Mr Bet

plusy:

 • Na ten moment bukmacher jeszcze nie wystartował

minusy:

 • Na ten moment bukmacher jeszcze nie wystartował

Nowe firmy bukmacherskie na polskim rynku to zawsze nie lada ciekawostka. Pomimo, że nasz rynek wygląda na prawie pełny, w Ministerstwie Finansów leżą kolejne wnioski o wydanie licencji na organizację i prowadzenie zakładów bukmacherskich. Wśród nich są takie, które pozwalają oferować zakłady w internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Takiego zmartwienia nie ma już serwis Mr BET, który otrzymał już wymagane naszym prawem dokumenty i prawdopodobnie wkrótce pojawi się na rodzimym rynku. Wpis do rejestru nastąpił już we wrześniu 2018 roku, w związku z tym dziwi fakt, że firma nadal nie wystartowała. Pomimo, że licencję otrzymała niemal półtora roku później. Powodów może być kilka, ale o tym później.  Prezesem spółki Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. został Konrad Łukasz Łabudek, a  Lucie Łabudek i Barbara Maria Łabudek zostały wspólnikami. W radzie nadzorczej firmy zasiada Seweryn Łabudek, co może wskazywać na rodzinną spółkę. Przypominamy, że nowy prezes legalnego bukmachera online ma już przeszłość związaną z zakładami bukmacherskimi w Polsce, bowiem w przeszłości był już prezesem innego legalnego bukmachera w Polsce, Fortuny. Nie mamy stuprocentowej pewności, lecz Mr BET to także internetowe kasyno, które należy do spółki Faro Entertainment N.V. ale obie firmy nie mają ze sobą żadnego związku. Choć jak wspomnieliśmy, stuprocentowej pewności co do tego nie mamy.

Pewne 1200 PLN na start + 29 PLN Freebet!

Czy legalny bukmacher MrBet będzie miał w ofercie bonus powitalny?

Nie wszystkie bonusy startowe są tworzone jednakowo. W rzeczywistości jedną z najfajniejszych rzeczy w branży gier hazardowych online jest to, że jest tak wiele unikalnych opcji do wyboru. Ideą nie jest jednak otrzymanie jakiegokolwiek bonusu powitalnego, a pomoc w znalezieniu takiego bonusu, który dokładnie odpowiada Twoim potrzebom. Na wielu bannerach w serwisie MrBet prawdopodobnie zobaczysz kilka ciekawych ofert. Dzieje się tak, ponieważ niektóre firmy mają kilka różnych dostępnych ofert na start, a każda z nich spełnia inne kryteria w swoich grupach. Spodziewam się ciekawej oferty promocyjnej na start od bukmachera MrBet.

Czy ofertą na start u legalnego bukmachera MrBet będzie bonus od depozytu?

Najpopularniejszym typem bonusu od depozytu, który możesz zobaczyć, jest procentowy bonus od depozytu. Zwykle ten bonus jest oferowany przy pierwszej wpłacie, ale od czasu do czasu można go zobaczyć jako reload bonus dla istniejących posiadaczy kont. Czasami można również zobaczyć u legalnych bukmacherów ustalony harmonogram procentowych bonusów od depozytu za pierwsze kilka wpłat. Najpopularniejszym jednak z bonusów od depozytu, jest 100% bonus. Oznacza to ni mniej ni więcej, że jeśli wpłacisz na przykład 100 złotych, bukmacher doda automatycznie do Twojego konta gracza kolejną stówę. I na taki właśnie bonus liczymy w MrBet. Prosty i jasny w obrocie. Jeśli już przy obrocie jesteśmy. Najprzyjemniejszy aktualnie serwis bukmacherski, który ma podobny bonus jest STS, w którym obrót wynosi trzykrotność kwoty bonusu, po kursie powyżej 1.91. Te warunki są naprawdę fair. Istnieją również 50% bonusy od depozytu, wówczas to po dokonaniu wpłaty otrzymujemy równowartość 50% kwoty, w postaci bonusu. Zasady obrotu są podobne. Tego rodzaju bonusy są jednak przyznawane najczęściej jako Reload. Wszelkie tego typu bonusy sa jednak ograniczone kwotowo. Oznacza to ni mniej ni więcej, że możemy otrzymać 100% bonus ale do jakiejś kwoty. Jeśli jest to 500 złotych, to nawet jeśli wpłacimy 1000 złotych, bukmacher przyzna nam tylko 500 złotych bonusu.

Czy zatem oferta bukmachera MrBet może obejmować bonus Reload?

Oczywiście, że cyklicznie serwis MrBet będzie oferował bonusy od kolejnych depozytów, bowiem to obecnie wymóg nowych czasów w zakładach. Przegrywanie nigdy nie jest zabawne. Kiedy musisz ponownie doładować konto u legalnego bukmachera w Polsce, oznacza to, że sprawy nie potoczyły się po twojej myśli. Ale proces staje się trochę słodszy, gdy dostajesz dodatkową gotówkę do niego. W rzeczywistości niektórzy gracze korzystają z najlepszych bonusów doładowujących w serwisach, nawet jeśli wszystko idzie dobrze, aby mieć dodatkowe pieniądze na swoim koncie. Jeśli szukasz bonusów reload u legalnych bukmacherów w Polsce, istnieje szansa, że znajdziesz je u bukmachera MrBet. Zwróćcie jednak uwagę na to, że zwykle ​​„największe bonusy” mogą oznaczać wielokrotnego obrotu. Może to również oznaczać wyższy procent premii. Idealnie byłoby, gdybyśmy szukali najwyższych bonusów, które będą odpowiadały do ​​100% Twojego depozytu za ponowne zdeponowanie środków lub gdzieś blisko tego. Weźcie pod uwagę, że bonusy za doładowanie zazwyczaj nie są tak lukratywne, jak bonusy za pierwszy depozyt.

MrBet zdecyduje się rozpoczęcie przygody z graczem od freebetu?

W związku z tym, że od MrBet oczekujemy szerokiej oferty bonusowej na start, nie możemy tutaj pominąć popularnego także freebetu. Darmowy zakład to zakład o określonej wartości, za który bukmacher proponuje zwrócić stawkę. Wielu legalnych bukmacherów internetowych oferuje darmowe zakłady klientom, którzy otwierają u nich nowe konta bukmacherskie. Jak będzie w przypadku MrBet? Z pewnością się przekonamy wkrótce. Darmowe zakłady mogą brzmieć zbyt dobrze, aby były prawdziwe. Czy bukmacherzy naprawdę oferują swoim klientom darmowe pieniądze? Cóż, potencjalnie tak – zwłaszcza jeśli grasz mądrze. Różnica między darmowym zakładem a zwykłym zakładem polega na tym, że w większości przypadków sam nie płacisz za zakład, więc stawka nie zostanie Ci zwrócona wraz z wygraną, jeśli zakład wygra. Jeśli MrBet zaoferuje ten rodzaj promocji to z pewnością, aby zachęcić ludzi do zarejestrowania się w ich serwisie i dokonania wpłaty na swoje konto. Bukmacherzy mają nadzieję, że w zamian za to, że dostaniesz coś za darmo z góry, a w przyszłości będziesz u nich nadal obstawiać.

MrBet może także wystartować z ofertą cashback?

Jeśli spędziłeś trochę czasu na szukaniu najlepszych bonusów cashback u legalnych bukmacherów w Polsce, wiesz już, że istnieje wiele różnych opcji. Możemy powiedzieć, że niektóre z tych promocji są niesamowite, a inne mniej niż porządne. Na co należy zwrócić uwagę wybierając Cashback w MrBet, jeśli firma go zaoferuje:

 • Procent otrzymanego zwrotu gotówki
 • Ograniczenia kwotowe w ramach bonusu Cashback
 • Reputacja legalnego bukmachera w Polsce oferującego bonus Cashback
 • Jakie zakłady są uwzględnione w bonusie Cashback

Tak czy inaczej, za każdym razem wybieraj z oferty te najlepsze oferty promocyjne, aby jak najłatwiej można było zamienić bonus na prawdziwe pieniądze.

Kod promocyjny MrBet?

Ci z Was, którzy są nowicjuszami w świecie legalnych zakładów bukmacherskich, mogą nie być do końca pewni, jak działają bonusy. Możesz nawet nie znać różnicy między kodami promocyjnymi a bonusami. Nie ma w tym nic złego. To jaki zastosuje kod promocyjny MrBet zależeć będzie od ilości serwisów partnerskich bukmachera. Kod bonusowy to swego rodzaju szyfr, który musisz wpisać podczas tworzenia konta gracza lub podczas dokonywania wpłaty, aby otrzymać bonus. W MrBet  kody bonusowe mogą już być przeszłością. Zanim serwisy nauczyły się jak przekazywać bonusy za pośrednictwem linków, strony partnerskie musiały podawać kody promocyjne, aby gracz mógł otrzymać bonus. Ale dzięki rozwojowi technologii możesz teraz uzyskać wszystkie korzyści płynące z kodu bonusowego bez konieczności wpisywania cyfr i liter. To chyba będzie właściwy kanał przyznawania bonusów dla graczy pochodzących z zewnętrznych witryn.

Jakie jeszcze bonusy może zaoferować legalny bukmacher MrBet?

Poleć przyjaciela to jedna z opcji na poszukiwania alternatywnej drogi do znalezienia nowego użytkownika, który dokona wpłaty na konto gracza, czyli bezpośrednio do bukmachera. W programie tym, w zależności od wymogów promocyjnych bukmacher wymaga lub wpłaty nowego gracza, lub tylko zgłoszenia nowo zarejestrowanego użytkownika. W zamian za to, użytkownik, który zwerbuje nowego gracza, otrzymuje bonus, który wymaga obrotu, zgodnie z przepisami i warunkami obowiązującymi u tego bukmachera.

Odpowiedzialna gra w MrBet?

Jako dostawca legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce, serwis MrBet będzie zobowiązany do zachęcania wszystkich swoich użytkowników do angażowania się w odpowiedzialne praktyki hazardowe w zakładach. Hazard osób poniżej 18 roku życia bowiem jest zabroniony w naszym kraju. Jeśli masz aktywne konto u legalnego bukmachera, a w Twoim domu mieszkają osoby poniżej 18 roku życia, powinieneś podjąć kroki, aby nie uzyskały dostępu do Twojego konta, w tym zachować Twoje dane logowania prywatne i nie zapisywanie danych logowania na komputerach lub urządzeniach, do których mogą mieć dostęp. MrBet powinien zachęcać wszystkich graczy do dbania o bezpieczeństwo i przyjemność z gry na swojej stronie poprzez zapewnienie, że zawsze grają w odpowiedzialny sposób. Aby mieć pewność, że uprawianie hazardu odbywa się w bezpieczny i odpowiedzialny sposób, rozważcie następujące kwestie:

 • Być świadomym, że hazard ma być formą spędzania wolnego czasu uprawianą z umiarem, a nie sposobem na zarabianie pieniędzy, a zdecydowana większość graczy na dłuższą metę traci;
 • Nigdy nie ryzykuj więcej, niż jesteś gotów stracić i nigdy nie graj pieniędzmi potrzebnymi do pokrycia codziennych wydatków;
 • Ustalać limity hazardu poprzez ustalenie maksymalnej kwoty pieniędzy, na którą jesteś gotów zagrać, lub ustalenie maksymalnej ilości czasu, jaki zamierzasz spędzić na grach hazardowych;
 • Skorzystaj z narzędzi samopomocy, których celem jest kontrolowanie hazardu, oferowanych na wielu stronach internetowych, w tym limitów wpłat lub narzędzi samowykluczenia, które blokują Cię w serwisach na określony czas;
 • Nie próbuj „odrabiać” swoich strat;
 • Nie uprawiaj hazardu, gdy jesteś przygnębiony lub jako sposób na ucieczkę od innych problemów w swoim życiu;
 • Nigdy nie graj, będąc pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Jeśli MrBet będzie na swojej stronie promował te zdrowe i modne zasady, wówczas uznamy to za gotowość do wejścia w nowoczesny świat obstawiania w Polsce.

Rejestracja konta gracza w MrBet

Rejestracja konta gracza w serwisie MrBet nie powinna sprawiać problemu żadnemu potencjalnemu użytkownikowi. W zależności od tego, czy serwis MrBet zdecyduje się na ofertę szybkiej rejestracji z kontem tymczasowym, czy od razu pełnej rejestracji, potrwa to od 3 do 10 minut. Po pierwsze, bądź świadom tego, że rejestrując konto gracza u bukmachera musisz podać swoje prawdziwe dane w formularzu rejestracyjnym. Jeśli bowiem wpiszesz fałszywe dane, a bukmacher to wychwyci (bowiem dysponuje stosownymi narzędziami do sprawdzania fałszywych dokumentów) odmówi rejestracji konta gracza. Dopóki jednak serwis MrBet nie jest aktywny na polskim rynku zakładów bukmacherskich, sugerujemy tymczasową rejestrację konta gracza w STS. Tam także w bardzo prost sposób dokonacie rejestracji, a także nauczycie się schematów w tym procesie.

Dołącz do gry i odbierz cashback do 200 PLN!

Z jakich metod płatności będę mógł skorzystać w serwisie MrBet?

Już teraz klienci mają dostęp do kilkunastu różnych metod bankowych (w zależności od operatora bukmachera). To bardzo zachęcający znak, ponieważ użytkownicy mogą zarządzać swoimi funduszami szybciej, bezpieczniej i łatwiej niż w przypadku jakiegokolwiek nielicencjonowanego bukmachera offshore. Jakich opcji możemy spodziewać się po MrBet?

 • PayPal
 • Karta debetowa / kredytowa
 • Transfer bankowy
 • Szybki transfer bankowy

Z pewnością w czasie rozwoju, firma zdecyduje się na szersza ofertę płatności, gdyż wiąże się to z dotarciem do szerszej grupy użytkowników. Wydaje się jednak, że powyższe metody płatności na początku funkcjonowania firmy MrBet będą wystarczające.

Jakiej oferty możemy spodziewać się w serwisie MrBet?

Ponieważ wszyscy operatorzy legalnych zakładów bukmacherskich online kupują ofertę zakładów sportowych u zewnętrznego operatora, nie wydaje mi się, żeby serwis MrBet zrobił inaczej. W związku z tym, w ofercie bukmachera zobaczymy podobną ofertę zakładów sportowych, co u pozostałych. Być może serwis zdecyduje się skierować na jakąś szczególną dyscyplinę sportu, czy rozszerzy standardową ofertę zakładów na daną dyscyplinę. Nie spodziewajmy się jednak niczego, czego byśmy nie znali.

Czy w MrBet będzie dostępna transmisja ze spotkań?

Żyjemy w niesamowitym czasie. Niegdyś, nie tak dawno temu, trzeba było oglądać sport w telewizji. Nie tylko to, ale jeśli chciałeś obejrzeć mecz, który nie był transmitowany przez twojego lokalnego dostawcę telewizji kablowej, musiałeś iść do lokalnego baru i mieć nadzieję, że mają kanał satelitarny, który prawdopodobnie kosztował ich fortunę. Wszystko dobrze, jeśli chodzi o sporty lokalne w naszym kraju, ale co by było, gdybyś chciał oglądać swoją ulubioną drużynę piłkarską grającą w choćby Włoszech? Cóż, w większości przypadków albo musiałeś znać kogoś, kto znał kogoś, kto miał nielegalny dekoder telewizji kablowej, albo po prostu nie miałeś szczęścia. Dziś prawie każdy sport możemy oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo. Jest to świetne rozwiązanie dla fanów sportu, którzy nie chcą być przywiązani do telewizora, ale jest jeszcze lepsze dla graczy korzystających z legalnych bukmacherów w Polsce.  Dzięki dostępowi do serwisu MrBet, w którym prędzej czy później pojawią się transmisje strumieniowe na żywo z całego świata, można nie tylko obstawiać włoską ligę piłkarską, ale także na żywo oglądać mecz dzięki tej samej stronie. Jakie potencjalnie sporty będziemy mogli oglądać u bukmachera MrBet?

 • Tenis ziemny
 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Krykiet
 • Baseball
 • Piłka ręczna

W związku z tym wiemy, że będzie można oglądać prawie każdy sport za pośrednictwem transmisji na żywo, ale dlaczego pytanie brzmi, dlaczego mamy to robić za pośrednictwem strony bukmacherskiej? Oto trzy najważniejsze powody, dla których warto będzie oglądać transmisję meczu w MrBet:

 • Łatwiejsze obstawianie zakładów na żywo
 • Oszczędność pieniędzy
 • Wygoda

Miejmy zatem nadzieję, że MrBet nie zawiedzie pod tym względem.

Czy MrBet otworzy także punkty stacjonarne?

W tym aspekcie nie liczyłbym na zbyt wiele, bowiem w XXI wieku punkty przyjmowania zakładów to już przeżytek, o czym szerzej poinformujemy w kolejnym podpunkcie. W pierwszej kolejności bukmacher musiałby posiadać wymaganą przez prawo licencję na prowadzenie działalności w punktach naziemnych. Nie wiem, czy wszyscy są świadomi, ale na organizację i prowadzenie zakładów online i retail, trzeba w Polsce posiadać dwie oddzielne licencje. Obecnie mało kto jednak korzysta z tego typu oferty, chyba tylko osoby starsze, które nie za bardzo są zaznajomione z komputerem, a świat smartfonów jest im całkowicie obcy. Zdarzają się też osoby, które idą do punktu przyjmowania zakładów, pozaznaczać sobie typy i wymienić się spostrzeżeniami przy stoliku. Niemniej, jak wspomniałem, mamy XXI wiek i ¾ swoich przyjemności życiowych posiadamy w telefonie. Jednak nie przejmowałbym się tym w przypadku serwisu MrBet, ponieważ prawdopodobnie docelowo będą skoncentrowani na użytkownikach znających się na nowoczesnej technice. Nic w tym złego. Zwłaszcza teraz w okresie panującego covidu. Sam William Hill zamknął niedawno 119 swoich punktów przyjmowania zakładów, ze względu na to, że ich ponowne uruchomienie po obostrzeniach związanych z korona wirusem, nie miałoby uzasadnienia finansowego. W tym bowiem czasie, ponad 20% dodatkowych użytkowników zaczęło użytkować serwisów bukmacherskich w urządzeniach mobilnych.

Strona mobilna i aplikacja mobilna w MrBet

Zakłady sportowe zawsze znajdowały innowacyjny sposób na podążanie z duchem czasu, ewoluując od punktów bukmacherskich do poprzez zakłady sportowe online, a wreszcie trafiając do naszych rąk dzięki aplikacjom mobilnym dedykowanym ich stronie. Jesteśmy niemal pewni, że serwis MrBet postara się przygotować aplikację mobilną swojego produktu, godną nowych czasów. Kiedyś wszystko było dość proste. Do dzwonienia używano telefonów, podania były znane jako coś, co wypełniało się przed rozmową kwalifikacyjną, a zakłady sportowe można było postawić tylko udając się do punktu. Wynalazek aplikacji bukmacherskich online zrewolucjonizował i ulepszył branżę zakładów sportowych. To zatem obowiązek MrBet. Nie musisz już wybierać się na wycieczkę do lokalu bukmachera lub siedzieć przed komputerem, aby postawić kilka zakładów. Zamiast tego możesz używać smartfona lub tabletu do obstawiania zakładów sportowych. Z tego właśnie powodu oczekujemy od nowego bukmachera najlepszej możliwej aplikacji do zakładów sportowych online, aby przygoda z nowym bukmacherem była wielką przyjemnością. W związku z tym, korzystanie z urządzenia mobilnego w celu obstawiania różnych zakładów sportowych online jest proste, łatwe i niezawodne, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się użyć tabletu czy smartfona. Wszystkie aplikacje mobilne do zakładów zostały zoptymalizowane, aby idealnie pasowały do mniejszego ekranu, a proces rejestracji nie mógłby być łatwiejszy. Po znalezieniu najlepszej aplikacji do zakładów mobilnych, która spełnia wszystkie Twoje wymagania, a wierzymy, że nowy produkt MrBet taki będzie, wystarczy pobrać ją na urządzenie przenośne. Istnieje jednak ogromna różnica między pobraniem aplikacji do zakładów sportowych na urządzenie z systemem Android a pobraniem aplikacji do zakładów sportowych na urządzenie z systemem iOS. Weź także pod uwagę to, że także w MrBet, jeśli chcesz pobrać aplikację do zakładów sportowych na swoje urządzenie z systemem iOS, z przyjemnością dowiesz się, że aplikację bukmacherska online jest dostępna bezpłatnie w App Store. Oznacza to, że wystarczy odwiedzić Apple App Store na urządzeniu z systemem iOS i kliknąć „Pobierz”, aby w ciągu kilku sekund automatycznie pobrać aplikację na swoje urządzenie przenośne. Jednak ta sama procedura nie dotyczy urządzeń z systemem Android. Ze względu na fakt, że Google jest przeciwny aplikacjom do gier hazardowych w Sklepie Play, firma nie zezwala na promowanie aplikacji do zakładów sportowych. Aby obejść to ograniczenie, bukmacherzy online utworzyli własne linki do pobierania aplikacji hazardowych za pośrednictwem swoich oficjalnych stron internetowych. I w tym aspekcie na chwilę obecną także nowy bukmacher nie będzie odstawał.

Obsługa Klienta w MrBet

Prawdopodobnie Twój pierwszy kontakt z biurem obsługi klienta bukmachera będzie miał miejsce dopiero po otwarciu konta w MrBet, ponieważ będziesz potrzebować go do weryfikacji konta gracza. Można to zrobić na wiele sposobów, ale najczęściej jest to e-mail, faks, lub Whatsapp. W tym miejscu niektórzy bukmacherzy przodują, a inni odpadają już przy pierwszej przeszkodzie. Do jakiej grupy należeć będzie BOK serwisu MrBet?  Niektórzy bukmacherzy w szczególny sposób są nieprzyjemni w kontakcie od samego początku, podczas gdy inni bardzo rzeczowo i profesjonalnie podchodzą do sprawy, to zaskakuje! Kiedy wchodzę na stronę legalnego bukmachera internetowego, jakim będzie MrBet, przychodzę z zamiarem wydania pieniędzy. Pieniądze, które wydaję trafiają do kieszeni firmy firm i utrzymują je w ruchu. Zwróćcie zatem uwagę, czy u bukmachera MrBet będą stosowane skróty w piśmie, podczas czatów czy kontaktu poprzez email. Jeśli czat przypominać będzie aktualnie funkcjonujący system porozumiewania się młodzieży, to zacznij się zastanawiać, czy Twoje dane i pieniądze są u tego bukmachera bezpieczne. Dlatego mamy nadzieję, że MrBet będzie traktował nas z szacunkiem i używał poprawnej polszczyzny. Chciałbym, aby MrBet traktował ten dział bardzo poważnie. Nie wchodzi się bowiem na czat po to, żeby podyskutować o aktualnej pogodzie. Pierwszą rzeczą, której oczekujemy po MrBet to zrozumienie problemu, bez względu na to, jak mały lub głupi jest. Warto również sprawiać, żeby klient poczuł się, jakby rozmawiał z osobą, która zna się na rzeczy, to uspokaja użytkowników. Drugą rzeczą, której oczekujemy od suportu MrBet to próba uporządkowania problemu, zamiast przekazywania go do innego działu, i pozostawiania bez odpowiedzi. Dodatkowo, jeszcze żaden z polskich bukmacherów nie skontaktował się ze mną telefonicznie, pomimo informacji, że to zrobią. To jedna z najbardziej frustrujących rzeczy, jakie można powiedzieć klientowi. Jeśli support obiecuje oddzwonić, powinien zrobić to najszybciej jak to możliwe i podać precyzyjną informację dotyczącą danej sprawy. MrBet do dzieła!

Czy znamy już datę, kiedy wystartuje serwis MrBet?

Serwis MrBet posiada już stosowne dokumenty na prowadzenie działalności w naszym kraju. Na chwilę obecną nie wiemy jednak kiedy, nawet w przybliżeniu, bukmacher wystartuje. Pomimo tego, że mają odpowiednich ludzi do budowania marki, młodych i doświadczonych, zastanawiamy się czy nie szukają „sponsora strategicznego”. To znaczy, czy MrBet nie znajduje się w procesie poszukiwań firmy zewnętrznej, która zdoła zainwestować pieniądze w ten projekt. Coś z czym poradziło sobie Cherry, otwierając w Polsce PZBuka. Te przypuszczenia nie są wyssane z palca, bowiem każdy przestój w branży zakładów sportowych to określone straty, a przygotowanie kompletnego produktu pod inwestycje i rozwój jest doskonałym pomysłem. Tak czy inaczej nie wiemy kiedy na rynek wejdzie Mrbet