Ewinner

plusy:

  • Opcja Custom Bet
  • Zwrot na pierwszy zakład
  • Promocje na grę bez podatku

minusy:

  • Brak gier karcianych w ofercie

bonusy:

155 PLN
kod promocyjny:
ZAKLADY
zarejestruj się

Ewinner to młody polski bukmacher, który działa na rynku od 2018 roku. Przez ten czas zdążył pokazać się jako innowacyjna marka, która bez kompleksów rywalizuje z firmami będącymi na rynku od wielu lat. Nowi gracze z pewnością docenią dobra ofertę bonusów w eWinner, gdzie mamy zarówno zwrot za pierwszy zakład jak i bonus na drugi depozyt. W tym tekście kompleksowo przeanalizujemy ofertę bukmachera eWinner i podpowiemy, jaki jest aktualnie obowiązujący w eWinner kod promocyjny.

Zwrot na start do 155 PLN z kodem ZAKLADY!

Kod promocyjny – Rejestracja

Aby aktywować w eWinner kod promocyjny konieczne jest założenie nowego konta gracza. Na szczęście, w eWinner rejestracja jest w miarę łatwym i szybkim procesem. Poniżej podpowiemy Ci jak krok po kroku jej dokonać:

  1. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”,
  2. Zostaniesz poproszony o podanie swojego maila i telefonu, oraz wybranie hasła,
  3. Na tym etapie rejestracji w eWinner kod promocyjny również może zostać uzupełniony,
  4. W kolejnych krokach podaj swoje dane i przepisz na stronie otrzymany SMSem kod aktywacyjny.

To wszystko, po zaakceptowaniu zgód marketingowych w eWinner rejestracja dobiega końca a Ty możesz już korzystać bez przeszkód ze swojego konta.

ZWROT NA START DO 155 PLN Z KODEM ZAKLADY W EWINNER!

Bonus Powitalny, w eWinner kod promocyjny da Ci bonus do 650 zł

Gracze, którzy podadzą w eWinner kod promocyjny z naszej witryny mają możliwość skorzystania z dwóch ofert powitalnych. Pierwszą z nich jest zwrot za pierwszy zakład do sumy 150 PLN. Jak to działa? Jeśli podasz w eWinner kod promocyjny z naszej strony możesz zawrzeć pierwszy zakład za sumę do 170,46 PLN i zagrać go po dowolnym kursie. Jeżeli wygrasz 100% wygranej jest Twoje. Jeśli przegrasz to otrzymasz zwrot na konto w wysokości Twojej stawki, pomniejszonej o 12% podatku, tj. maksymalnie 150 PLN. Bonus powitany jest dostępny już od 20 zł, ale to jeszcze nie wszystko.

Twój drugi depozyt także jest objęty promocją. Jeśli podasz w eWinner kod bonusowy dostępny u nas to masz szansę na bonus 50% od swojej drugiej wpłaty. Maksymalna kwota tej premii to 500 PLN. Aby go otrzymać, dokonaj wpłaty na 1000 PLN. Minimalna kwota bonusu to 10 PLN, która dostępna jest przy wpłacie 20 PLN w drugim depozycie. Obowiązuje 6-krotny obrót bonusem z kursem minimalnym 2.50.

Promocje w eWinner – Freebet 50 i 25 PLN

Oprócz oferty powitalnej w eWinner mamy też szereg innych ciekawych ofert. Pierwszą z nich jest oferta Futbol Totalny, która co weekend pozwoli Ci zarobić nawet 100 zł. Jeżeli w sobotę lub w niedzielę, zagrasz kupon dodając na niego minimum dwa zdarzenia z oferty na piłkę nożną to otrzymasz freebet 50 zł. Jeśli otrzymane środki wykorzystasz tego samego dnia na zakłady na żywo poprzez aplikację to masz szansę na kolejny freebet 50 zł.

Kolejną ofertą, w której w eWinner kod promocyjny nie jest wymagany to freebet 25 zł na żużel. Jeżeli co weekend, czyli od piątku do niedzieli, zagrasz kupon na żużel z oferty przedmeczowej, który będzie z łącznym kursem minimalnym 2.50 to otrzymasz freebet. Jego wartość będzie wynosiła 25 zł i będziesz mógł go wykorzystać na zakłady na żywo.

Metody płatności

Kolejną rzeczą, którą weźmiemy pod lupę są metody płatności. Gracze, którzy podadzą w eWinner kod promocyjny i skorzystają z bogatej oferty bonusów mogą wpłacać pieniądze licznymi kanałami. Jak każdy polski bukmacher, także i eWinner jest otwarty na każdą wpłatę, ta może wynosić nawet 1 zł. Od wpłat i wypłat bukmacher nie pobiera żadnych prowizji.

Metody depozytu

W bukmacherze eWinner depozytu możesz dokonać korzystając z pośredników takich jak Blue Media czy Przelewy24. Oznacza to, że dostępne są zarówno karty płatnicze Visa i Mastercard jak i szybkie przelewy z większości popularnych krajowych banków. Szybkie płatności przez podanie kodu BLIK też są dostępne. Jak wspomnieliśmy wyżej, minimalna suma płatności to zaledwie złotówka i przelew powinien znaleźć się na Twoim koncie bukmacherskim w maksymalnie kilka minut.

Metody wypłaty

W bukmacherze eWinner główną metodą wypłaty jest zwrot środków tym samym kanałem, którym została dokonana wpłata. Oznacza to, że jesteś w pewnym sensie ograniczony. Brak jednak minimalnej sumy wypłaty, co sprawia, że możemy wypłacać pieniądze już od 1 zł.

Oferta zakładów w eWinner

Graczy, których interesuje aktualnie obowiązujący w eWinner kod promocyjny z pewnością także zainteresuje oferta zakładów dostępna w tej firmie. Definitywnie jest w czym wybierać. W eWinner mamy bowiem kilkadziesiąt dyscyplin sportowych i spory wybór sportów elektronicznych. Wśród tych najpopularniejszych oczywiście to piłka nożna ma najwięcej dostępnych zdarzeń. Mamy tu polską Ekstraklasę, angielską Premier League, włoską Serie A, niemiecką Bundesligę, ale też cały szereg niższych i mniej popularnych lig piłkarskich.

Uwagę zwraca nie tylko spora ilość zakładów przedmeczowych, ale również i tych długoterminowych. Możemy typować miejsce danej drużyny na koniec sezonu ligowego czy pojedynek kilku ekip H2H w tabeli. Ponadto, kursy oferowane przez bukmachera należą do najlepszych na rynku. Z tego powodu, trudno oprzeć się wrażeniu, że w eWinner rejestracja naprawdę się opłaca.

Nie sposób nie wspomnieć także o przyzwoitej platformie zakładów na żywo wraz z transmisjami popularnych zdarzeń.

Bezpieczeństwo, odpowiedzialna gra

Oczywiście bukmacher eWinner jest w 100% legalny. Stojąca z nim spółka, czyli eWinner Sp. z o.o. posiada kapitał zakładowy w wysokości aż 12 000 000,00 zł. Bukmacher eWinner posiada oficjalną polską licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Internecie o numerze PS4.6831.29.2017. Jest ona ważna przez okres aż 6 lat. Polskie Ministerstwo Finansów bardzo dokładnie zweryfikowało działalność czy regulamin tego podmiotu i jest on w 100% uczciwy.

Bukmacher eWinner w sposób odpowiedzialny podchodzi także do kwestii uzależnień. Znajdziemy tutaj poradnik odnośnie odpowiedzialnej gry. Gdy zauważymy u siebie problem z uzależnieniem od hazardu możemy zwrócić się z prośbą do supportu o czasowe zablokowanie naszego konta.

Obsługa klienta

Gracze, którzy zastosowali w eWinner kod bonusowy i mają z nim, bądź dowolną inną kwestią problem, mogą skorzystać ze wsparcia klienta. Dostępne jest ono po przejściu do zakładki kontakt, która znajdziesz w stopce witryny. Po jej otwarciu naszym oczom ukazuje się formularz kontaktowy, przez który można wysłać do bukmachera wiadomość.

Można pisać z agentem obsługi także na czacie na żywo, który jest dostępny przez cały tydzień, w godzinach od 8:00 do 22:00. Odpowiedzi na swoje pytania możesz próbować znaleźć także w sekcji FAQ, która jest tu dość bogata.

Aplikacja mobilna eWinner

W bukmacherze eWinner korzystanie ze strony przez telefon to nie konieczność, ale przyjemność. Serwis mobilny bukmachera jest bowiem bardzo dobrze zoptymalizowany i odnalezienie się w nim jest bardzo łatwe. Wszystkie najważniejsze elementy są na miejscu a rozwijane menu z lewej strony pozwala na wygodny dostęp do wszystkich elementów witryny. Jak każdy szanujący się bukmacher eWinner posiada także aplikację mobilną. Są dwie wersje aplikacji przeznaczone pod systemy IOS oraz Android. Obie trzeba manualnie pobrać ze strony bukmachera i zainstalować. Aplikacja daje nam ciekawe możliwości i zapewnia łatwy dostęp do zakładów bukmacherskich w eWinner z każdej lokalizacji.

ewinner_aplikacja

eWinner kod promocyjny – podsumowanie

Jak mogłeś przeczytać powyżej, bukmacher eWinner to zaufana firma, która przygotowała dla graczy niemal kompletną ofertę zakładów sportowych. Jak każdy nowoczesny bukmacher mamy tu dobrą platformę zakładów live czy dodatki w postaci sportów wirtualnych. W eWinner kod bonusowy z naszej strony pozwala na uzyskanie ciekawego bonusa powitalnego, który może dać Ci nawet 650 złotych dodatkowej gotówki. To tylko część z ofert promocyjnych, bo eWinner ma także szeroką ofertę promocji dla swoich stałych graczy.