OKbet

plusy:

 • Na ten moment bukmacher jeszcze nie wystartował

minusy:

 • Na ten moment bukmacher jeszcze nie wystartował

OKbet to kolejna z witryn na polskim rynku, która otrzymała licencję na organizowanie i prowadzenie zakładów sportowych w internecie. Legalny bukmacher OKbet należy do tego samego podmiotu, co Noblebet i LV BET w Polsce. W dniu 3 stycznia 2019 roku podmiot Polski Bukmacher Sp. z o.o. uzyskał zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet, na stronie internetowej OKbet.pl. Tym samym serwis może w pełni legalnie zaprezentować swoją ofertę w sieci. Prawdopodobnie intryguje Was pytanie, dlaczego serwis OKbet jest połączony z serwisami Noblebet i LV BET? Po co tworzyć kilka brandów, w których oferowane są dokładnie takie same zakłady i podobne funkcjonalności? Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach. Prawdopodobnie dla tego legalnego bukmachera trwa właśnie identyfikacja docelowej grupy odbiorców, którzy mają być celem numer jeden dla serwisu. Znalezienie niszy na rynku bukmacherskim w Polsce jest niestety trudną sztuką, ale nie niemożliwą. Analogicznie z resztą miało to miejsce w przypadku Noblebet, gdzie stwierdzono, że bukmacher ten ma służyć w głównej mierze Klientom z „wyższej półki” czyli z grubą internetową portmonetką. Przejdźmy jednak do prezentacji.

Pewne 1200 PLN na start + 29 PLN Freebet!

Czy legalny bukmacher OKbet będzie oferował bonus powitalny?

Niemal każdy użytkownik widząc nową firmę na rynku, w pierwszej kolejności stara się zbadać oferty promocyjne jakie ma do zaoferowania ten podmiot. Nic w tym złego, że legalnie oferujący swoje usługi w sieci bukmacher chce w jakiś szczególny sposób przyciągnąć do siebie rzeszę nowych użytkowników. Bonusy bukmacherskie mogą być bardzo mylące i wydaje się, że nie ma dwóch takich samych. Wysoki bonus bukmacherski często wiąże się z dużymi wymaganiami dotyczącymi obrotu. Gracze często stwierdzają, że reklamowany duży procent bonusu dotyczy tylko niewielkich depozytów. I oczywiście istnieją krzykliwe oferty bonusów bukmacherskich, które okazują się warte mniej więcej połowę mniej. Wierzymy, że OKbet podejdzie do tematu bonusu powitalnego rzetelnie i zaoferuje podobny bonus do tego, jaki posiada w ofercie STS, po zarejestrowaniu konta gracza. Wypłata bonusu w STS następuje niemal natychmiast, po dokonaniu rejestracji. Warto jednak podkreślić, że każdy gracz musi wiedzieć, że przed przyjęciem jakiegokolwiek bonusu powinien zapoznać się z przepisami i warunkami promocji. Wszystkie bonusy jednak wymagają czegoś, co jest określane jako „obrót”, a to wymaga od gracza postawienia określonej liczby zakładów przed zleceniem jakiejkolwiek wypłaty. Niektóre bonusy wymagają również od graczy wprowadzenia określonego kodu promocyjnego, aby odblokować pełną wartość oferty bonusowej u bukmachera. W serwisie OKbet kod promocyjny także będzie występował w powiązaniu z serwisami partnerskimi. Wracając do wymogów promocji. Na przykład, dokonując wpłaty w wysokości 1000 złotych z bonusem w wysokości 100 złotych, formuła obrotu może być taka, że ​​gracz obstawia swój depozyt + bonus + X razy. Jeśli przyjmiemy, że obrót jest trzykrotny (3X), to gracz musi użyć swojego depozytu (1000 złotych) i bonusu (100 złotych) 3 razy, co daje w sumie 3300 złotych do obstawienia w zakładach, zanim zostanie zlecona wypłata. Gracze nie powinni wybierać po prostu bukmachera z największą kwotą bonusu. Wielu operatorów, wykorzystuje bonusy jako przysłowiową marchewkę do zaczepiania potencjalnych klientów, aby zachęcić ich do złożenia depozytu. To dość ważna uwaga, zatem jeśli OKbet wejdzie na rynek, sprawdźmy regulamin promocji.

Czy ofertą na start u legalnego bukmachera OKbet będzie bonus od depozytu?

Bonusy od depozytu to świetny sposób na to, aby zwiększyć swój stan konta gracza u bukmachera. Najprościej można tego doświadczyć rejestrując konto gracza w STS. Ponieważ po dokonaniu wpłaty, bonus niemal od razu pojawia się na koncie gracza. Życzylibyśmy sobie, aby serwis OKbet stworzył podobną promocję, w której użytkownicy w tak prosty sposób mogą zyskać dodatkowe środki na grę. Tak czy inaczej, dokładne ustalenie, jakie warunki użytkownik musi spełnić, zanim będzie mógł skorzystać z bonusu jest najważniejsze w tym procesie. Każdy bonus oferowany przez legalnego bukmachera w Polsce, niezależnie od tego, czy jest to bonus od pierwszego depozytu, czy kolejnego, zawiera zestaw wymagań dotyczący zakładów jakie użytkownik musi zawrzeć, aby móc wypłacić z konta gracza ewentualną wygraną. Zrozumienie szczegółowych warunków bonusów, takich jak wymagania dotyczące rozgrywania meczów i limity czasowe, może być skomplikowane, a bukmacherzy często używają tego złożonego systemu, aby ukryć jak trudne w rzeczywistości bywa ugranie czegoś z otrzymanego bonusu. Po pierwsze, zrozumcie na czym polega obrót. Poniższy przykład może pomóc w zrozumieniu tego pojęcia:

 • Powiedzmy, że dokonujesz depozytu w kwocie 250 złotych, kiedy bukmacher oferuje 50% bonusu od wpłaty. Warunki jakie bukmacher określa regulaminie, to pięciokrotny obrót Oznacza to, że na koncie gracza będziesz miał 375 złotych do obstawienia, ale nie możesz wypłacić bonusowych pieniędzy, dopóki nie postawisz 1875 złotych ((250 + 125) x5) w zakładach. Bywa i tak, że bukmacherzy wymagają tylko obrotu kwoty samego bonusu, w takim wypadku należy zawrzeć zakłady 125 x 5 czyli 750 złotych.

Ale to nie wszystko, w celu zminimalizowania możliwości wypłaty bonusu, legalni bukmacherzy albo wymagają minimalnego kursu zakładu singlowego, na przykład 1.90, lub na przykład akumulowanego z minimalnym kursem kuponu 2.30. Wówczas musimy postawić powyższą kwotę z zakładami z minimalnym, wymaganym kursem. W innym przypadku zakłady nie wliczają się do obrotu.  Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest ograniczenie czasowe wykonania wymaganego obrotu. Pośpiech w zakładach, w celu spełnienia wymogów promocji to pewny sposób na zawieranie słabych zakładów i utratę pieniędzy. W związku z tym, zanim sięgniesz po bonus z limitem czasowym, oblicz, ile zakładów musisz obstawić tygodniowo, aby spełnić ten wymóg, i dowiedz się, czy ma to sens w przypadku sposobu, w jaki chcesz obstawiać.

Czy oferta bukmachera OKbet może przewidywać bonus Reload?

To święta prawda, że większość graczy jest zainteresowana bonusem powitalnym oferowanym przez bukmacherów tylko wtedy, gdy szukają informacji na temat wyboru nowego miejsca do obstawienia. I prawdopodobnie nie inaczej będzie w OKbet. Wielu graczy może nawet nie wiedzieć, jak ubiegać się o Reload bonus, a niekiedy nawet nie pomyśli o innym bonusie niż startowy. Miejmy nadzieję, że w tym aspekcie nowy bukmacher będzie także bardzo otwary. Zakłady sportowe z bonusem reload pozwalają podnieść stawkę i zmaksymalizować wygrane w dłuższym okresie. Jeśli więc chcesz odkryć wszystkie korzyści płynące z takiego bonusu postaraj się o niego jak tylko wykorzystasz swój bonus startowy w OKbet. W zależności od bukmachera, można go zastosować do dowolnej liczby wpłat, lub do jednej wpłaty. Aby skorzystać z takiej promocji, możesz użyć kodu promocyjnego lub po prostu wyrazić zgodę marketingowe na stronie bukmacherskiej, jak to ostatnio zrobił jeden z legalnych bukmacherów. Niektórzy bukmacherzy mogą poprosić Cię o skontaktowanie się z obsługą klienta w celu odebrania bonusu reload. Wszystko zależne jest od tego, w jaki sposób został ustawiony w systemie Twój system bonusowy. Bez względu na to, którą opcję OKbet pozwoli Ci zastosować proces ten powinien być prosty, a bonus szybciutko powinien znaleźć się na Twoim koncie gracza.

Czy OKbet zdecyduje się zaoferować graczom freebet na start?

Jeśli chodzi o freebet to jest to kolejny rodzaj bonusu powitalnego i prawdopodobnie najbardziej przyjazny dla użytkownika, którego możemy oczekiwać od legalnego bukmachera OKbet. Gracz otrzymuje w tym przypadku pewną kwotę pieniędzy (wahającą się od 10 do 200 złotych w zależności od depozytu), którą może wykorzystać do postawienia zakładu. Zwykle ten bonus za darmowy zakład można postawić tylko na określone typy zakładów (na przykład niektórzy bukmacherzy wykluczają rynki 2-drogowe, takie jak handicapy azjatyckie lub powyżej / poniżej), ale w większości przypadków, jeśli użytkownik wygra, może natychmiast dokonać wypłaty. Jest z pewnością uważany za jeden z najlepszych bonusów rejestracyjnych w zakładach sportowych, a wielu bukmacherów go oferuje. Liczymy zatem na to, że pojawi się w ofercie legalnego bukmachera OKbet.

A może jednak bukmacher OKbet zaoferuje promocję cashback?

Cashback to bardzo popularny rodzaj promocji w zakładach sportowych. Miejmy nadzieję, że OKbet weźmie to pod uwagę przed wejściem na polski rynek. W tego typu promocjach gracz stawia zakład „bez ryzyka”. Jeśli całkowita lub częściowa stawka zostanie przegrana, zostanie ona zwrócona. Zwrot stawki odbywa się w formie zakładu (nie na prawdziwe pieniądze), zgodnie z regulaminem u legalnego bukmachera. Cashback można wykorzystać na dowolną grę dostępną na stronie w okresie, w którym promocja jest aktywna. Zwykle jest przeznaczony do określonego sportu, zawodów lub może być przeznaczony tylko do jednej lub kilku gier. Te informacje będą zawsze szczegółowo wyjaśnione na w zasadach promocji, dlatego tak ważnym jest to, aby dokładnie zapoznać się z przepisami i warunkami promocji. Dość istotną różnicą jaka pojawia się u bukmacherów jest, że u w niektórych serwisach musisz wybrać grę spośród dostępnych i aktywować cashback dla tej konkretnej gry. Jeśli wygrasz zakład, otrzymasz wygrane w prawdziwych pieniądzach i nie będziesz w stanie aktywować Cashbacku na inny zakład po aktywowaniu go w tym meczu. Jednak może się to różnić w zależności od promocji, a jeśli w warunkach promocji wyjaśniono, że można ją aktywować na kilku zakładach, oznacza to, że w przypadku tej konkretnej promocji Cashback może być użyty więcej niż jeden raz. Ponadto, istnieje dodatkowa opcja, gdzie Cashback może być zrealizowany po pierwszym przegranym zakładzie. Bez względu na to kiedy Twój zakład będzie pierwszym przegranym. Jeśli OKbet zdecyduje się na ten rodzaj oferty powitalnej, mogliby właśnie przedstawić ten rodzaj Cashbacku. To powoduje, że mając dużo szczęścia, zanim przegramy pierwszy zakład możemy od początku wygrać dziesięć, a i tak nadal możemy liczyć na zwrot.

Kluczowe informacje dotyczące oferty powitalnej w OKbet

Niestety nie jesteśmy pewni, który z bonusów powitalnych zaoferuje na starcie nowy legalny bukmacher w Polsce, firma OKbet. W związku z tym przejrzymy zatem na co warto w takim wypadku zwrócić uwagę.

 • Obrót – prawdopodobnie najważniejszy czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy odbieraniu bonusu za rejestrację. Obrót wpływa na to, ile razy musisz postawić bonus i początkowy depozyt, zanim będziesz mógł go wypłacić. Obrót bonusem różni się w zależności od bukmachera i zależy od kwoty bonusu. Generalnie obowiązuje ograniczenie 3-krotnego obrotu, ale niektórzy bukmacherzy mogą wymagać 5-krotnego, zanim będziesz mógł dokonać jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza. W każdym razie powinieneś pamiętać, że czasami lepiej jest uzyskać mniejszy bonus przy niższym obrocie, ponieważ pozwoli to na wcześniejszą wypłatę pieniędzy.
 • Kurs minimalny – kiedy otrzymasz darmowy zakład, upewnij się, że spełniasz wszystkie kryteria przed postawieniem zakładu, ponieważ niektórzy bukmacherzy mogą mieć ograniczenie dotyczące minimalnego kursu. Większość bowiem bukmacherów nie uważa, że zakłady po kursie 1.10 spełniają wymagania dotyczące zakładów w obrocie. Te kursy mogą się różnić, ponieważ niektóre strony bukmacherskie mogą wymagać kursów 2.00, podczas gdy inne akceptują tylko znacznie wyższe kursy.
 • Opcje depozytu – ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z warunkami bonusu przed dokonaniem wpłaty. Niektórzy bukmacherzy oferują bonus tylko przy określonych metodach płatności, zwykle kartą kredytową lub przelewem bankowym. Może to wykluczać e-portfele, takie jak Neteller lub Skrill, więc pamiętaj o przeczytaniu drobnego druku na warunkach bonusowych, bowiem w innym przypadku bukmacher może odmówić Ci wypłaty bonusu.
 • Rynki i rodzaje zakładów – jak wspomniano powyżej, bonus może być wykorzystany tylko na określonych rynkach zakładów, zgodnie z regulaminem obowiązującym u każdego bukmachera. W większości przypadków będziesz mógł postawić zakład na dowolnym dostępnym rynku przed rozpoczęciem meczu, podczas gdy wydarzenia na żywo lub określone rynki, takie jak handicap azjatycki, nie kwalifikują się. Te ograniczenia są jasno określone w warunkach bonusu. Przeczytaj je.
 • Kod promocyjny – niektórzy bukmacherzy mogą nie aktywować bonusu rejestracyjnego przy pierwszej wpłacie. Zanim będziesz mógł ją odebrać, musisz wpisać kod promocyjny (na przykład kod promocyjny Okbet), który jest zwykle wysyłany e-mailem. Następnie możesz aktywować swój pierwszy bonus od depozytu na stronie internetowej legalnego bukmachera.
 • Aktywacja przez e-mail – upewnij się, że na koncie bukmachera wpisałeś poprawny i aktywny adres e-mail. Większość bukmacherów zazwyczaj wysyła e-mail z linkiem aktywacyjnym, z którego należy skorzystać, zanim będzie można ubiegać się o bonus. Te oferty aktywacji przez e-mail są wspólne dla innych rodzajów bonusów, takich jak wspomniany już wcześniej bonus reload.

Kod promocyjny Okbet?

Kody promocyjne w zakładach sportowych są używane przez większość internetowych serwisów bukmacherskich w Polsce. Są bardzo łatwe w użyciu i dają graczom internetowym wiele okazji do zebrania wspaniałych nagród. Tutaj nie ma co dywagować, bowiem Okbet będzie posiadał wiele stron partnerskich, a dzięki takim serwisom wielu użytkowników zostanie obdarzonych w kod promocyjny Okbet, aby zyskać wyższy bonus startowy lub postarać się o bonus okazjonalny. Na przykład, korzystając z kodu promocyjnego bez depozytu w Okbet, możesz postawić darmowe zakłady, lub na przykład liczyć na reload bonus podczas każdego depozytu, z użyciem tego kodu. Legalni bukmacherzy w Polsce oferują kody bonusowe dla nowych i obecnych klientów. Gdy gracz znajdzie kod bonusowy, może go łatwo wykorzystać, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w regulaminie promocji. Dobrym przykładem jest tutaj serwis STS, w którym możecie zarejestrować konto gracza już teraz i skorzystać z darmowego bonusu, podając kod promocyjny PEWNE25. To klasyczny przykład tego, w jaki sposób kod promocyjny działa u bukmachera. Pole, w którym należy podać kod promocyjny jest zwykle umieszczone w widocznym miejscu na stronie formularza rejestracyjnego. Nowy klient będzie musiał po prostu wpisać kod w polu przed przesłaniem informacji. Czasami kody bonusowe bukmacherów dotyczą konkretnego wydarzenia, na które organizowana jest promocja. Przykładem może być kod promocyjny CSGO, pozwalający na skorzystanie z bonusu tylko w przypadku tego eSportu. Zasadniczo, po użyciu kodu bonusowego bez depozytu w zakładach sportowych i zakończeniu rejestracji, Twój bonus zostanie aktywowany automatycznie po zalogowaniu. Inną metodą używaną przez niektóre witryny jest wysłanie kodu pocztą e-mail po zakończeniu procesu rejestracji.

Czy bukmacher OKbet czynnie będzie wspierał Odpowiedzialną Grę?

Odpowiedzialna gra to zbiór inicjatyw społecznej odpowiedzialności branży hazardowej, a także rządów i organów kontrolujących gry hazardowe w danym kraju, operatorów i sprzedawców, w celu zapewnienia integralności i uczciwości ich operacji oraz promowania świadomości szkód związanych z hazardem, takie jak uzależnienie od hazardu. Każdy bukmacher, który otrzyma licencję na prowadzenie i oferowanie zakładów wzajemnych w internecie, musi promować także odpowiedzialne zachowania dotyczące użytkowników. Nie inaczej będzie w przypadku OKbet. W zależności od tego w jaki sposób serwis podejdzie do tego dość ważnego tematu, możemy liczyć na to, że pojęcie odpowiedzialnej gry nie skończy się na zaznaczeniu ptaszkiem pustego kwadracika, że akceptuje się zasady odpowiedzialnej gry. Mamy nadzieję, że legalny bukmacher OKbet pozwoli tuż po rejestracji zapoznać się użytkownikom z dokumentacją polityki odpowiedzialnej gry prowadzonej w serwisie, a także gracz będzie mógł ustawić swoje limity, a także je kontrolować.

Jaki obrót bonusu będzie wymagany w Okbet?

W zależności od tego, jak bukmacher OKbet chce być przyjęty na rynku, oraz jaką politykę bonusową będzie stosował, zależeć czy osiągnie sukces. Wymagania dotyczące obrotu dotyczą prawie wszystkich bonusów za rejestrację, jak również bonusów oferowanych dla istniejących klientów. Bukmacher zazwyczaj uwzględnia w warunkach, że musisz obrócić depozyt i wszelkie wygrane bonusowe określoną liczbę razy, zanim będziesz mógł wypłacić. W tym przypadku możemy jedynie sugerować, że bardzo rozsądną opcją w przypadku obrotu byłby kurs 1.90 – 2.00, a sam bonus musiałby zostać obrócony trzykrotnie. Wypełnienie wymagań dotyczących obrotu to obstawianie kwalifikujących się zakładów. Warto tu dodać, że nie trzeba obstawiać całej kwoty obrotu w jednym zakładzie, wiele mniejszych zakładów będzie się sumowało stopniowo, aż osiągniesz wymaganą kwotę. Najpierw jednak poczekajmy aż bukmacher OKbet zaoferuje bonus startowy, aby zobaczyć, jakie są minimalne kursy, które składają się na kwotę obrotu.

Cashback do 500 zł i do 50 zł na start!

Czy bukmacher OKbet zaoferuje lepsze kursy ogólne, niż bonus?

Polemika na temat tego, czy lepiej zaoferować lepsze kursy, kosztem niższego bonusy, czy na odwrót jest ciągle żywa. Oczywiście od strony gracza idealnym rozwiązaniem byłoby i zagrać zakłady po lepszych kursach i otrzymać wysoki bonus z prostymi wymogami dotyczącymi obrotu. Przypuszczamy, że OKbet również będzie stało przed tym dylematem. Jednak, aby na początku swojej drogi w świecie zakładów w Polsce, serwis powinien skupić się na pozyskaniu jak najszerszej grupy użytkowników, w czym sprzyja dobry bonus. Jednak po głębszym zastanowieniu się, zostało to już wielokrotnie potwierdzone, że lepsze kursy ogólne, w długim okresie czasu dają większy zysk niż wszystkie bonusy oferowane przez legalnego bukmachera. Co więcej. Wyższe kursy nie wymagają obrotu. Tym samym wszelkie wygrane pochodzące z naszych kuponów od razu można wypłacać z konta gracza, bez konieczności spełniania bonusowych ograniczeń. Tym samym, bardziej opłacalne dla graczy byłoby zaoferowanie lepszych kursów, i promowanie ich.

Rejestracja konta gracza w Okbet

Utworzenie pierwszego w życiu konta gracza u legalnego bukmachera, takiego jakim jest Okbet,  może początkowo wydawać się trudne. Nie każdy bowiem ma pojęcie o wymaganiach związanych z założeniem konta gracza. Chociaż zwykle jest to dość proste, mogą istnieć aspekty tego procesu, które mogą być mylące dla tych, którzy nie są obeznani z technologią. Musisz szczegółowo zrozumieć proces rejestracji konta gracza, zanim rozpoczniesz podróż po świecie bukmacherki. Ponieważ serwis OKbet nie jest jeszcze dostępny na naszym rynku, sugerujemy tymczasową rejestrację konta gracza w serwisie STS. To bardzo dobry pomysł, aby przećwiczyć wszystkie aspekty związane z zakładami sportowymi, bowiem STS jest największym legalnym bukmacherem w Polsce. Spróbujemy jednak pomóc zrozumieć jak ten proces powinien przebiegać i na co zwrócić uwagę. Poniżej kilka ważnych aspektów dotyczących rejestracji:

 • Znajdź odpowiedniego bukmachera
 • Podaj prawidłowe informacje osobiste podczas rejestracji
 • Otwórz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji konta gracza, aby dokończyć rejestrację i zweryfikować adres email.
 • Teraz możesz dokonać wpłaty i postawić swój pierwszy zakład.

Co istotne, ważnym jest, abyś sprawdził czy legalny bukmacher, którego wybrałeś, posiada w ofercie możliwość szybkiej rejestracji konta gracza, czy pełnej rejestracji konta gracza. Finalnie, aby w pełni korzystać z usług legalnego bukmachera, jakim jest serwis OKbet, gracz i tak musi dokonać pełnej rejestracji konta gracza z jego pełną weryfikacją. W kilku słowach zajmiemy się teraz różnicami, jakie dzielą konto tymczasowe, od konta w pełni zweryfikowanego. Korzystając z szybkiej rejestracji, podajemy tylko niektóre z danych, które są wymagane w procesie pełnej rejestracji. Jednak po dokonaniu tej rejestracji, możemy od razu skorzystać z oferty bukmachera. Oferta ta jednak jest nieco ograniczona. Nie możemy dokonywać wyższych wpłat niż określona przez bukmachera kwota, to samo dotyczy wypłat. Nieraz bywa tak, że wypłaty są całkowicie niemożliwe do realizacji, ze względu na to, że konto gracza nie jest w pełni transparentne. W związku z tym trzeba dokończyć proces rejestracji. Z kolei przy pełnej rejestracji konta gracza u legalnego bukmachera, która trwa nieco dłużej niż szybka rejestracja, możemy korzystać z oferty serwisu w całym jego zakresie.

Z jakich metod płatności będę mógł skorzystać w serwisie OKbet?

Specyfika rynku bukmacherskiego w naszym kraju jest taka, że serwisy, które dopiero rozpoczynają swoją działalność nie posiadają w swojej ofercie pełnej funkcjonalności strony. W związku z tym, także posiadają ograniczenia dotyczące metod płatności. Podstawowymi metodami wpłaty są najczęściej:

 • Konto bankowe
 • Szybki transfer poprzez kilka banków

To właściwie w teorii powinno wystarczyć bardzo wielu użytkownikom, jednak jak wiemy z doświadczenia, im większy wachlarz metod płatności tym większa szansa znalezienia większej liczby użytkowników. W OKbet z pewnością początkowo będzie tak samo. Być może w ofercie pojawi się także możliwość korzystać z kart kredytowych / debetowych. Dopóki jednak serwis OKbet nie wejdzie na rynek, możemy zarejestrować się w STS, gdzie sprawdzić i przetestować możemy najszerszą opcję możliwości wpłat jaka oferowana jest przez legalnych bukmacherów w Polsce. Wypłaty z konta gracza będzie można realizować na konto bankowe, które podamy podczas rejestracji konta gracza w OKbet.

Czy w OKbet będę mógł skorzystać z opcji Cashout?

Podobnie jak w przypadku opcji wpłat, także w przypadku opcji Cashout, serwis OKbet może go wprowadzić dopiero po jakimś czasie od rozpoczęcia działalności. To bardzo istotne dla nowego bukmachera, jakim jest OKbet, aby funkcja ta działała we właściwy sposób. Stąd też wymagane jest przeprowadzenie szeregu testów sprawdzających funkcjonalność tego dodatku. Opcja Cash out umożliwia odzyskanie pieniędzy z zakładu jeszcze przed zakończeniem wydarzenia, które obstawialiśmy. Kwota zwrotu pieniędzy jest określana w momencie wypłaty i będzie zależeć od aktualnego prawdopodobieństwa wygrania zakładu. Może zatem być większa lub mniejsza niż początkowa stawka. Ta opcja jest zwykle oferowana w zakładach na żywo. Wraz ze zmianą prawdopodobieństwa wygranej oferta cashout wzrośnie, zmniejszy się lub zostanie całkowicie usunięta. Dostępność funkcjonalności cashout różni się w zależności od bukmachera.

Jakiej oferty możemy spodziewać się w serwisie OKbet?

Serwis bukmacherski OKbet będzie całkowicie nowym produktem na polskim rynku. Jednak musimy mieć świadomość, że jest on powiązany z dwoma dużymi serwisami w Polsce. Być może wygląd strony będzie się nieco różnił od Noblebet i LV BET, to jednak oferta zakładów sportowych będzie prawdopodobnie taka sama jak u tych dwóch firm, bowiem korzystać będą z tego samego dostawcy usług.

Czy w OKbet będzie możliwość śledzenia transmisji ze spotkań?

Jak już wspomnieliśmy w kilku poprzednich akapitach, kolejne funkcjonalności na stronie, to kolejne wydatki ponoszone przez bukmachera. W związku z tym, w przypadku całkowicie nowej firmy, moglibyśmy spodziewać się, że na początku nie będzie takiej opcji, jednak biorąc pod uwagę, że OKbet należy do spółki powiązanej z Noblebet i LV BET, oferta transmisji spotkań powinna być taka sama jak w przypadku tych dwóch serwisów.

Czy w OKbet możemy liczyć na punkty stacjonarne?

Punkty stacjonarne były kiedyś dla bukmacherów bardzo istotne. Jednak w dobie wszechogarniającego internetu, a także coraz to lepszej technologii, klasyczne obstawianie powoli odchodzi do lamusa. Już obstawianie przez komputer stacjonarny wydaje się być przeżytkiem, a swoje 5 minut mają obecnie aplikacje mobilne, czy mobilne wersje serwisu. W Okbet nie będziemy mogli zatem liczyć na punkty stacjonarne, gdyż są one po prostu niezbyt rentowne.

Strona mobilna i aplikacja mobilna w OKbet

Początkowo wszystkie aplikacje bukmacherskie były dość proste, z ograniczoną różnorodnością funkcji. Wszystko, co wtedy użytkownik mógł zrobić to postawić zakład. Aby uzyskać dostęp do jakiejkolwiek innej opcji, użytkownik musiał wejść na stronę główną serwisu. Jednak wraz z postępem technologicznym aplikacje mobilne dla legalnych bukmacherów ewoluowały i oferują teraz bogatą kolekcję różnych funkcji, które mogą zadowolić każdego klienta. Oznacza to, że jest to świetny czas, aby użytkownicy porzucili komputery na rzecz smartfonów. Być może serwis OKbet skoncentruje się na docelowej grupie klientów, którzy korzystają wyłącznie z telefonów do obstawiania zakładów. Jest ona coraz większa, zatem gwarantuje od samego początku dużą liczbę nowych graczy. Obecnie istnieje wiele różnych aplikacji bukmacherskich dla różnych platform. Korzystając z nich, gracze z całego świata mogą obstawiać zakłady gdziekolwiek są, jeśli mają tylko dostęp do internetu. W rzeczywistości obstawianie ze smartfona nigdy nie było łatwiejsze, wystarczy dosłownie kilka kliknięć i dokonasz wpłaty oraz postawisz zakład. Wyobraźcie sobie teraz, że właśnie spóźnił się Wasz autobus i nie mogliście postawić zakładu na swoją ulubioną drużynę, a mecz rozpocznie się za kilka minut. W okolicy nie ma punktu przyjmowania zakładów, a laptop został w domu. Po chwili sięgasz do kieszeni i po kilku dotknięciach smartfona już kibicujesz swojemu zespołowi i wyobrażasz sobie, co zrobisz z ewentualną wygraną. Świetna zabawa, wiele emocji. Myślę, że w OKbet mogłoby to zadziałać.  U wszystkich legalnych bukmacherów na rynku aplikacja została wykonana dla dwóch systemów mobilnych – Android oraz iOS. W OKbet również będziemy mogli korzystać z obu wersji. Przy czym aplikacja dla Androida nie znajduje się w Google Play, a pobrać ją można wyłącznie bezpośrednio ze strony OKbet. Ale  jeżeli Twoje urządzenie mobilne oparte jest na oprogramowaniu iOS, to z łatwością aplikację mobilną znajdziesz w oficjalnym sklepie Google. Instalując ją na swoim telefonie możliwe, że będziesz zmuszony rozwinąć zakładkę z ustawieniami dodatkowymi i zmienić ustawienia zabezpieczeń. Zmiana ustawień pozwala na instalacje aplikacji spoza sklepu Google Play. Google nie zezwala na zamieszczanie w swoim sklepie aplikacji bukmacherskich dlatego należy ja pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera OKbet.

Obsługa Klienta w Okbet

Od czasu do czasu podczas Twojej przygody z legalnym bukmacherem OKbet będziesz potrzebować pomocy. Może napotkasz problem z uruchomieniem określonej funkcji lub chcesz skorzystać z promocji, którą nie do końca rozumiesz? A może jest to coś poważniejszego, na przykład problemy z bezpieczeństwem konta lub usterki techniczne, które powodują problemy? Niezależnie od przypadku będziesz chciał uzyskać pomoc tak szybko i skutecznie, jak to tylko możliwe. Gdy coś jest nie tak lub szukasz ważnych informacji, nie chcesz siedzieć całymi dniami czekając na odpowiedź. Na początku istnienia serwisów online jakość obsługi klienta i liczba opcji stały na niskim poziomie. Na szczęście przez lata bukmacherzy się rozwijali, a obecnie wiele czołowych witryn ma solidne i efektywne zespoły obsługi klienta. Takiego właśnie oczekujemy po serwisie OKbet. Wszak mogą wzorować się na swoich firmach partnerskich, LV BET / Noblebet, gdzie kontakt poprzez email i Live Czat dostępny jest 24 godziny na dobę. Spodziewamy się zatem kontaktu poprzez email, formularz kontaktowy, Live Czatu. W dobie coraz to większej liczny dostępnych komunikatorów, spodziewałbym się kontaktu także poprzez media społecznościowe.

Czy znamy datę rozpoczęcia działalności serwisu OKbet?

Legalny bukmacher OKbet z pewnością wejdzie na rynek Polski, jednak w chwili obecnej projekt ten zawisł w martwym punkcie, bowiem spółka matka próbuje wypromować swoje najmłodsze dziecko, czyli Noblebet. Aktualnie posiada on 0.5% udział w rynku, co z pewnością nie jest wystarczającym wynikiem jak na bukmachera celującego w klienta VIP. Z kolei LV BET zebrał 2.5% klientów z rynku polskiego, co stawia firmę w pierwszej szóstce największych w Polsce. Przypuszczamy, że serwis OKbet wejdzie na rynek jak tylko określi swoją tożsamość, a i wyniki dwóch siostrzanych stron nieco się poprawią. Tak czy inaczej czekamy na tą nowość z niecierpliwością.