Superbet

plusy:

 • Prosta i intuicyjna aplikacja mobilna
 • Oferta Super Mecz z najwyższymi kursami
 • Opcja cash-out

minusy:

 • Niezrozumiały opis oferty dla niektórych graczy

bonusy:

550 PLN
kod promocyjny:
NIEWYMAGANY
zarejestruj się

Firma Superbet w Polsce, rozpoczęła swoją działalność od utworzenia 48 stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług. 18.10.2019r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Obecnie Klienci Superbet mogą zakładać się za pośrednictwem strony internetowej oraz najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku.

Cashback do 500 zł i do 50 zł na start!

Historia firmy Superbet

Legalny bukmacher Superbet został założony w 2009 roku w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na tym dynamicznie rozwijającym się rynku. Od czasu założenia, firma Superbet rozwinęła swoją sieć do ponad 1200 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online, otwierając kasyna i inwestując w najnowsze technologie. Stała się także jednym z liderów rynku bukmacherskiego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Superbet obecnie

Pełna nazwa firmy to Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.  Siedziba firmy mieści się przy ulicy 73 Pułku Piechoty 7A w Katowicach. Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114. Superbet urządza zakłady wzajemne przez sieć Internet, na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów Inwestycji i Rozwoju nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019 roku.

Rejestracja konta gracza

By zarejestrować konto gracza u legalnego bukmachera Superbet wystarczy kliknąć w przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu strony i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Formularz ten różni się tylko graficznie od konkurencji. Od tego momentu gracz może korzystać z konta tymczasowego, którego funkcjonalność jest jednak ograniczona. Limit depozytu w tym przypadku wynosi 5000 złotych, a także istnieje brak możliwości wypłat oraz maksymalna wygrana na kupon , która wynosi 2279.99 złotych. Sytuacja zmienia się jednak po dokonaniu pełnej weryfikacji. By w pełni aktywować konto należy załączyć kopie dokumentu tożsamości.

superbet_rejestracja

Metody depozytu

W Superbet dostępnych jest bardzo wiele możliwości wpłaty środków na konto gracza. Spośród nich możemy wymienić:

 • Skrill
 • Blik
 • Neteller
 • Tpay
 • Paysafecard
 • Przelew bankowy
 • Karta kredytowa / debetowa

Aby dokonać depozytu na konto gracza w Superbet należy zalogować się na konto gracza, następnie wybrać „Moje konto” oraz „Wpłata”. Minimalna kwota wpłaty w Superbet została ustalona na 1 złotych. Z kolei ten legalny bukmacher nie przewidział maksymalnej kwoty jaka można wpłacić. Sama forma dokonania depozytu jest bardzo prosta, wystarczy bowiem postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi podczas kolejnych kroków wpłaty.

Metoda wypłaty

W Superbet można zrealizować wypłatę na swoje konto bankowe oraz kartę bankową a także za pomocą:

 • PaySafeCard,
 • Skrill
 • Neteller

Zwróćcie jednak uwagę na to, że powyższych metod można użyć do wypłaty ale tylko w przypadku jeśli dokonywane były depozyty z tych kont.

Promocje w Superbet

Legalny bukmacher Superbet ma w swojej ofercie bardzo szeroka ofertę promocyjną. Bukmacher posiada stałe promocje, a także promocje okazjonalne. Co więcej, ze względu na zasięg firmy, poprzez strony partnerskie można liczyć na kod bonusowy Superbet, który można użyć podczas rejestracji konta gracza. Kod promocyjny Superbet pozwala także na skorzystanie z dodatkowych środków na grę w przypadku rejestracji konta gracza ze strony afiliacyjnej. W związku z tym, że Superbet jest marką bardzo prężnie działającą na polskim rynku, kod promocyjny Superbet, którego użyjemy przy zakładaniu konta gracza jest najczęściej bardzo atrakcyjny.

Aktualnie na stronie bukmachera mamy dostępnych siedem promocji, z których możemy skorzystać. Są to:

 • 600 PLN Super Start – łatwo wypłacalny bonus powitalny.
 • Zakłady specjalne – oferta dla najbardziej wymagających.
 • Super mecz – najwyższe kursy na rynku.
 • Super Extra – większe wygrane dzięki jeszcze wyższym kursom.
 • Super Live – wyższe kursy w zakładach na żywo.
 • Super szansa – jeden błąd nie przekreśla szans na wygraną.
 • Super bonus – pozwala zwiększyć wygraną do 150%.

Oferta zakładów w Superbet

Jeśli chodzi o ofertę zakładów to bukmacher Superbet zalicza się do ścisłej czołówki w naszym kraju. W ofercie Superbet znajdziesz zakłady specjalne, dzięki którym wygrane będą jeszcze większe. Codziennie czeka na graczy mnóstwo wydarzeń z wysokimi kursami. Piłka nożna, tenis, hokej, siatkówka, piłka ręczna czy koszykówka – to tylko niektóre z dyscyplin znajdujących się w bogatej ofercie bukmachera. Nie ma jednak co ukrywać, że oferta dostarczana jest w 99% przez zewnętrznego operatora, co jednak nie przeszkadza oferować fantastycznych zakładów specjalnych tworzonych przy okazji najważniejszych spotkań i turniejów, we wszystkich dyscyplinach sportu. Co więcej, bardzo fajnie łączą się z aktywnymi promocjami, w związku z tym oferta sportowa jest bezpośrednio połączona z aktualnymi na stronie promocjami. Oczywiście bukmacher posiada także w ofercie Cash-out, który pozwala na rozliczenie aktywnego kuponu, jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących na nim wydarzeń. To oznacza, że gracz ma możliwość zmniejszenia ryzyka przegrania kuponu i cieszyć się wygraną, gdy się na to zdecyduje. Informacja o możliwości wcześniejszego zamknięcia zakładu pojawia się na kuponie jako zielony przycisk z napisem “Cash-out” oraz na liście kuponów z zakładce “Kupony”.  Co ważne Cash-out należy potwierdzić w ciągu 3 sekund przyciskiem „Potwierdź”.

Odpowiedzialna gra

Legalny bukmacher Superbet również całkowicie i jednoznacznie popiera ideę odpowiedzialnej gry. Serwis zdaje sobie sprawę, że uzależnienie od hazardu jest prawdziwą chorobą, która może prowadzić do utraty pieniędzy, a nawet poważniejszych konsekwencji. Bardzo ważne jest, aby Klienci Superbet cieszyli się usługami serwisu, ale w sposób odpowiedzialny, nie prowadząc do najmniejszych skrajności. W związku z tym Superbet zapewnia, że wszyscy Klienci są informowani o odpowiedzialnej grze i niebezpieczeństwach, jakie niesie za sobą udział w grach hazardowych, zarówno osoby pełnoletnie jak i niepełnoletnie.

Obsługa klienta

Pracownicy serwisu Superbet chcą, aby gracz cieszył się całą gamą zakładów i gier w czasie, który spędzasz na stronie superbet.pl. Dlatego zawsze, gdy gracz potrzebuje pomocy, Dział Obsługi Klienta jest do dyspozycji gracza. Z serwisem można kontaktować się przy pomocy wiadomości email,  pisząc na adres: customer.support@superbet.pl, korzystając z czatu na żywo. Można także skorzystać z zakładki FAQ. Co najważniejsze, pracownicy Superbet są do dyspozycji gracza 24 godziny na dobę i natychmiast pomogą rozwiązać wszelkie problemy gracza.

Aplikacja mobilna

Oczywiście w firmie pokroju Superbet nie mogłoby zabraknąć aplikacji mobilnej. W aplikacji Superbet można liczyć na jedne z najlepszych doświadczeń bukmacherskich w Polsce. Pełne statystyki i powiadomienia dotyczące gier, które gracz obstawia. Ponad 250.000 wydarzeń na żywo rocznie. Dodatkowo zróżnicowane statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. H2H, tabele, składy i wiele innych w komórce. Aplikacja dostępna jest na urządzenia zasilane Androidem, a także iOSem. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera lub bezpośrednio tutaj:

superbet_aplikacja

Podsumowanie

Superbet twierdzi, że Klient to istota ich działań, i że robią wszystko, aby go zadowolić. Trzeba przyznać, że Superbet zapewnia swoim użytkownikom innowacyjne produkty i usługi, zaspokaja ich oczekiwania. W tym przypadku firma stara się grać w czołowej lidze bukmacherów w naszym kraju. Superbet stale ulepsza produkt i obsługę, proponując i utrzymując równocześnie najwyższe standardy jakości. Ponadto, Superbet regularnie nawiązuje nowe współprace z firmami zewnętrznymi, celem poprawy swojej ogólnej jakości. Na chwile obecną jest to firma warta zainteresowania.