forBET

plusy:

 • atrakcyjne promocje z grą bez podatku
 • funkcjonalna aplikacja mobilna
 • bogata oferta sportów wirtualnych
 • wysokie kursy

minusy:

 • Mały wybór metod płatności

bonusy:

2050 PLN
kod promocyjny:
ZAKLADY
zarejestruj się

Bukmacher forBET to jedna z młodszych firm na krajowym rynku bukmacherskim, zdążyła jednak zbudować solidną bazę graczy i rozpoznawalną markę. Czym charakteryzuje się zakłady bukmacherskie w tej firmie? Przede wszystkim szeroką ofertą dostępnych rozgrywek, niezłymi kursami i dobrą przejrzystą ofertą bonusów. Podając w forBET kod promocyjny z naszej strony masz szansę na uzyskanie bonusa w wysokości aż 2000 zł na pierwszy depozyt. Przyznawany jest on na bardzo liberalnych warunkach. 

Proste warunki i 2050 PLN bonusu na start!

Kod promocyjny – Rejestracja

Aby wykorzystać w forBET kod promocyjny konieczne jest uprzednie założenie konta gracza w tym bukmacherze. W forBET rejestracja możliwa jest po kliknięciu przycisku „Rejestracja”, w głównym menu strony. Następnie musisz wykonać powyższe kroki:

 1. Podaj swój adres e-mail, wybierz hasło i nazwę użytkownika,
 2. Wprowadź dane użytkownika i adres zamieszkania,
 3. Podaj numer swojego rachunku bankowego, który będzie służył do dokonywania wypłat,
 4. Wyraź zgodę na regulamin i podaj w forBET kod promocyjny, jeśli chcesz otrzymać najlepszy na rynku bonus powitalny.

Tak mniej więcej wygląda w forBET rejestracja, która jest przepustką do pełnej funkcjonalności witryny.

PROSTE WARUNKI I 2050 PLN NA START W FORBET Z KODEM ZAKLADY!

Bonus Powitalny, w forBET kod promocyjny da Ci bonus do 2000 zł

W forBET kod na bonus pozwala na uzyskanie jednej z najlepszych premii na polskim rynku bukmacherskim. Możesz ubiegać się o bonus 100%, aż do sumy 2000 zł. Co najważniejsze, jest on przyznany na bardzo dobrych warunkach. Jeśli podasz w forBET kod promocyjny z naszej strony, możesz ubiegać się o następujące korzyści:

 • Gra bez podatku przez 14 dni – po rejestracji na stronie przez dwa tygodnie wszystkie Twoje wygrane są podbijane o 14%, dzięki temu realnie grasz bez podatku,
 • Świetny bonus 100% do 2000 złotych – w forBET kod bonusowy od nas da Ci świetny bonus, możesz z niego wyciągnąć nawet 2 tysiące złotych a co najważniejsze, posiada on banalne warunki obrotu,
 • Bonus na drugi depozyt – podając w forBET kod bonusowy z naszej witryny masz także szanse na MAXI ZYSK, czyli podwyżkę kursów po drugim depozycie. Możesz w ten sposób zyskać do 200 zł.

Tym, co wyróżnia dostępny w forBET bonus powitalny są bardzo liberalne warunki obrotu. Musisz raz obrócić depozytem, by do Twojego konta został przypisany bonus. Następnie, otrzymanym bonusem musisz zagrać jedynie dwa razy w kuponach o łącznym kursie minimum 2.50 – to jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku.

Promocje w forBET – wyższe wygrane na sporty wirtualne

W forBET bonus powitalny to nie jedyna spośród dostępnych promocji. Gracze, z pewnością docenią ofertę na zakłady wirtualne, dzięki której możemy wygrać trochę dodatkowych pieniędzy, nasze wygrane powiększą się nawet o 40%. Promocja dotyczy oferty „WIRTUALNE ll”, obejmującej wirtualne wyścigi psów, koni, wyścigi żużlowe lub motocyklowe.

Jedyne, co trzeba zrobić, aby otrzymać tutaj bonus i zwiększenie wygranej to grać kupony, składające się z minimum 3 zdarzeń na sporty wirtualne. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus do odebrania:

 • 3 zdarzenia – wygrane powiększone o 5%,
 • 4 zdarzenia – wygrane powiększone o 10%,
 • 6 zdarzeń – wygrane powiększone o 20%,
 • 8 zdarzeń – wygrane powiększone o 30%,
 • 10 zdarzeń – wygrane powiększone o 40%.

forbet_wirtualne

Metody płatności

Ludzie, którzy chcą wykorzystać w forBET kod promocyjny mogą wpłacać do tego bukmachera pieniądze za pomocą kart płatniczych czy szybkich przelewów z polskich banków internetowych. Bukmacher jest otwarty zarówno na duże depozyty i małe wpłaty. Minimalna kwota zasilenia konta zależy od wybranego sposobu wpłaty, ale zazwyczaj możesz wpłacić zaledwie 1 PLN.

Metody depozytu

W forBET metod depozytu jest naprawdę mnóstwo. Możesz wpłacać pieniądze do tego bukmachera pieniądze za pomocą kart płatniczych VISA i Mastercard a także poprzez pośredników jak PayU, Tpay czy Dotpay. Zapewniają one szybkie przelewy z polskich banków internetowych oraz płatności BLIK. Można płacić również przez Paysafecard czy portfel internetowy Skycash. Dla większości wpłat czas realizacji nie powinien przekroczyć kilku minut.

Metody wypłaty

W bukmacherze forBET uruchomiono niedawno dla wszystkich graczy usługę QUICK PAY. Pozwala ona na otrzymanie wypłaty dosłownie w kilka minut. Jest ona aktywna codziennie od 9:00 do 23:00. Pieniądze możesz wypłacić tylko na podany rachunek bankowy. Nie ma możliwości zlecenia wypłaty na inne konto niż to, które było podane podczas rejestracji. Wypłata nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Oferta zakładów w forBET

Graczy, którzy realizują w forBET kod promocyjny z pewnością zainteresuje oferta zakładów, która jest dostępna w tym bukmacherze. Ta jest lepsza niż standardowa i z pewnością porównanie do innych krajowych firm oferujących internetowe zakłady sportowe wypada na korzyść forBET. Są tu zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo i szeroka oferta sportów wirtualnych.

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, w forBET rejestracja jest przepustką do obstawiania około 30 dyscyplin sportowych. Piłka nożna, tenis, koszykówka, ale też bardziej niszowe sporty jak baseball, siatkówka plażowa, pesapallo czy snooker są dostępne w ofercie tego bukmachera.

Dla krajowych rozgrywek mamy niezłą ofertę, dostępny jest Puchar Polski, Ekstraklasa a ponadto 1., 2. i 3. Liga. W Anglii mamy Puchar FA i aż 5 najwyższych klas rozgrywkowych. Wychodzi więc na to, że forBET to świetny bukmacher dla graczy, którzy preferują niższe i mniej popularne rozgrywki. Powinni oni tu znaleźć wszystkie zdarzenia, nawet te bardziej niszowe.

Bezpieczeństwo, odpowiedzialna gra

W forBET rejestracja sprawia, że dołączasz do jednego z legalnych, polskich bukmacherów. Firma ta posiada licencje o numerze PS4.6831.10.2016 wydane dnia 4 maja 2016 roku. Pozwala ono na przyjmowanie zakładów internetowych przez okres 6 lat. ForBET ma też salony naziemne a w nich możliwość obstawiania na specjalnych terminalach. Firma posiada kilkadziesiąt punktów rozsianych po całym kraju.

Jako legalny bukmacher forBET jest ustawowo zobowiązany do promowania odpowiedzialnej gry. Musisz zweryfikować swój wiek przed dołączeniem, masz możliwość ubiegania się o czasową blokadę konta gracza, jeśli sam czujesz, że masz problem z hazardem. Jest też cała strony pomocy pod tytułem „Dla uzależnionych” – możesz tutaj znaleźć kompleksowe informacje jak zdefiniować swój problem i do kogo zwrócić się o pomoc.

Obsługa klienta

Obsługa klienta w bukmacherze forBET należy do standardowych, jeśli porównać ją z innymi polskimi bukmacherami. Jeżeli na przykład, użyty w forBET kod na bonus nie działa możesz skontaktować się z supportem na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest kontakt mailowy, który może być wolniejszy. Przewidziano osobne adresy dla reklamacji i zwykłej pomocy. Drugim z kolei jest livechat, który jest do Twojej dyspozycji od godziny 8:00 do 24:00 każdego dnia. Jak widzisz, w lewym dolnym rogu strony głównej forBET masz umieszczoną ikonkę czatu, którą możesz kliknąć w każdej chwili, by od ręki połączyć się z konsultantem.

Aplikacja mobilna forBET

Bukmacher forBET jest naprawdę wszechstronny. Oprócz sieci placówek bukmacherskich, gdzie przyjmują zakłady, kompleksowej strony internetowej posiada także bardzo skuteczne rozwiązania dla urządzeń mobilnych. Tym, jest między innymi świetnie funkcjonujące strona mobilna, która pozwala na obstawianie z każdego miejsca.

W forBET dostępna jest również aplikacja mobilna. Nie można jej pobrać ze sklepu Play, jest ona dostępna do ściągnięcia ze strony bukmachera. Aplikacja umożliwia obstawianie zakładów, sprawdzanie wyników na żywo czy wpłacanie i wypłacanie pieniędzy z konta bukmacherskiego.

forbet_płatnosci

forBET kod promocyjny – podsumowanie

Jak miałeś okazję przeczytać w tym tekście, bukmacher forBET jest naprawdę poważnym graczem na polskim rynku. Nam podoba się zwłaszcza to, że dostępny tam bonus powitalny do 2000 PLN posiada bardzo liberalne warunki obrotu. Jeśli podasz w forBET kod promocyjny z naszej strony będziesz musiał obrócić bonusem jedynie 2 razy, to rzadkość wśród polskich bukmacherów. Na dobrym poziomie stoją także oferta zakładów czy dostępne metody płatności.