Fortuna

plusy:

  • szeroka oferta transmisji w FORTUNA TV
  • czołowa aplikacja mobilna na rynku
  • szybka i funkcjonalna strona

minusy:

  • czas wypłaty

bonusy:

2220 PLN
kod promocyjny:
BONUS210
zarejestruj się

Drugim najbardziej popularnym wśród legalnych bukmacherów w Polsce jest Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Priorytetem działalności tego bukmachera jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowych technologii. Fortuna zatrudnia obecnie około 1000 pracowników i posiada w Polsce około 600 punktów przyjmowania zakładów. W dniu 24 stycznia 2012 roku Fortuna Zakłady Bukmacherskie otrzymała zgodę od Ministerstwa Finansów na organizowanie  zakładów wzajemnych w internecie. Fortuna jako legalny bukmacher w Polsce prowadzi swoją działalność zgodnie z obowiązującym, polskim prawem. Sprawdź FORTUNA kod promocyjny na naszym serwisie.

20 PLN FREEBET NA START W FORTUNIE!

Historia Fortuny w Polsce

Fortuna Zakłady Bukmacherskie działa w Polsce od ponad 20 lat. Jako bukmacher naziemny zaistniała w naszym kraju przejmując firmę Profesjonał Sp. z o.o., świadczącą także usługi zakładów bukmacherskich. Oczywiście zanim zostały przeniesione do internetu, zakłady sportowe, Fortuna oferowała je w punktach naziemnych, także tych, w których oferował je Profesjonał. Jeszcze w roku 1997 Fortuna Zakłady Bukmacherskie posiadała w Polsce tylko 24 punkty przyjmowania zakładów.

Fortuna obecnie

Fortuna Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group. Jest ona największą w Europie Środkowej i Wschodniej grupą prowadzącą zakłady wzajemne, posiadającą ponad 20–letnie doświadczenie także na rynkach w  Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Firma nieustannie poszukuje nowych, atrakcyjnych lokalizacji swoich punktów przyjmowania zakładów, dbając i modernizując jednocześnie już funkcjonujące. W taki sposób, aby sprostać coraz większym wymaganiom swoich użytkowników. Aktualnie Fortuna ma drugi po STS-ie udział w rynku legalnych bukmacherów, wynoszący około 31%, a liczba aktywnych klientów oscyluje w okolicach 375 tysięcy.Rejestracja konta gracza

Jeśli chodzi o pełną rejestrację konta gracza, to sam proces przebiega podobnie do innych bukmacherów działających legalnie na polskim rynku. Zarejestrować można się na dwa sposoby. W pierwszym przypadku należy wypełnić formularz rejestracyjny i kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie przesłany na podany adres e-mail. Następnie można dokonywać wpłat i zawierać pierwsze zakłady. Ten model został nazwany kontem tymczasowym, co oznacza, że gracz ma 28 dni na ukończenie rejestracji. Dokończenie rejestracji można wykonać wysyłając skany dowodu osobistego i uzupełnienie pozostałych informacji. W drugim przypadku gracz może dokonać pełnej rejestracji w punkcie przyjmowania zakładów. Oczywiście w procesie rejestracji można także podać FORTUNA kod promocyjny jeśli takowy posiadamy.

fortuna_kod_promocyjny_rejestracja

Metody depozytu

Aby dokonać wpłaty na konto gracza w Fortunie należy zalogować się na swoje konto, a następnie wybrać sekcję Wpłaty/Wypłaty. Wpłat można także dokonywać w dowolnym punkcie Fortuny. Wpłaty i wypłaty w Fortunie są bezpłatne. Jednak niektóre banki mogą pobierać dodatkowe opłaty w oparciu o swoje aktualne listy stawek. Lista możliwości wpłat obejmuje:

  • PayU
  • Tpay.com

Powyższe transfery są natychmiastowe i wykorzystują konto bankowe. Wypełniając wymagane pola, przekierowują do rachunku bankowego właściciela konta. Postępując zgodnie z wyskakującymi wskazówkami dokonujemy depozytów.

Innymi opcjami wpłaty są:

  • Skrill
  • Karta kredytowa/debetowa
  • Blik

Minimalna kwota wpłaty została w Fortunie ustalona na 0.01 PLN. Niemniej zależna jest ona od wybranej metody płatności. Wszystkie informacje dotyczące depozytów na konto gracza znajdziecie na stronie głównej serwisu w stopce, klikając w „Płatności”.

Metoda wypłaty

Tak ja u innych bukmacherów działających na terenie naszego kraju, wypłaty z konta gracza w Fortunie można dokonać wyłącznie na konto bankowe, podane podczas rejestracji, bądź mając konto tymczasowe, w trakcie uzupełniania danych do pełnej rejestracji konta gracza. Fortuna jednak pozwala na bezpłatną wypłatę dowolnej wygranej kwoty, nawet 0.01 PLN. Co ważne, wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym.

Kod promocyjny Fortuna

Jeśli chodzi o ofertę promocyjną, to wszelkie informacje dotyczące aktualnych bonusów podawane są na stronie głównej serwisu, po kliknięciu w zakładkę „Promocje”. Kampanie promocyjne wysyłane są także na podany podczas rejestracji email, a także okazjonalnie poprzez SMS. Ponadto, jeśli rejestrujemy się ze strony partnera Fortuny, możemy napotkać na kod bonusowy, który wpisując w odpowiednie okienko podczas rejestracji pozwoli nam skorzystać z podwyższonego bonusu. Kod promocyjny Fortuna można znaleźć na stronie afiliacyjnej partnera, bądź otrzymać od bukmachera jeśli oferuje dedykowaną danym użytkownikom promocję. Fortuna kod promocyjny można podać nie tylko w czasie rejestracji, ale także jeśli zostanie wygenerowany do naszego konta.

fortuna_kod_promocyjny_bonus

Oferta zakładów w Fortunie

Fortuna nie jest tak bardzo skoncentrowana na zakładach lokalnych w Polsce jak STS, nie mówiąc już o forBET. Niemniej serwis posiada bardzo szeroką ofertę sportów, jak i wydarzeń rozrywkowych, politycznych itd. Fortuna posiada natomiast bardzo szeroką ofertę na zakłady tenisa ziemnego, uwzględniające zakłady sumy gemów. Minimalna stawka za zakład w Fortunie została ustalona na kwotę 2 PLN. Co ciekawe, maksymalna kwota wygrana z jednego kuponu to 601.000 PLN brutto. W zakładach na żywo jest dostępna opcja szybki zakład., polegająca na szybkim wysłaniu wcześniej przygotowanego kuponu, w zależności od rozwoju sytuacji podczas wybranego zdarzenia.

Odpowiedzialna gra

Korzystając z zakładów bukmacherskich Fortuna warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, o których można przeczytać na stronie tego legalnego bukmachera, w zakładce „Aktualności” – „Odpowiedzialna gra”, a pełne korzystanie z konta gracza w Fortunie możliwe jest wyłącznie po zdefiniowaniu dziennych i miesięcznych limitów.

Obsługa klienta

W razie jakichkolwiek problemów i niejasności możemy skontaktować się z Obsługą Klienta Fortuny. Bukmacher umożliwia pomoc poprzez kilka kanałów, między innymi Live Czat, czynny codziennie od 8 do 23. Ponadto, możemy także wypełnić formularz kontaktowy. Fortuna posiada również dedykowany dział pomocy, w którym można znaleźć m.in. tutoriale uwzględniające tematy obstawienia pierwszego zakładu, czy maxikombi.

Aplikacja mobilna

W aplikacji mobilnej Fortuny znajdziesz naprawdę fajne funkcje. Wystarczy zalogować się za pomocą odcisku palca, aby przeglądać statystyki sportowe i moduł śledzenia meczów. W aplikacji można także złożyć szybki zakład, i obejrzeć transmisję, a także otrzymać powiadomienia push na telefonie komórkowym. Aplikacja mobilna w Fortunie dostępna jest dla urządzeń z systemem Android jak i iOS. Dla tych, którzy nie lubują się w aplikacjach, a chcą korzystać z serwisu, Fortuna przygotowała mobilną stronę internetową, z której można korzystać swobodnie jak na swoim komputerze stacjonarnym.

fortuna_kod_promocyjny_aplikacja

Podsumowanie

Fortuna Zakłady Bukmacherskie to bardzo nowoczesny serwis bukmacherski, oferujący bardzo wiele funkcjonalności, a także udogodnień dla gracza. Możemy korzystać ze strefy typera, e-shopu, w którym możemy między innymi wymienić punkty FKP na nagrody. Dodatkowo na stronie bukmachera możemy znaleźć zapowiedzi meczów, a także early cash-out. Fortuna zasłużenie zajmuje drugie miejsce na polskim rynku zakładów. Jedyny mankament, który do tej pory dostrzegam, to nieintuicyjne drzewko z ofertą zakładów przedmeczowych, gdzie wśród kategorii mieszają się niższe ligi z najlepszych europejskich krajów, z ligami mniej popularnych krajów, a także zakładami specjalnymi itd.