STS

plusy:

 • nowoczesna strona internetowa
 • szybkie wypłaty z konta
 • bogaty wybór salonów naziemnych
 • sporo transmisji w STS TV

minusy:

 • gorsza oferta kursowa

bonusy:

1200 PLN
kod promocyjny:
ZAKLADY
zarejestruj się

Największym i najbardziej rozpoznawalnym legalnym bukmacherem na polskim rynku jest firma STS. STS to spółka posiadająca swoją siedzibę w Katowicach. Spółka na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów zezwolenia, prowadzi działalność z zakresu wzajemnych zakładów bukmacherskich. Owy dokument zezwala na prowadzenie tego typu działalności zarówno w sieci, jak i w punktach stacjonarnych. Sprawdź jaki jest najlepszy STS kod promocyjny.

Pewne 1200 PLN na start + 29 PLN Freebet!

Historia firmy STS

Spółka Star-Typ Sport Sp. z o.o. została założona niema ćwierć wieku temu. Rok 1997 jest uznawany za pierwszy rok działalności STS. Początkowo firma oferowała swoje usługi wyłącznie w lokalach naziemnych, natomiast wraz z rozwojem sieci, weszła także na rynek zakładów online. W tamtym czasie była jedną z bardzo niewielu firm prowadzących tego typu działalność na terenie naszego kraju. Dziś STS jest firmą internetową. 80% przychodów pochodzi z internetu, a przede wszystkim z aplikacji w telefonach.

STS obecnie

W chwili obecnej firma STS jest największym legalnie działającym bukmacherem w Polsce. Branża bukmacherska z każdym rokiem staje się coraz bardziej tłoczna, a udział firmy STS w rynku stale rośnie. Przyjmuje się, że obecnie sięga ponad 45%, z kolei obroty firmy w 2019 roku przekroczyły już granicę 3 miliardów złotych. W roku 2019 pojawiła się także nowa identyfikacja wizualna STS, między innymi nowe logo na stronie bukmachera, aplikacji mobilnej, punktach naziemnych a także w kanałach social media. W związku z coraz to większymi sukcesami komercyjnymi odnoszonymi na terenie naszego kraju, kolejnym krokiem spółki jest ekspansja poza granice Polski. Od początku 2019 roku firma prowadzi swoją działalność na rynkach Unii Europejskiej, a także Wielkiej Brytanii. STS oferuje swoje usługi w Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. Uzyskanie zgody na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Wielkiej Brytanii jest pierwszym tego typu przypadkiem polskiej firmy bukmacherskiej za granicą.

Rejestracja konta gracza

Jeśli chodzi o rejestrację konta gracza to nie odbiega ona w żaden sposób od konkurencji. Proces zakładania konta jest jasny, prosty i trwa zaledwie chwilę. Rejestracji konta gracza można dokonać za pomocą formularza dostępnego na stronie głównej serwisu po kliknięciu w przycisk „Załóż konto” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Wszystkie wymagane pola muszą zostać wypełnione, aby konto mogło zostać prawidłowo utworzone. Warto zwrócić uwagę, iż w procesie rejestracji można podać STS kod promocyjny, który pozwala na odebranie darmowego bonusu w postaci freebetu bez depozytu w wysokości 25 złotych. Zwróćcie uwagę, iż od niedawna w serwisie STS można zarejestrować także konto tymczasowe. Konto Tymczasowe umożliwia korzystanie z usług STS od razu po przejściu uproszczonej rejestracji. Pozwala korzystać z niemal wszystkich funkcji serwisu. Takie konto posiada sumaryczny limit stawek równy 5000 zł oraz blokadę wypłaty środków do czasu pełnej weryfikacji danych.

Metody depozytu

Po zalogowaniu na konto gracza w STS, na górze strony należy kliknąć w napis „Wpłata”. Wówczas zostanie wyświetlona lista serwisów obsługujących bezpieczne płatności internetowe, a są to:

 • PayU,
 • Dotpay
 • com.

Wybierając jedna z powyższych opcji i wyborze swojego banku, nastąpi do niego przekierowanie przy użyciu bardzo przyjaznego panelu. Postępując zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na stronie przejdziemy przez cały proces dokonywania wpłaty. Wpłat można dokonać również za pomocą:

 • Karta Kredytowa/debetowa
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Gotówką w najbliższym lokalu stacjonarnym. (podając pracownikowi login do konta online i kilka cyfr numeru PESEL).

Kwota minimalnej wpłaty na konto gracza zależna jest od wybranego operatora płatności, dokładne informacje dostępne są w sekcji „Wpłata”, po zalogowaniu na konto gracza.

Metoda wypłaty

Jeśli chcemy dokonać wypłaty z konta gracza, klikając w „Moje konto”, a z menu znajdującego się po lewej stronie należy wygrać zakładkę „Wypłata”. Następnie musimy podać kwotę jaką chcemy wypłacić, a później potwierdzić chęć realizacji wypłaty hasłem do konta STS. Zwracamy tutaj uwagę, iż wypłata możliwa jest wyłącznie na konto bankowe. Wypłatę można zlecić wyłącznie po dokonaniu pełnej weryfikacji konta gracza w STS. Co istotne, jeżeli gracz posiada Konto Tymczasowe to zrealizowanie wypłaty będzie możliwe tylko po jego przekształceniu w Konto Stałe. Minimalna kwota jaką możemy wypłacić to 1 złotych. Serwis natomiast nie pobiera żadnych prowizji od wypłaty.

Promocje w STS

O wszystkich kampaniach promocyjnych spółka informuje swoich użytkowników za pośrednictwem wielu kanałów. Są to między innymi wiadomości email, jak również SMS-y. Często informacje o promocjach pojawiają się także na stronie fundacji STS, jak również na profilach portali społecznościowych: Facebook i Twitter. Ponadto odwiedzając wiele stron partnerskich, współpracujących z STS często można napotkać na kod bonusowy dedykowany dla danej strony, dzięki któremu gracze mogą liczyć na dodatkowe bonusy, freebety itd. STS kod promocyjny należy najczęściej podać w procesie rejestracji, gdyż tylko wówczas istnieje możliwość otrzymania dodatkowej nagrody. Informacje o aktualnie oferowanych promocjach można także znaleźć na stronie głównej serwisu w zakładce „Bonusy”. W social mediach także na bieżąco organizowane są różnego rodzaju konkursy oraz kampanie promocyjne, za które można uzyskać dodatkowe bonusy. W STS istnieją także vouchery, które można wykorzystać w serwisie, w celu otrzymania doładowania bonusowego. Otrzymany STS kod promocyjny z vouchera należy wpisać w okienku “kod promocyjny”. Będzie widoczne po lewej stronie monitora, po wcześniejszym kliknięciu w zakładkę “Moje konto”. Warto zwrócić uwagę, iż konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem dopiero po wykorzystaniu w całości poprzedniego bonusu, a także gdy wszystkie zawarte za niego zakłady zostaną już rozliczone. W celu wypłaty środków bonusowych z konta gracza należy dokonać wymaganego regulaminem promocji obrotu, o wartości  na trzykrotności otrzymanej kwoty bonusu.

Oferta zakładów w STS

Jeśli chodzi o ofertę zakładów sportowych, firma STS oferuje właściwie wszystkie dyscypliny sportowe dostępne przez większość bukmacherów na rynku. Oferta jest zróżnicowana pod względem ilości rynków jak i pod względem cen. Co warte podkreślenia, firma bardzo dobrze wkomponowuje się w rynek niskich lig piłkarskich, mając w ofercie zakładów na żywo bardzo wiele spotkań z lig trzeciej, a nawet czwartej ligi polskiej. Bardzo ciekawie prezentuje się oferta eSportowa, między innymi dzięki partnerstwu z RTSmunity.

Minimalna stawka za zakład w STS wynosi 2 PLN, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo. Z kolei minimalny kurs po jakim można zawrzeć kupon to 1.14, a wynika to oczywiście z podatku obrotowego nałożonego na każdy z zakładów stawianych w Polsce.

Odpowiedzialna gra

Coraz częściej w kontekście zakładów sportowych mówi się o odpowiedzialnej grze. Największe potęgi w zakładach sportowych online promują stosowne zachowanie użytkowników w celu protekcji przed możliwym uzależnieniem. STS także promuje odpowiedzialną grę w sieci, a informację dotyczącą wszelkiego rodzaju pomocy użytkownicy znajda na stronie bukmachera.

Obsługa klienta

W kwestii obsługi klienta STS jest drugim bukmacherem w kraju oferujący wsparcie przez całą dobę. Dodatkowo support dostępny jest w pięciu językach (polski, niemiecki, angielski, ukraiński, rosyjski). Użytkownicy mogą łączyć się z obsługa klienta poprzez czat dostępny na stronie serwisu, poprzez email, a także formularz zgłoszeniowy.

Aplikacja mobilna

Ze względu na coraz większy rozwój techniki urządzeń przenośnych, serwis STS dostępny jest także poprzez wersję mobilną, a także aplikację. Aplikacja umożliwia dokładnie tą samą funkcjonalność, co strona internetowa www.sts.pl. W chwili obecnej z aplikacji można korzystać na urządzeniach obsługiwanych przez system Android oraz iOS.

Podsumowanie

To jednak nie wszystkie funkcjonalności serwisu STS. Zarejestrowanym i aktywnym użytkownikom firma udostępnia również STS TV, czyli transmisje meczów online. Specjalnym udogodnieniem dla graczy korzystających z telefonów czy tabletów jest wspomniana aplikacja mobilna STS, w której możesz obstawiać, sprawdzać statystyki i oglądać transmisje, a ponadto otrzymywać powiadomienia o statusie kuponów i spotkań – wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Dodatkowo gracze mogą logować się do konta za pomocą odcisku palca, sprawdzać statystyki czy używać opcji cash-out. Dzięki temu, a także stałemu inwestowaniu w najnowsze technologie, STS jest liderem na rynku polskim, a także bezpiecznym miejscem dla graczy szukających bezpiecznego miejsca na grę.