TOTALbet

plusy:

  • wysokie kursy
  • zakłady na gry karciane
  • transmisje TV

minusy:

  • brak aplikacji na iOS

bonusy:

5000 PLN
kod promocyjny:
NIEWYMAGANY
zarejestruj się

TotalBet jest jednym z czołowych polskich bukmacherów młodego pokolenia. Firma działa na rynku około dwóch lat i przez ten czas zdążyła zbudować sporą bazę użytkowników. Na pewno przyczyniła się do tego świetna oferta bonusowa. Podając w TotalBet kod promocyjny z naszej strony masz bowiem szansę na bonus w wysokości nawet 5000 złotych! Jest także niewielki bonus bez depozytu. Czytaj dalej, by dowiedzieć się jak je zdobyć.

Freebet 20+20 za rejestrację!

Kod promocyjny – Rejestracja

W bukmacherze TotalBet rejestracja jest przepustką do pełnej funkcjonalności strony. Bez niej nie jest możliwe obstawianie zakładów czy ubieganie się o bonus początkowy. Na stronie głównej znajdziesz przycisk „Załóż konto”. Kliknij go i wtedy w TotalBet rejestracja się rozpocznie. Tak krok po kroku wygląda ten proces:

  1. Uzupełnij swoje dane osobowe jak imię, nazwisko, adres czy PESEL,
  2. Podaj swój email i określ hasło dostępowe,
  3. Podaj w TotalBet kod promocyjny, jeśli chcesz otrzymać bonus powitalny,
  4. Zaznacz zgody marketingowe oraz pole „Chce otrzymać bonus 5000 PLN” na końcu formularza.

To wszystko, po podaniu na stronie kodu, który otrzymasz SMSem, będziesz mógł zalogować się na stronie. W TotalBet rejestracja w ten sposób tworzy dla Ciebie konto tymczasowe. Zamienisz je na konto stałe przesyłając swoje dokumenty do weryfikacji.

BONUS POWITALNY 5000 PLN W GOTÓWCE W TOTALBET!

Bonus Powitalny, w TotalBet kod promocyjny da Ci bonus do 5000 zł

Bonus powitalny bukmacherze TotalBet jest rekordowy. Praktycznie żadna inna firma na polskim rynku nie oferuje premii na start w aż tak dużej wysokości. Podając w TotalBet kod promocyjny od nas jesteś w stanie uzyskać bonus 100% do 5000 PLN. Wpłacając 5 tysięcy zaczynasz więc grę z okrągłą dychą.

Ciekawa jest polityka obrotu tego bonusa, możesz wybrać dwie wersje obrotu – 4×4 lub 5×3. Pierwsza z nich to 4-krotny obrót bonusem na kuponach z 4 zdarzeniami. Drugi z kolei wydaje się bezpieczniejszy, jest to bowiem 5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami.

Jeżeli chcesz najpierw przetestować bukmachera i nie chcesz wpłacać tu dużych środków od razu, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. W TotalBet kod promocyjny daje Ci także możliwość otrzymania bonusa bez depozytu w wysokości 20 zł. Kolejne 20 zł możesz zdobyć akceptując komunikację marketingową czy stawiając pierwszy zakład.

Promocje w TotalBet – gra bez podatku i Total Bonus

Dla graczy, którzy w TotalBet kod promocyjny już wykorzystali, przewidziano także inne stałe promocje, które dostępne są również dla „starych” kont. Jedną z takich ofert jest gra bez podatku – jeśli postawisz zakład kombinacyjny, zawierający przynajmniej 3 zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo, z minimalnym kursem każdego zdarzenia wynoszącym 1,20. Wtedy kurs zostanie podbity o 14% i zagrasz de facto bez podatku.

Ciekawą ofertą jest również dostępny na stałe Total Bonus. Dzięki niej Twoja wygrana może wzrosnąć nawet o ponad 100%! Aktywuje się ona na kuponach z min. 4 zdarzeniami, im więcej zdarzeń tym większy Boost dostępny jest na Twoim kuponie. 15 zdarzeń na kuponie to gra bez podatku i wygrana wyższa o 38%. Maksymalny poziom, czyli 113% jest dostępny przy 30 zdarzeniach na jednym kuponie.

Metody płatności

Gracze, których skusił dostępny w TotalBet kod bonusowy na bonus 5000 PLN stoją przed wyborem formy płatności, dzięki której wpłacą do bukmachera pieniądze. Jest to możliwe na wiele sposobów. Bukmacher obiecuje, że swoje konto doładujesz w 1 minutę, co jest określane jako średni czas płatności. Wpłata w serwisie jest zawsze wolna od prowizji.

Metody depozytu

Tym, co przemawia do graczy z pewnością jest obsługa blisko 30 polskich banków i SKOKów, skąd możemy nadać szybki przelew internetowy. Ponadto, mamy tu szybkie i bezpieczne płatności BLIK, karty płatnicze VISA oraz Mastercard a także karty przedpłacone Paysafecard. Brak minimalnej sumy płatności – do bukmachera możemy wpłacić nawet złotówkę, jeśli takie jest nasze życzenie.

Metody wypłaty

Tym, co wyróżnia bukmachera TotalBet jest polityka szybkich wypłat. Możesz wypłacić w ten sposób jednorazowo do 5000 PLN. Wypłata znajdzie się na Twoim koncie w banku, według zapewnień bukmachera, już w ciągu 8 minut od momentu jej zlecenia. Według TotalBet to najszybsza wypłata na rynku. Jest ona wolna od prowizji i może być dokonana wyłącznie na rachunek bankowy, który służył do zasilenia konta.

totalbet_kod_promocyjny_platnosci

Oferta zakładów w TotalBet

Bukmacher taki jak TotalBet, który chciałby zostać liderem na polskim rynku, przykłada bardzo dużą wagę do swojej oferty zakładów. Ta, już na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo szeroka i jest dopasowana do upodobań wszystkich graczy. Znajdziemy tutaj zarówno bardzo popularne sporty jak piłka nożna, koszykówka, tenis czy siatkówka, ale też bardziej niszowe dyscypliny. Golf, krykiet czy zakłady na wydarzenia polityczne również pokazują się w ofercie TotalBet. Nie zabrakło też sportów elektronicznych, których oferta jest bardzo bogata. LoL, CS:GO, ale też bardziej niszowe gry jak Rainbow Six czy Call of Duty – to wszystko możesz obstawiać w TotalBet.

Jeżeli doskwiera Ci słaba oferta zakładów sportowych to w TotalBet dostępne są również sporty wirtualne. Mamy szeroką bazę takich gier od wirtualnych lig piłkarskich, poprzez wyścigi psów i koni, aż po żużel.

Bezpieczeństwo, odpowiedzialna gra

Bukmacher TotalBet zarządzany jest przez TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. , która posiada swoją siedzibę na ulicy Jubilerskiej 10 w Warszawie. Spółka posiada zezwolenie udzielone przez Ministra Finansów RP na urządzanie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem sieci na okres 6 lat z dnia 22.03.2018 roku. Jego numer to PS4.6831.15.2017. TotalBet to więc w pełni legalny polski bukmacher i obstawianie tutaj jest jak najbardziej bezpieczne.

Hazard, gdzie gra toczy się na prawdziwe pieniądze związany jest z ryzykiem, a udział w grach hazardowych niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Zgodnie z polskim prawem bukmacher premiuje odpowiedzialną grę. Na jego stronie znajdziesz więc obszerne FAQ dotyczące odpowiedzialnego stawiania zakładów i poradnik jak rozpoznać i radzić sobie z uzależnieniem od hazardu. O dodatkową pomoc możesz prosić też obsługę strony.

Obsługa klienta

Obsługa klienta odbywa się w bukmacherze TotalBet trzema kanałami. To jedna z nielicznych firm, która posiada telefoniczną infolinię, gdzie gracze mogą dzwonić, by otrzymać odpowiedź na swoje zapytania. Poza tym, jest jeszcze tradycyjna obsługa przez wiadomości mailowe i czat na żywo.

Ten ostatni jest najwygodniejszą formą kontaktu z obsługą strony TotalBet. Link do czatu znajduje się na każdej podstronie serwisu i jego kliknięcie powoduje, że od ręki łączymy się z obsługą strony. Obsługa na żywo dostępna jest w godzinach od 9 do 23 codziennie. Odpowiedzi uzyskiwane przez czat na żywo są rzeczowe i konkretne.

Aplikacja mobilna TotalBet

Tak, jak niemal wszyscy bukmacherzy, w TotalBet dostępna jest aplikacja mobilna, która nie jest publiczna. Użytkownicy Androida nie mogą jej pobrać ze sklepu Play. Możliwa jest za to do pobrania ze strony bukmachera TotalBet, trzeba następnie ją manualnie zainstalować. Nie jest to proces przesadnie skomplikowany. Aplikacja mobilna bukmachera umożliwia zarejestrowanie konta, wpisując w TotalBet kod promocyjny możesz także ubiegać się o bonus i wpłacać depozyt. Gra w aplikacji niczym nie różni się od obstawiania na komputerze stacjonarnym. Jeśli nie chcesz jej używać jest także dobra wersja mobilna strony, która pozwoli Ci obstawiać przez przeglądarkę w telefonie.

totalbet_kod_promocyjny_aplikacja

TotalBet kod promocyjny – podsumowanie

Bukmacher TotalBet jest na pewno bardzo ciekawie zarządzaną marką. Z jednej strony ma on bardzo nowoczesną platformę do zawierania zakładów. Z drugiej zaś ma bardzo agresywną politykę bonusową. Dostępny w TotalBet kod promocyjny pozwala bowiem na wzięcie bonusu w kwocie aż 5000 zł. To rekordowa, jedna z najlepszych ofert na polskim rynku. Czy stać Cię, żeby nie korzystać z tak dobrego bonusa?