Noblebet

plusy:

  • Kalendarz ulgi podatkowej
  • Ładna wizualnie strona

minusy:

  • Aplikacja mobilna
  • Stabilność serwisu internetowego
  • Szerokość oferty kursowej

Noblebet to jeden z polskich bukmacherów internetowych młodego pokolenia. Swoją licencję uzyskał bowiem w 2017 roku. Noblebet nie jest tak popularny jak czołowe firmy na rynku, jego oferta w niczym im jednak nie ustępuje. W Noblebet kod powitalny z naszej strony zagwarantuje Ci aż trzy bonusy powitalne, które razem dają równowartość aż 1650 PLN. W dalszej części tego artykułu omówimy szczegółowo te bonusy i sprawdzimy, czy są warte uwagi.

Kod promocyjny – Rejestracja

W Noblebet rejestracja możliwa jest z każdego rodzaju urządzenia – zarówno komputera jak i urządzeń mobilnych jak telefony czy tablety. Aby rozpocząć proces rejestracji konta kliknij w przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony. Następnie:

  1. Podaj swoje podstawowe dane jak imię, nazwisko i numer PESEL,
  2. Następnie podaj w Noblebet kod promocyjny, numer telefonu i określ hasło do swojego konta.

To wszystko, w Noblebet rejestracja konta tymczasowego tak właśnie wygląda i jest błyskawiczna. Konto tymczasowe pozwala Ci grać zakłady i wpłacać pieniądze, ale by dokonać wypłaty czy wykorzystać w Noblebet kod bonusowy musisz dokonać weryfikacji swoich dokumentów. Wtedy też Twoje konto zostanie zamienione na konto stałe.

Pewne 1200 PLN na start + 29 PLN Freebet!

Bonus Powitalny, w Noblebet kod promocyjny da Ci do 1650 zł

Użytkownicy, którzy użyją w Noblebet kod promocyjny mogą liczyć na bonus 100% od pierwszego depozytu. Minimalna wpłata, od jakiej bonus powitalny jest aktywowany wynosi 10 złotych, maksymalna zaś to 800 zł. Aby otrzymać ten bonus koniecznie podaj w Noblebet kod promocyjny z naszej witryny.

W Noblebet kod promocyjny daje Ci możliwość otrzymania bonusu także na drugi depozyt. Tym razem bonus to 50%, jego kwota wynosi również 800 zł, musisz jednak wpłacić 1600 zł, by otrzymać pełny bonus. Minimalna wplata dla drugiego depozytu to także 10 zł.

Jest także bonus na trzeci depozyt, jednak mniejszy niż pozostałe. Jeśli wpłacisz trzeci depozyt, będziesz mógł odebrać bonus bez ryzyka. Jego kwota jest do 50 zł, dostępny jest on na sporty wirtualne.

Promocje w Noblebet – ulga podatkowa i 20 zł w aplikacji

Oprócz tego, w Noblebet dostępna jest ulga podatkowa. W wybrane dni gracze tego bukmachera mogą obstawiać bez podatku. Kurs meczu zostanie podwyższony o 14%, czyli faktycznie grasz bez podatku. Ulga podatkowa dostępna jest w wybrane dni tygodnia, szczegółowy kalendarz znajdziesz na stronie bukmachera.

Druga oferta to bonus dedykowany dla użytkowników aplikacji mobilnej. W Noblebet kod bonusowy dla tej oferty nie jest wymagany. Aby go zdobyć, wykorzystując aplikację Noblebet postaw zakład na stronie bukmacherskiej na dowolny mecz o stawce minimalnej 20 zł oraz kursie minimalnym 2.00. Otrzymasz dzięki temu bonus w kwocie 20 zł, podlega po 3-krotnemu wymogowi obrotu po kursie 1,85.

Metody płatności

Na chwilę obecną bukmacher umożliwia przelewy na sześć różnych sposobów. Podstawową metodą wpłaty są zwykłe karty bankowe. Skorzystać możemy też z szybkich przelewów poprzez specjalne platformy, takie jak Tpay, Dotpay i Przelewy24, które łączą się z niemalże każdym polskim bankiem. Nie można oczywiście pominąć płatności blikiem czy kuponami Paysafecard. Aktualnie Noblebet pozwala na przelewy z tylko jednego portfela elektronicznego, a dokładnie mało popularnego Paymenticon.

Metody depozytu

Wpłaty dokonamy na kilka sposobów. Pomijając tradycyjne płatności kartami bankowymi Visa i MasterCard, równie prostą i szybką metodą są błyskawiczne przelewy, w których pośredniczą strony, takie jak Dotpay, Tpay oraz Przelewy24. Każda z nich obsługuje prawie wszystkie banki w Polsce, dlatego wpłata powinna pojawić się na koncie w ciągu kilku minut. Poza nimi, środki wpłacimy za pomocą kodu blik czy paysafecard, ale też z konta Paymenticon. Bukmacher nie pobiera jakichkolwiek opłat za transakcję, a minimalna kwota depozytu wynosi 10 zł.

Metody wypłaty

Wypłata wygranych środków może zostać zlecona jedynie na konto bankowe oraz na Paymenticon. Przelew nie jest obciążony żadnymi opłatami ani prowizjami, jednak posiada dolny limit w wysokości 25 zł. Wypłata musi zostać zweryfikowana, jednak najczęściej trwa kilka minut. Stworzone zostały dodatkowe narzędzia, na przykład opcja Cash-Out pozwalająca na wypłatę przez rozstrzygnięciem zakładu.

Oferta zakładów w Noblebet

Graczom, którym się wykorzystać w Noblebet kod bonusowy z pewnością przysłuży się niezła oferta zakładów. Mamy tutaj ponad 30 dyscyplin sportowych i esportowych. Wśród tych pierwszych najwięcej dostępnych zdarzeń oferują piłka nożna, koszykówka, tenis czy siatkówka. Są także bardziej niszowe dyscypliny, do nich możemy zaliczyć wyścigi NASCAR, MMA i kickboxing, hurling czy tenis stołowy. W przypadku piłki nożnej mamy tu najpopularniejsze ligi jak angielska Premier League, Serie A, hiszpańska La Liga. Nie zabrakło także naszej krajowej Ekstraklasy i lig piłkarskich nawet z tak egzotycznych krajów jak Iran, Gruzja czy Wietnam.

Oprócz tradycyjnych sportów są także te elektroniczne – gracze, którzy w Noblebet kod promocyjny wykorzystali mogą również w nich obracać swój bonus. Dostępne są tu CS: GO, LoL, Dota 2 czy Rainbow Six.

Oprócz zakładów przedmeczowych większość meczów z oferty możemy obstawiać także w wersji na żywo. Dostępna jest przyjazna platforma zakładów live, brak jednak w nich transmisji. Ciekawostką są też sporty wirtualne, które możemy obstawiać, gdy w ofercie brak odpowiednich zakładów. Są tu dostępne m.in. wirtualne wyścigi psów i koni, żużel czy kolarstwo.

Bezpieczeństwo, odpowiedzialna gra

Noblebet jest dość nową firmą, która zdążyła już jednak zdobyć wszelkie pozwolenia, dzięki którym może legalnie i bez obaw prowadzić zakłady. Firma działa na podstawie licencji o numerze PS4.6831.28.2017, wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów. Oczywiście obsługa klienta działa tu bez zastrzeżeń, jednak została poszerzona o dział FAQ. Znajdziemy w nim najczęściej spotykane problemy, z jakimi mogą mieć styczność klienci, oraz wyczerpujące odpowiedzi, dotyczące na przykład przelewów, bezpieczeństwa czy też podstaw stawiania zakładów. Bukmacher zapewnia wsparcie a odpowiedzialnej grze, chroni osoby niepełnoletnie, wyjaśnia ryzyko związane z hazardem i udostępnia mechanizmy kontroli aktywności gracza, między innymi poprzez pewne limity.

Cashback do 500 zł i do 50 zł na start!

Obsługa klienta

Obsługa klienta połączona została wraz z regulaminem, informacjami o firmie i działem FAQ, i umieszczona w jednej, obszernej zakładce “Wsparcie”. Obecnie zaoferowano nam dwie formy ewentualnego kontraktu z obsługą klienta. Pierwszą z nich jest oczywiście całodobowy czat, którego można użyć każdego dnia w tygodniu. Po kilkunastu sekundach oczekiwania zostaniemy połączeni z konsultantem, który na bieżąco będzie starał się nam odpisywać, tłumacząc kroki, jakie należy poczynić, by rozwiązać dany problem. Inną metodą kontaktu jest specjalny formularz, w którym musimy podać imię, adres mailowy i temat, którego dotyczyć będzie zgłoszenie. W tym wypadku odpowiedź przyjdzie po nieco dłuższym czasie, jednak będzie równie profesjonalna.

Aplikacja mobilna Noblebet

Noblebet dysponuje specjalną aplikacją przygotowaną dla urządzeń przenośnych wszelkiego rodzaju. Pobierzemy ją poprzez przeglądarkę w naszym telefonie. Na stronie znajdziemy dokładną instrukcję instalacji. Sama apka stworzona została w takim samym stylu, jak zwykła strona. Jej kolorystyka również jest biało – złota, przez co wyjątkowo estetyczna. Od samej góry wyświetlają się reklamy promocji, a pod nimi – popularne zakłady, które można w każdej chwili obstawiać, nawet bez wcześniejszego logowania. Zakładki na samym dole zawierają pełną listę sportów, zakłady na żywo czy podgląd kuponu, który można w każdej chwili edytować. W menu po lewej stronie znajdują się promocje, statystyki czy strefa dla VIP-ów.

Noblebet kod promocyjny – podsumowanie

Noblebet to z pewnością warty uwagi bukmacher. Posiada przyzwoitą ofertę zakładów i dobrą platformę zakładów na żywo. Godny uwagi jest też bonus powitalny, w Noblebet kod promocyjny z naszej strony daje aż 3 bonusy, łącznie możesz uzyskać sumę 1650 PLN. To całkiem przyzwoity bonus na start i sprawia, że w Noblebet rejestracja na pewno Ci się opłaci.