Totolotek

plusy:

  • Bonus w aplikacji mobilnej
  • Szeroka oferta zakładów live
  • Promocja typu king size

minusy:

  • Interfejs strony internetowej

bonusy:

500 PLN
kod promocyjny:
NIEWYMAGANY
zarejestruj się

Totolotek to bukmacher obecny na polskim rynku od 1992 roku. Jest to marka, która w pewnym sensie ukształtowała rynek legalnych zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Od 2019 roku niemiecka firma Merkur Sportwetten GmbH zarządza stroną i wszystkimi punktami bukmacherskimi firmy Totolotek SA. Wartość umowy nie została ujawniona, ale z pewnością ona była znaczna, zważywszy na 27 letnią tradycję marki, 260 punktów bukmacherskich i ponad pół tysiąca pracowników. W tym artykule sprawdzimy, jak sprawuje się nowa, odświeżona strona bukmachera i jaki Totolotek kod promocyjny ma dla nowych graczy.

Oferta powitalna bonus 500 PLN + 20 PLN extra

Kod promocyjny – Rejestracja

Aby wykorzystać w Totolotek kod promocyjny konieczne jest założenie tu nowego konta. Nie musisz jednak się martwić, w Totolotek rejestracja jest procesem prostym. Na tyle, że powinieneś przebrnąć przez nią w maksymalnie kilka minut. Tak to wygląda krok po kroku:

  1. Aby rozpocząć kliknij przycisk „Zarejestruj się” w głównym menu strony,
  2. Podaj swoją datę urodzenia, adres e-mail i hasło do konta,
  3. Następnie wpisz swoje dane osobowe i adresowe,
  4. W Totolotek kod bonusowy możesz podać już teraz, w trakcie rejestracji,
  5. Na koniec, wyraź zgodę na regulamin i zaznacz, że chcesz otrzymać bonus.

To wszystko, w Totolotek rejestracja przebiega bardzo szybko, jak mogłeś się sam przekonać.

Bonus Powitalny, w Totolotek kod promocyjny da Ci bonus do 500 zł

Bonus Powitalny w tym bukmacherze należy raczej do tych mniejszych, jeśli zestawimy go z innymi krajowymi bukmacherami. W Totolotek wynosi on bowiem do 500 zł. Do premii 100% kwalifikuje się każda wpłata w przedziale od 20 do 500 zł. W Totolotek kod promocyjny z naszej strony spowoduje, że na Twoim koncie automatycznie pojawi się bonus 100% tuż po tym, jak pozytywnie przejdziesz weryfikację konta.

W Totolotek kod promocyjny sprawia, że masz bardzo dobre warunki obrotu. Kwotą depozytu i bonusa powinieneś zagrać 3 razy w zakładach sportowych. Do obrotu dopuszczane są kupony, gdzie są minimum 3 mecze a kurs pojedynczy każdego z nich wynosi 1,35. Czas przeznaczony na obrót to 30 dni. Naszym zdaniem, warunki te są dość dobre.

OFERTA POWITALNA BONUS 500 PLN + 20 PLN EXTRA W TOTOLOTKU

Promocje w Totolotek – King Size i Lucky Loser

W Totolotek mamy także inne ciekawe promocje, dostępne również dla stałych graczy. Taką, jest między innymi oferta King Size, gdzie możesz odebrać nawet do 66% dodatkowej premii do swoich standardowych wygranych. Polega ona na tym, że musisz złożyć zakład kombinacyjny, który będzie zagrany za stawkę przynajmniej 20 złotych i zawierał w sobie 5 lub więcej zdarzeń. Im więcej meczów tym większa premia, 30 meczów na kuponie da Ci wspomniane 66% premii.

Zupełnie inną konstrukcję ma bonus Lucky Loser. Tutaj możesz postawić bezpieczny zakład na wybrane przez bukmachera mecze. Jeśli wygrasz, normalnie otrzymujesz swoją wygraną. W razie przegranej kwota stawki pomniejszona o podatek wraca na Twoje konto i możesz za nią stawiać kolejne mecze.

totolotek_lucky_loser

Metody płatności

Totolotek umożliwia swoim klientom kilka bardziej popularnych metod płatności. Są to zwykłe płatności za pomocą karty, ale też natychmiastowe przelewy bankowe przy użyciu takich platform, jak Dotpay czy Tpay, obsługujących niemal wszystkie polskie banki. Totolotek obsługuje tylko jeden portfel elektroniczny, czyli Skrill, ale pozwala też na płatności kuponem Paysafecard. Każda z tych metod jest bezpłatna i nie powinna zająć dłużej niż kilka minut.

Metody depozytu

Wpłaty możliwe są za pomocą szybkich przelewów Dotpay i Tpay, wpłat kartą VISA lub MasterCard, kuponów Paysafecard i elektronicznego portfela Skrill. W przypadku żadnej z metod nie będziemy musieli płacić żadnych dodatkowych opłat. Wpłaty środków objęte są pewnymi limitami. Dlatego też ci, którzy mają zamiar wykorzystać w bukmacherze Totolotek kod bonusowy, powinni zapoznać się z nimi przed dokonaniem depozytu. Najczęściej jest to jednak minimalnie 4 zł, w przypadku Skrill – 10 zł, a dla Paysafecard – 20 zł.

Metody wypłaty

Niestety wypłata środków może być dokonana tylko na jeden sposób, czyli na konto bankowe. Przelewy tego rodzaju zazwyczaj trwają do kilku dni. W przypadku Totolotka realizowane są one do godziny 10. Na szczęście nie są one objęte prowizjami. Minimalna kwota wypłaty wynosi jedyne 10 zł.

Oferta zakładów w Totolotek

W Totolotek oferta zakładów jest bardzo szeroka, jak moglibyśmy się spodziewać po tak dużej firmie. Mamy tutaj zarówno znane sporty jak i mniej popularne dyscypliny. Przykładami tych drugich mogą być biegi narciarskie, krykiet, wyścigi NASCAR czy żeglarstwo. Ogółem liczba dyscyplin sportowych dostępnych w Totolotek przekracza 30. Nie zabrakło również sportów elektronicznych, mamy tu CS: GO, Rainbow 6 czy Dota 2. O ile oferta zakładów w Totolotek jest przyzwoita, tak nie podoba nam się słabe jej rozplanowanie i mała przejrzystość.

Dostępność zdarzeń do obstawiania jest tutaj na zadowalającym poziomie. Dla topowych meczów piłkarskich, jak te w angielskiej Premier League czy włoskiej Serie A mamy tutaj ponad 200 dodatkowych zakładów dla każdego spotkania. Możemy typować między innymi powyżej/poniżej, handicapy, dokładny wynik, kartki, rzuty rożne czy zakłady specjalne na drużyny lub zawodników.

Oprócz zakładów przedmeczowych można grać tutaj także na żywo. Platforma zakładów na żywo w Totolotek nie podoba nam się i wygląda dość archaicznie, brak tutaj także transmisji telewizyjnych z wydarzeń sportowych.

Bezpieczeństwo, odpowiedzialna gra

Totolotek jest legalną firmą, która działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Pozwolenie wydane zostało w czerwcu 2013 roku, a jego numer to AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Dzięki niemu przedsiębiorstwo może zgodnie z prawem prowadzić zakłady wzajemne. Poza rozbudowaną obsługą klienta, strona posiada również dobrze rozwinięty dział najczęściej zadawanych pytań. Znajdziemy w nim odpowiedzi na ewentualne wątpliwości oraz poradnik odnośnie początków korzystania z platformy. Firma promuje odpowiedzialną i bezpieczną grę. Podkreśla, iż tego typu rozrywka powinna być traktowana jako zabawa, a nie sposób na życie. Zastosowano również specjalne oprogramowanie, które ma przypominać klientom o czasie spędzonym na grze, oraz limity stawek czy wygranych.

Obsługa klienta

Biuro Obsługi Klienta czynne jest każdego dnia tygodnia od godziny 8 do 20. W ramach wsparcia możemy skorzystać z trzech form kontaktu. Gracze, którym udała się w bukmacherze Totolotek rejestracja, mogą skorzystać z czatu na żywo, dostępnego dla każdego po zalogowaniu na konto. Jest to najszybsza metoda, gdyż odpowiedź uzyskamy tu od razu po tym, jak przydzielony nam zostanie pracownik. Ponadto można zadzwonić na specjalną infolinię, pod jeden z trzech numerów. Ostatnią formą kontaktu jest wiadomość mailowa. Na stronie podany został specjalny adres, pod który w razie potrzeby można kierować swoje pytania czy obawy.

Aplikacja mobilna Totolotek

Aplikacja dostępna jest do pobrania poprzez mobilną wersję przeglądarkową strony. Ma dokładnie taki sam wygląd i funkcjonalność jak zwykła strona. Już na samym początku wyświetlają się trwające, najbliższe czy najbardziej popularne wydarzenia, które od samego wejścia do aplikacji można obstawiać. Na samym dole znajdują się zakładki, za pomocą których możemy doładować swoje konto, poszukać danych wydarzeń czy sprawdzić bądź edytować swój tworzący się w czasie rzeczywistym kupon. Znajdujące się z lewej strony menu umożliwia rejestrację i logowanie. Znajdziemy tu również obsługę klienta, promocję czy zmianę języka.

totolotek_aplikacja

Totolotek kod promocyjny – podsumowanie

Totolotek to marka o ugruntowanej pozycji na polskim rynku zakładów bukmacherskich, nie przez przypadek działa ona już od ponad 27 lat. Wielu z nas zetknęło się z nią już dawno, jeszcze przed spopularyzowaniem zakładów bukmacherskich w Internecie. Dziś, to bardzo nowoczesny bukmacher a dostępny w Totolotek kod promocyjny pozwala na odebranie ciekawego bonusa na start. Jeżeli nie masz konta w tym bukmacherze, bonus z pewnością może pomóc Ci podjąć decyzje o rejestracji.