BETFAN

plusy:

  • Promocja z grą bez podatku
  • Boosty na wybrane zakłady
  • Oferta na zakłady pozasportowe

minusy:

  • Brak bonusu bez depozytu

bonusy:

3x777 PLN
kod promocyjny:
ZAKLADY
zarejestruj się

Bukmacher BETFAN jest powszechnie znany polskim graczom, m.in. dzięki zaangażowaniu Mariusza Pudzianowskiego w jego kampanię reklamową. To względnie młoda firma, swoją licencję uzyskali bowiem pod koniec 2018 roku. Młoda, nie znaczy, że mało ambitna. Bukmacher oferuje szereg promocji, w tym pakiet powitalny, dzięki któremu możesz uzyskać nawet 3000 zł. W BETFAN kod promocyjny sprawia, że możesz brać udział także w innych, ciekawych ofertach, które opiszemy w tym artykule.

Z kodem ZAKLADY 600 PLN bez ryzyka na start!

Kod promocyjny – Rejestracja

W bukmacherze BETFAN rejestracja nowego konta gracza jest przepustką do świata niewiarygodnych sportowych emocji. Aby rozpocząć proces rejestracji nowego konta musisz kliknąć duży przycisk „Otwórz konto” w menu głównym serwisu. Następnie:

  1. Podaj dane konta takie jak adres e-mail, hasło czy numer telefonu
  2. Zaznacz zgody marketingowe, to także moment, gdy w BETFAN kod promocyjny może zostać wprowadzony,
  3. Uzupełnij swoje dane adresowe, numer PESEL i wszystkie inne dane o które poprosi Cię bukmacher.

To wszystko, cała wymuszona przez BETFAN rejestracja konta nie powinna Ci zająć więcej niż 2-3 minuty. Naprawdę nie ma się czego bać.

Bonus Powitalny, w BETFAN kod promocyjny da Ci bonus do 3000 zł

W bukmacherze BETFAN dostępny bonus powitalny ma nietypową konstrukcję. Podając w BETFAN kod promocyjny z naszej strony uzyskujesz dostęp do bonusa 3000 zł. Nie jest to jednak typowy bonus 100%. Tzw. Pakiet Pudziana pozwala na pomnożenie swoich wygranych o wspomnianą kwotę. Ta, skierowana do nowych gracz bukmachera oferta, aktywuje się, jeśli dokonasz 3 pierwszych depozytów na swoje konto. Dostępny w BETFAN kod bonusowy sprawia, że podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygraną bukmacher mnoży x10!

Minimalna wpłata potrzebna do aktywacji tej promocji to zaledwie 20 zł. Musisz pięciokrotnie obrócić bonusem w zakładach o kursie minimalnym 2.0, by na koniec odebrać wspomniany x10 mnożnik.

betfan_kod_promocyjny_bonus

Promocje w BETFAN – gra bez podatku i Siano wraca

BETFAN to kolejny bukmacher, który w swojej ofercie ma grę bez podatku. W dodatku w BETFAN kod promocyjny nie jest wymagany do tej promocji, jest ona aktywna przez cały czas, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz niej korzystać bez ograniczeń i odbierać tak dużo profitów, ile chcesz. Gra bez podatku to o 14% wyższe wygrane każdego zakładu.

Promocja aktywuje się, gdy wszystkie zdarzenia na Twoim kuponie będą miały kurs na poziomie 1.35 lub wyższym, musi na nim być także minimum 3 zdarzeń. W takim przypadku na kuponie bukmacher zmieni współczynnik wygranej na wyższy o 14%. Promocja ta jest aktywna bezterminowo.

Ofertę Siano wraca reklamuje sympatyczny koń. To oferta dla nowych graczy, którzy w BETFAN kod bonusowy podali podczas rejestracji. Jeżeli zawrzesz zakład za minimalnie 10 zł a maksymalnie 100 zł, którego kurs będzie równy co najmniej 1.14 to możesz się ubiegać o zakład bez ryzyka. W razie przegranej bukmacher zwróci Ci po prostu stawkę tego zakładu, aż do 100 zł.

W BETFAN Z KODEM ZAKLADY MASZ 100 PLN BEZ RYZYKA!

Metody płatności

Na chwilę obecną wpłaty oraz wypłaty w Betfan możemy dokonywać jedynie na trzy sposoby. Poza zwykłymi wpłatami kartami bankowymi, depozyty i wypłaty można zlecać za pomocą szybkich przelewów, za pośrednictwem Przelewy24, współpracujących z większością polskich banków. Całkiem szybkim, innowacyjnym i rzadko spotykanym sposobem płatności jest też BLIK. Ponadto, mamy również możliwość skorzystania z platformy Revolut.

Metody depozytu

W Betfan dostępne są cztery sposoby wpłacania środków. Zrobimy to tradycyjnie, poprzez płatność kartą VISA i MasterCard oraz szybkim przelewem dzięki Przelewy24. Pierwsza wpłata musi zostać dokonana z imiennego konta bankowego. Ponadto bukmacher umożliwia płatności kodem blik oraz z konta Revolut. Z każdej z tych metod skorzystać można całodobowo, a sama płatność nie powinna potrwać dłużej niż kilkanaście minut. Minimalna kwota wpłaty to tylko 1 zł. Istnieje jednak górny limit, czyli 5000 zł, jednak bez pobieranej prowizji.

Metody wypłaty

Wypłata może zostać zrealizowana codziennie, poprzez szybki przelew. Środki trafią na konto niemal każdego możliwego banku w czasie nie dłuższym niż 15 minut. Minimalna kwota wypłaty wynosi 10 zł a maksymalna – 5000 zł, w przypadku szybkich wypłat. W innych wypadkach jest to minimalnie 1 zł, a maksymalnie 500 zł.

betfan_kod_promocyjny_platnosci

Oferta zakładów w BETFAN

Bukmacher promowany przez Mariusza Pudzianowskiego po prostu nie może nie mieć dobrej oferty na sporty walki. Znajdziemy więc tutaj zakłady na KSW, MMA czy boks. Oczywiście jest także około 30 innych dyscyplin, wśród nich nie zabrakło piłki nożnej, żużla, tenisa stołowego czy koszykówki. Mamy też Counter Strike, LoL czy inne sporty elektroniczne popularne wśród graczy.

Oferta na piłkę nożną pokazuje dobrą dostępność zdarzeń. W Anglii mamy dostępne aż 5 najwyższych klas rozgrywkowych. W Polsce oprócz Pucharu Polski jest Ekstraklasa, 1. i 2. Liga. Co więcej, oprócz zakładów przedmeczowych mamy również możliwość obstawiania długoterminowych zdarzeń jak klasyfikacja końcowa czy wyniki w tabeli poszczególnych drużyn h2h.

Każde ze spotkań w popularnych ligach ma cały łańcuszek dodatkowych zakładów. Dla najbardziej popularnych meczów piłkarskich liczba sięga nawet 400. Są to takie zakłady jak obie strzelą, podwójna szansa, połowa/cały mecz, liczba rzutów rożnych, handicapy czy nawet minuty zdobycia bramek.

Bezpieczeństwo, odpowiedzialna gra

Betfan jest polską firmą, która działa na podstawie wydanego przez Ministra Finansów pozwolenia. Numer tej licencji to dokładnie PS4.6831.3.2018. Jest to jedna z niewielu firm należących do grupy legalnych bukmacherów. Strona posiada całkiem dobrze rozwinięte Biuro Obsługi Gracza, umożliwiające szybki kontakt z obsługą klienta. Poza tym istnieje tutaj dział FAQ, w którym powinniśmy znaleźć odpowiedź na każdą wątpliwość, oraz specjalny poradnik, który pomoże nowym graczom przebrnąć przez proces rejestracji. Zarówno nowi, jak i stali klienci powinni zapoznać się ze wszelkimi obowiązującymi na platformie terminami, których wyjaśnienie również znaleźć można w dziale pomocy. Niestety bukmacher nie udostępnia na stronie informacji o odpowiedzialnej grze, które mogłyby dla niektórych okazać się przydatne.

Obsługa klienta

Obsługa klienta, a dokładnie Biuro Obsługi Gracza, dostępne jest każdego dnia, w godzinach 9:00 – 23:00. Kontakt z nim nawiążemy na trzy sposoby. Pierwszy z nich to czat na żywo, z którego możemy skorzystać od razu, bez potrzeby podawania swoich danych ani wybierania kategorii. Po kilku chwilach powinniśmy zostać przydzieleni do któregoś z agentów, który będzie od tej pory starał się rozwiązać nasz problem. Kolejną formą kontaktu są specjalne adresy mailowe do biura obsługi i odnośnie marketingu. Ponadto podano specjalny numer telefonu, działający jako infolinia.

Aplikacja mobilna BETFAN

Aplikacja mobilna Betfan może zostać pobrana poprzez przeglądarkę, bezpośrednio z urządzenia, na którym będziemy z niej korzystać. Całość stworzona została w oparciu o podobny styl, układ i kolorystykę, jak pełna wersja strony. Na stronie głównej pojawiają się aktualne promocje i najbliższe, najbardziej popularne wydarzenia. Każde z nich można obstawiać bez potrzeby logowania. Na dole pojawi się wtedy cały kupon, razem ze stawką i ewentualną wygraną. Na samej górze strony znajdują się zakładki z promocjami czy newsami, ale też logowaniem czy rejestracją.

betfan_kod_promocyjny_aplikacja

BETFAN kod promocyjny – podsumowanie

W tym artykule dokładnie opisaliśmy dla Ciebie aktualny bonus powitalny i dostępny w BETFAN kod promocyjny, dzięki któremu go uzyskasz. Mamy nadzieje, że informacje te były przydatna a Twoje przygoda z tym bukmacherem będzie owocna. BETFAN to na pewno firma, obok której nie sposób przejść obojętnie. Duży bonus powitalny i świetna oferta zakładów sprawiają, że w BETFAN rejestracja jest więc koniecznością dla graczy, którzy polują na dobre promocje bukmacherskie.