E-TOTO

plusy:

  • bogata oferta zakładów przedmeczowych i na żywo
  • atrakcyjna oferta kursowa
  • duży wybór metod płatności
  • nowoczesna strona internetowa

minusy:

  • brak transmisji TV
  • wolna i niedopracowana aplikacja mobilna

bonusy:

200 PLN
kod promocyjny:
NIEWYMAGANY
zarejestruj się

ETOTO jest jednym z czołowych polskich bukmacherów internetowych, firma posiada także stacjonarne punkty, gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie. Tych, nie jest jednak tak dużo, jak mają STS czy Fortuna. Udział ETOTO w polskim rynku zakładów jest też proporcjonalnie mniejszy i nie przekracza kilku procent. Co ten bukmacher ma do zaoferowania graczom? W ETOTO kod promocyjny z naszej strony da Ci bonus 200%, dzięki niemu będziesz mógł zamienić 100 zł na 300 zł. W poniższym artkule sprawdzimy, jak ta promocja sprawdza się w praktyce i jakie są inne zalety bukmachera ETOTO.

Nowa strona, nowa aplikacja!

Kod promocyjny ETOTO – Rejestracja

W ETOTO rejestracja jest niezbędna, by korzystać z pełni dobrodziejstw witryny lub ubiegać się o bonus 200%. Sprawdźmy więc, jakie czynności trzeba wykonać, by zarejestrować konto w tym bukmacherze:

  1. Kliknij przycisk „Załóż konto” na górze strony,
  2. Podaj swoje dane osobowe jak imię i nazwisko czy datę urodzenia,
  3. Podaj dane adresowe i numery PESEL oraz identyfikator dowodu osobistego,
  4. Potwierdź zapoznanie się z regulaminem, to także miejsce, w którym w ETOTO kod promocyjny można dodać.

To wszystko, jak sam widziałeś w ETOTO rejestracja jest szybka i łatwa. Nie powinieneś mieć z nią większych problemów.

BONUS 200% OD TWOJEGO PIERWSZEGO DEPOZYTU, AŻ DO 200 PLN W E-TOTO!

Bonus Powitalny, w ETOTO kod promocyjny da Ci 200% do 200 zł

Gracze, którzy podadzą w ETOTO kod bonusowy mogą liczyć na świetny bonus. To jedna z niewielu ofert na polskim rynku, gdzie premia sięga aż 200%. Oznacza to, że ryzykując relatywnie niewiele dostajemy dość duży bonus, aż grzech nie wykorzystać takiej oferty. Podając w ETOTO kod promocyjny z naszej strony możecie skorzystać z bonusa do 200 zł. Oznacza to, że wpłacając do ETOTO 100 zł grę rozpoczniecie z 300 zł.

Jak to działa? Wystarczy, że dokonasz wpłaty, bez znaczenia jest jej wysokość. Nawet wpłaty od 1 zł są akceptowane a następnie wprowadzisz w ETOTO kod promocyjny z naszej strony. Wtedy na Twoje konto trafi bonus 200% o maksymalnej wysokości 200 zł. Ma on dość liberalne warunki obrotu. W celu wypłaty należy bowiem obrócić cztery razy sumą przyznanego bonusu i depozytu w zakładach singlowych z kursem min. 2.20. Dopuszczalne są też zakłady wielokrotne z kursem minimalnym 2.20. Wtedy jednak musisz mieć przynajmniej 1.50 na każde wydarzenie na kuponie.

Promocje w ETOTO – zbieraj punkty i odbieraj nagrody

W bukmacherze ETOTO mamy stałą ofertę, zwie ona się ETOTOMania. Dzięki niemu Twoja aktywność u bukmachera będzie dodatkowo premiowana. Im więcej zakładów postawisz, tym więcej punktów lojalnościowych możesz zdobyć. Punty możesz następnie wymienić codziennie na różnorodne bonusy od depozytu, darmowe zakłady oraz środki bonusowe. Im więcej grasz w ETOTO, tym wyższy poziom w programie lojalnościowym zdobywasz. Oznacza to, że odblokowują się dla Ciebie coraz lepsze oferty, kwoty bonusów do zakupienia za punkty sięgają nawet 200 zł.

etotomania

Metody płatności

ETOTO pozwala na płatności na wiele różnych sposobów. Pomijając płatności kartami VISA czy MasterCard, wpłaty oraz wypłaty mogą być realizowane za pomocą szybkich przelewów, możliwych dzięki takim platformom, jak Dotpay czy Przelewy24, a co za tym idzie, niemalże z każdego polskiego banku. Ponadto możemy skorzystać z portfeli elektronicznych, Neteller oraz Skrill. Ostatnią metodą może być użycie jednorazowego kodu BLIK.

Metody depozytu

Wpłat na nasze konto na stronie ETOTO dokonać można poprzez karty bankowe, kody BLIK, ale też szybkie przelewy za pomocą Przelewy24 i Dotpay czy portfele elektroniczne Skrill i Neteller. Depozyty są bezpłatne i pozbawione jakichkolwiek prowizji, jednak objęte pewnymi limitami. Minimalna kwota, jaką można wpłacić, to zaledwie symboliczne 1 zł. Bukmacher deklaruje, że każda z metod może zostać użyta przez całą dobę, a wpłata powinna zająć zaledwie kilka minut. Mimo to zastrzega sobie prawo do realizacji płatności w czasie nieprzekraczającym 12 godzin.

Metody wypłaty

Wypłata może zostać zrealizowana tylko na konto bankowe. Nie istnieje tutaj dolny limit wypłat, dlatego wypłacić można niemal każdą kwotę. W tym wypadku proces również może przedłużyć się nawet do 12 godzin ze względu na weryfikację i akceptację wypłaty, jednak w praktyce wszystko dzieje się w ciągu kilku minut, a sam przelew zależny jest już od docelowego banku.

Oferta zakładów w ETOTO

Oferta zakładów w ETOTO pozwala na zaspokojenie apetytów zarówno profesjonalistów jak i amatorskich graczy, którzy ograniczają się do popularnych rozgrywek piłkarskich. Mamy tu około 30 najpopularniejszych sportów. Jest mniejszy wybór najbardziej niszowych dyscyplin, nie mniej, fani piłki nożnej, tenisa, koszykówki czy siatkówki nie powinni mieć absolutnie żadnych powodów do narzekań.

Gracze, którzy wykorzystali w ETOTO kod promocyjny zyskują dostęp do bardzo dobrej oferty na piłkę nożną. Mamy tu sporo niższych lig, nawet tych regionalnych. Oferta zakładów dodatkowych nie wydaje się jednak tak szeroka, jak w niektórych innych polskich bukmacherach. Dla topowych meczów mamy tu około 150 dodatkowych zakładów. Obejmują one najpopularniejsze selekcje jak under/over, handicapy, obie strzelą czy wynik do połowy/końca spotkania.

W bukmacherze ETOTO mamy także zakłady na żywo. Ich panel wygląda dość standardowo a liczba zdarzeń do obstawiania live jest na przyzwoitym poziomie. Brak jest transmisji telewizyjnych dla popularnych meczów.

Bezpieczeństwo, odpowiedzialna gra

ETOTO jest jednym z niewielu legalnych bukmacherów, którego działania są prawnie regulowane pozwoleniami wydanymi przez polskiego Ministra Finansów. Licencja wydana została pod koniec listopada 2014 roku, a jej numer to AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Dzięki temu, wszyscy klienci mogą mieć pewność, że korzystanie z platformy zawsze będzie zgodne z prawem. Portal posiada profesjonalną obsługę klienta, ale poza nią, posiada również dział FAQ i specjalny poradnik na temat początków zabawy z zakładami. To właśnie tam udamy się w pierwszej kolejności, by znaleźć rozwiązanie danego problemu. Na samym dole strony znajdziemy zakładkę zawierającą wyczerpujące informacje odnośnie odpowiedzialnej gry i limitów, jakie samemu sobie należy ustalić.

Obsługa klienta

Zdarza się, że odpowiedzi na dane pytanie niestety nie znajdziemy w żadnym z poradników. W takim wypadku będzie trzeba skontaktować się z obsługą klienta, co można zrobić na dwa sposoby. Pierwszym z nich będzie czat na żywo, który jest oczywiście najszybszą metodą. Okienko livechatu otworzy się po kliknięciu w znajdującym się w prawym dolnym rogu ikonkę. W czasie kilkunastu sekund powinniśmy zostać przydzieleni do któregoś z konsultantów, który na bieżąco będzie odpowiadał na wszystkie pytania. Czat dostępny jest każdego dnia, od godziny 9 do 22. Drugim sposobem jest mail, jednak na wiadomość zwrotną będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

Aplikacja mobilna ETOTO

Aplikację przystosowaną do urządzeń przenośnych możemy pobrać poprzez przeglądarkę. Na stronie znajduje się dokładna instrukcja, jak to zrobić. Wygląd i funkcjonalność apki są dokładnie takie same, jak zwykła wersja strony. Na samym środku znajdują się popularne zakłady. Na samej górze znajdziemy listę dostępnych sportów, a na dole – promocje czy płatności. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i działa bardzo dobrze pod kątem technicznym. Oferuje dokładnie te same zakłady i promocje, co zwykła strona bukmachera. Ponadto możliwe są za jej pośrednictwem szybkie płatności. Świetną opcją jest też logowanie odciskiem palca, co na pewno ma pozytywny wpływ na bezpieczeństwo i fakt, że tylko gracz może używać aplikacji.

etoto_aplikacja

ETOTO kod promocyjny – podsumowanie

W ETOTO kod promocyjny da Ci ekstra bonus 200%. Jego kwota jest dość mała, bo wynosi jedynie 200 zł, ale trzeba pamiętać, że oferty na aż 200% są dość rzadkie w polskich bukmacherach i ryzykujesz tutaj tylko 100 zł. Jakie są inne zalety bukmachera ETOTO? Przede wszystkim stabilna marka i długa historia. Jeżeli szukasz pewnego bukmachera, gdzie nie będziesz musiał się o nic obawiać to ETOTO powinno być świetnym wyborem.