BestBet24

plusy:

 • Plany rozbudowanej sieci naziemnej

minusy:

 • Na ten moment bukmacher jeszcze nie wystartował

Rynek zakładów bukmacherskich w naszym kraju ciągle się poszerza. Na chwilę obecną mamy aż dziewiętnaście firm, które albo już działają na rodzimym rynku, albo niedługo dołączą do grona aktywnych firm. Nowy bukmacher, który ma swoją siedzibę przy ulicy Solec 18/U52 w Warszawie uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów już w 2019 roku. A ściślej, najpierw bukmacher uzyskał zgodę na organizację i oferowanie zakładów wzajemnych stacjonarnie, a następnie 21 maja spółka uzyskała kolejne pozwolenie. Tym razem na zawieranie zakładów online. Przypominamy, że mamy drugą połowę roku 2020, a firma nadal nie ruszyła z ofertą. Wygląda na to, że serwis bądź posiada problemy ze skompletowaniem kadry, lub przygotowuje gotowy produkt, który następnie zostanie sprzedany inwestorowi. Przedstawicielem firmy na chwilę obecną jest Aleksandra Studziński, a bezpośrednim właścicielem spółka akcyjna TMT Investments. Pani Prezes, z całym szacunkiem, niewiele wie na temat zakładów bukmacherskich, co jednoznacznie podkreśla optymistyczny scenariusz jaki przedstawia. Otóż, w okresie najbliższej przyszłości, czyli 3-4 lat, Pani Prezes chce, aby firma znalazła się w pierwszej trójce bukmacherów online w Polsce. Legalny bukmacher w Polsce BestBet24 jest spółką zarejestrowaną pod numerem KRS 0000627848. Zakłady bukmacherskie będą z tymczasem dostępne na stronie operatora pod adresem www.bestbet24.pl. Na chwilę obecną strona jeszcze nie działa.

Pewne 1200 PLN na start + 29 PLN Freebet!

Czy legalny bukmacher BestBet24 będzie oferował bonus powitalny?

Biorąc pod uwagę aktualnie funkcjonujące legalne firmy bukmacherskie w Polsce, u każdego operatora użytkownicy mogą znaleźć aktywne kampanie promocyjne dla nowo rejestrujących się graczy. Przypuszczamy, że nie inaczej będzie w przypadku legalnego bukmachera BestBet24. Aby zaistnieć na polskim rynku i pobudzić klientów do rejestracji konta gracza w serwisie, niezbędne jest zaoferowanie atrakcyjnego bonusu na start. W innym przypadku ciężko będzie przekonać graczy, aby zmienili dotychczasowego operatora na rzecz nowo otwartej firmy. Oczywiście dla profesjonalnych graczy bonus nie jest najistotniejszy, albowiem ważniejsze są zasięgi poszczególnych dyscyplin sportowych, a także kursy. Co ciekawe,  może ostatecznie okazać się, że ten legalny bukmacher wejdzie na rynek z ofertą kilku bonusów jednocześnie, jak zrobiła to, aktualnie najmłodsza legalna firma na polskim rynku, BetX.

Czy ofertą na start u legalnego bukmachera BestBet24 będzie bonus od depozytu?

Bonusy od depozytów są popularne we wszystkich formach hazardu online, w tym u legalnych bukmacherów, w kasynach i witrynach pokerowych. Prawdopodobnie także w serwisie BestBet24 także będzie dostępny bonus od pierwszego depozytu. Bonus od depozytu to promocja, w której bukmacher oferuje użytkownikowi pewien procent, który otrzymasz od bukmachera, jeśli wpłacisz środki na swoje konto gracza. Na przykład, jeśli legalny bukmacher oferuje 100% bonus od depozytu do 200 złotych, otrzymasz bonusowe środki do 200 złotych, które wędruje na Twoje konto bonusowe. Gdybyś wpłacił 100 złotych, otrzymałbyś dodatkowe 100 złotych premii na obstawianie. Niemniej, jeśli zdeponujesz 500 złotych, możesz liczyć tylko na 200 złotych bonusu, ponieważ jak podaje bukmacher bonus ograniczony jest kwotowo do 200 złotych. To maksymalna kwota jaką możesz otrzymać od bukmachera. Limity i wartości procentowe znacznie różnią się w zależności od bukmachera. Jedną z największych rzeczy, które należy jednak zrobić, zanim skorzystasz z bonusu od depozytu, jest przeczytanie regulaminu promocji. Zazwyczaj istnieją kryteria, które musisz spełnić, aby zamienić środki bonusowe na prawdziwe pieniądze, które będziesz mógł wypłacić. W przeciwnym razie gracze po prostu wpłaciliby 200 złotych, a następnie natychmiast wypłaciliby 400 złotych, a bukmacher zostałby bankrutem. Bonusy od depozytów to ogromna część branży bukmacherskiej online i duży plus dla osób, które chcą przenieść swoją grę online. Tylko upewnij się, że poświęcisz trochę czasu na przeczytanie drobnego druku jakim zapisane są wymogi obrotu.

Czy oferta bukmachera BestBet24 może przewidywać bonus Reload?

Bonus Reload jest bardzo podobny do bonusu od depozytu, z tym wyjątkiem, że nie dotyczy on pierwszego depozytu danego bukmachera. Zazwyczaj strony oferują bonusy za pierwszy depozyt, ale czasami nie mają zbyt wiele dla osób, które lub straciły wiele depozytów, lub mają słabą serię. Kiedy bukmacher oferuje bonus Reload, powinieneś poważnie rozważyć skorzystanie z niego. Przypuszczamy jednak, że jeśli serwis BetsBet24 będzie chciało zatrzymać graczy, których zwabią na pierwszy bonus, muszą także zaoferować jakąkolwiek promocję alternatywną, która pozwoli wielu użytkownikom na dokonanie kolejnego depozytu. A o to przecież bukmacherowi chodzi. Weźcie pod uwagę, że dla bukmacherów bardzo istotny jest obrót pieniądza, bowiem z obrotu bierze się zysk.

Czy BestBet24 zdecyduje się rozpoczęcie przygody z graczem od freebetu?

Jeśli serwis BestBet24 nie zaoferuje promocji od pierwszego depozytu na start, być może będzie można skorzystać z promocji freebet. Freebet to z kolei bardzo popularna promocja, którą posiada w swojej ofercie wielu legalnych bukmacherów online w Polsce. Promocja ta dotyczy darmowego zakładu. Zasadniczo bukmacher oferuje pokrycie Twojego pierwszego zakładu, jeśli go przegrasz do określonej kwoty (zwykle w przedziale 20-50 złotych). Oznacza to, że bukmacher nie daje Ci zwrotu gotówki, jeśli przegrasz, ale dają Ci kredyt na złożenie kolejnego zakładu. Jest to promocja, z której warto skorzystać, jeśli zostanie zaoferowana, bowiem jeśli wygrasz swój zakład, to super. Nie potrzebujesz promocji. Ale jeśli przegrasz zakład, bukmacher pozwoli Ci postawić drugi zakład za darmo. Zasadniczo będziesz musiał przegrać dwa razy z rzędu, aby faktycznie stracić jakiekolwiek pieniądze.

A może jednak bukmacher BestBet24 wyjdzie z promocją cashback?

Bardzo wielu bukmacherów online swego czasu pokochało ten rodzaj promocji, jako alternatywę dla bonusu od depozytu. Jest to promocja, która nie jest już tak popularna jak inne, o których już wspomnieliśmy, ale od czasu do czasu widzimy ją na stronach legalnych bukmacherów w Polsce. Ta promocja, nazywana jest zamiennie w pokerze rakeback. W promocji cashback, bukmacher zwraca Ci procent pieniędzy, które straciłeś lub które serwis zyskał z Twoich zakładów. Zazwyczaj w przypadku zakładów sportowych będzie to procent pieniędzy, które bukmacher zarobił z Twoich zakładów. Zasadniczo im więcej stawiasz, tym więcej pieniędzy będziesz mógł odzyskać od u bukmachera. Jeśli chodzi o szczegóły, to naprawdę jest ich wiele. Wartości procentowe, sposób ich obliczania, sposób ich spełniania i termin realizacji będą się różnić w zależności od tego, u jakiego bukmachera skorzystałeś z promocji. Zwykle nie jest wielki zwrot pieniędzy za zakład, ale każda podarowana złotówka to pieniądz, którego wcześniej nie miałeś. Te promocje są świetne dla osób, które często stawiają zakłady.

Kod promocyjny BetsBet24?

Legalny bukmacher BestBet24 jak wszyscy bukmacherzy będzie starał się pozyskać jak największa liczbę nowych użytkowników. Jedną z metod, z której bukmacherzy dość często korzystają to współpraca ze stronami partnerskimi. Czyli takimi, które zarabiają na procencie jaki otrzymują od bukmachera, za każdego klienta, który zarejestruje konto gracza w serwisie bukmacherski, bezpośrednio ze strony partnerskiej. Rejestracja polega na kliknięciu w banner reklamowy, bądź link rejestracyjny. Wówczas to jeśli użytkownik przegra w danym miesiącu daną kwotę, bukmacher dzieli się ze stroną zyskiem. Rejestracji konta gracza często towarzyszy podwyższony bonus startowy, jeśli skorzystamy z kodu bonusowego. Kod promocyjny w BetsBet24 będzie jak zwykle liczbą, słowem lub miksem jednego i drugiego, które zostanie przekazane graczom, aby mogli oni otrzymywać nagrody u tego legalnego bukmachera. Nagrodami tymi mogą być darmowe zakłady, bonusy, a nawet gadżety, takie jak bilety na wielkie wydarzenia, takie jak spotkanie reprezentacji Polski, mecze żużlowe lub wydarzenia KSW. Przykładowy kod wygląda mniej więcej tak: BET10. Słowo tutaj oznacza, w jakim produkcie może zostać wykorzystany kod (zakłady), a liczba wskazuje procent lub kwotę, do którego masz prawo (100 – może to być 100% lub 100 złotych). Kod promocyjny BestBet24 jest tworzony przez samych bukmacherów i często się zmieniają. Kod bonusowy może być dostępny tylko na jeden dzień, czy inny okres czasu. Bywa i tak, że kody promocyjne są stale prezentowane i mogą być używane więcej niż raz do pewnego momentu. Jednak należy zwrócić uwagę na to, że kodu bonusowego można użyć tylko u legalnego bukmachera, dla którego został on przeznaczony. Jeśli zatem mamy kod promocyjny w BestBet24 nie możemy go użyć w żadnej innej firmie.

Jakie jeszcze bonusy może zaoferować legalny bukmacher BestBet24?

Dość często spotykaną opcją u legalnych bukmacherów w Polsce jest posiadanie promocji „Poleć przyjaciela”. Według mnie, to także jedna ciekawszych kampanii, w której to użytkownik aktywnie pozyskuje nowego użytkownika dla serwisu. Jak to działa? Załóżmy, że podoba Ci się strona bukmacherska, z której korzystasz, i mówisz o niej swojemu znajomemu. Postanawia więc zastosować się do Twojej rekomendacji i zarejestrować konto gracza u tego właśnie bukmachera. Używając specjalnego kodu podczas rejestracji, czy przesyłając email zgłoszeniowy, wskazywane jest, że to właśnie Ty skierowałeś tego użytkownika do bukmachera. Jeśli polecony gracz, spełni wymagania promocji, Ty otrzymasz bonus. Takie promocje są w ofercie i większość witryn umożliwia polecenie swojego serwisu nawet 10 znajomym. Z każdym poleceniem otrzymujesz kolejny bonus.

Czy BestBet24 czynnie będzie wspierał Odpowiedzialną Grę?

W świecie zakładów bukmacherskich coraz częściej zwraca się uwagę i coraz więcej poświęca się czasu odpowiedzialnej grze. W związku z tym jesteśmy pewni, że jeśli serwis bukmacherski BestBet24 rozpocznie swoją działalność na polskim rynku, będąc w pełni profesjonalną i przygotowaną do tego wyzwania firmą. Jest to bowiem bezpośrednio związane z troską o swojego klienta, a także dyscyplinowanie go w taki sposób, aby dostarczał regularnie gotówkę do serwisu, a nie przegrał wszystkiego w krótkim czasie i odszedł z niczym. W związku z tym odpowiedzialna gra to pojęcie, które obejmuje kilka zasad i wymagań, które mają zastosowanie u internetowych bukmacherów, aby upewnić się, że przestrzegają najwyższych standardów jakości, i zapewniają bezpieczne wrażenia użytkownika. Mają one chronić ludzi przed potencjalnymi negatywnymi konsekwencjami hazardu online. Hazard należy traktować jako rozrywkę, a nie sposób na generowanie dochodu. Podczas gdy większość użytkowników może traktować hazard jako rekreację i wydawać tylko tyle, na ile może sobie pozwolić, na ryzyko, dla niektórych może to być trudniejsze. Zarówno operatorzy online, jak i dostawcy oprogramowania, którzy zapewniają platformę hazardową i usługi online, są zobowiązani do przestrzegania zasad odpowiedzialnej gry. W związku z tym w BestBet24 nie może być inaczej. Kwestia tego jak szeroko zaangażują się w odpowiedzialną grę. Ponadto dostawcy oprogramowania muszą wspierać operatorów internetowych w spełnianiu wymagań technicznych i prawnych. Możemy wyróżnić 7 rodzajów odpowiedzialnych obszarów hazardu bezpośrednio powiązanych z branżą iGaming.

Zastanawialiście się jaki obrót bonusu będzie wymagany w BestBet24?

Jak już wcześniej zostało wspomniane, każdy otrzymany bonus u bukmachera, wymaga wypełnienia ustalonych przez serwis warunków, aby móc dokonać jego wypłaty z konta gracza. Odnosi się to bezpośrednio do kwoty zakładów, które musisz postawić, aby móc wypłacić otrzymany od bukmachera bonus. Korzystając z jednego z przykładów z tego tekstu (100 złotych depozyt  / 100% bonus), technicznie pracujesz teraz z kapitałem 200 złotych. Aby jednak wypłacić te dodatkowe sto złotych, będziesz musiał postawić ją określoną liczbę razy. To jest obrót bonusem, który zostanie wyrażona w postaci mnożenia. Tak więc, jeśli Twój kod promocyjny BestBet24, który wykorzystałeś, czy musisz spełnić warunki innej promocji, musi zawierać pięciokrotny obrót, obliczysz go w następujący sposób:

 • (Suma depozytu + suma bonusu) x (obrót bonusem)
 • W tym przypadku jest to (100 + 100) x 5 = 1000

Co to oznacza? Jeśli serwis bukmacherski bestBet24 będzie miał taki zapis regulaminowy promocji musisz postawić 1000 złotych, zanim będziesz mógł dokonać jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza.  Bukmacherzy ustalają także dodatkowa zmienną, tak, żeby mimo wszystko nie było za łatwo wypłacić otrzymane środki. To minimalny kurs zdarzenia, po którym należy zagrać ten zakład, aby spełnić warunki promocji. W wielki przypadkach działa to albo w postaci zakładu pojedynczego, lub z minimalną ilością zdarzeń na kuponie. Jeśli wymagany promocją minimalny kurs kuponu pojedynczego wynosi 2.00, to znaczy, że tylko zakład złożony za dowolną kwotę, lecz z minimalnym kursem 2.00 daje stopniowe uwalnianie bonusu. Jeśli jest to zakład akumulowany, oznacza to, że możemy wybrać dowolną liczbę zdarzeń, tak, aby łączna wartość kursów wybranych zakładów przekroczyła wartość 2.00, na przykład:

 • Zakład akumulowany składający się z trzech zdarzeń po kursach: 1.40 x 1.25 x 1.35 = 2.36.
 • Zakład akumulowany składający się z pięciu zdarzeń po kursach: 1.15 x 1.25 x 1.10 x 1.05 x 1.30 = 2.15 i tak dalej.

Bukmacherzy często wymagają właśnie minimalnej ilości zdarzeń na kuponie akumulowanym, czy minimalnego kursu w pojedynczym zdarzeniu na kuponie. Zwróćcie jednak uwagę na to, że jeśli z powyższego przykładu, zakład akumulowany z trzema zdarzeniami na kuponie, ma łączny kurs 2.36, i postawimy go za 100 złotych, i wygramy (minus kwota podatku obrotowego) 207.68, nie oznacza to, że obróciliśmy kwotą 207.68, lecz kwotą tylko 100 złotych. Wszystko za sprawą tego, że do obrotu wlicza się stawka, a nie kwota wygranej.

A może bukmacher BestBet24 zaoferuje lepsze kursy ogólne, niż bonus?

Nie jest tajemnicą, że profesjonalni gracze mają zarejestrowane konta graczy u bardzo wielu bukmacherów i korzystają z tego, który w danym czasie ma najwyższy kurs na dane zdarzenie. Bo czemu niby mamy płacić za kurs 1.64 skoro możemy kupić cenę 1.78 na to samo zdarzenie? Promocje i darmowe pieniądze są świetne. W rzeczywistości dostajesz coś za darmo. Jednak nigdy nie powinieneś wybierać promocji zamiast lepszej linii lub kursów wypłaty na zakład. Wygrywanie zakładów zawsze będzie bardziej wartościowe niż każda inna promocja, jaką kiedykolwiek widziałeś. Na przykład, jeśli masz wybór obstawiania u jednego bukmachera, w którym otrzymasz zwrot pieniędzy za przegrany zakład lub obstawianie u bukmachera, w którym uzyskasz dodatkowe pół punktu do różnicy punktów. Weź to pół punktu w każdym przypadku. Promocje są świetne, ale zawsze powinny zajmować drugie miejsce po lepszych kursach lub wypłatach. Poczujesz się naprawdę głupio, jeśli przegrasz zakład o wartości 50 złotych o to właśnie pół punktu, ale zamiast tego dostaniesz kilka złotych lub darmowy zakład. Pewnie nie zdołamy przekonać wielu potencjalnych graczy BestBet24 do tej teorii ale uważamy, że zawsze lepiej jest szukać lepszej linii, czy kursu, a dopiero potem skupić się na promocji. Biorąc to pod uwagę, jeśli masz możliwość obstawiania w dwóch miejscach z tą samą linią, weź z kolei bonus.

Rejestracja konta gracza w BestBet24

Zanim zdecydujesz się na rejestrację konta gracza u bukmachera, sprawdź proszę, czy serwis, którym jesteś zainteresowany jest renomowanym bukmacherem. W tej chwili nie jesteś w stanie zarejestrować konta gracza w serwisie BestBet24, ponieważ ten podmiot jeszcze nie funkcjonuje. Niemniej, aby zapoznać się z procesem rejestracji konta gracza u bukmachera, możesz zarejestrować konto gracza w Betclic. Zajmie to dosłownie kilka chwil, a zobaczysz, że nie jest to trudne. Sam proces rejestracji konta gracza u legalnego bukmachera w Polsce to proces, który nie powinien zająć więcej czasu niż 10 minut od rozpoczęcia tworzenia konta. Chociaż jest to stosunkowo prosty proces, musimy zwrócić uwagę na kilka niezbędnych aspektów, o których powinieneś wiedzieć podczas procesu rejestracji w serwisie bukmacherskim. Najpierw, w procesie rejestracji konta gracza, musisz podać kilka standardowych danych osobowych:

 • Imię i nazwisko
 • Aktualny adres
 • Data urodzenia
 • Aktualny adres email
 • Numer telefonu

W zależności od wybranej witryny internetowej możesz również zostać poproszony o utworzenie nazwy użytkownika. Pamiętaj, aby nazwa użytkownika, czy to podczas procesu tymczasowej rejestracji w Betclic, czy podczas późniejszej rejestracji konta gracza w BestBet24, była przechowywana w bezpiecznym miejscu, aby jej nie zapomnieć. Być może jednak bukmacher BestBet24 utworzy automatycznie generowany identyfikator użytkownika dla Ciebie. Kto wie. Tego dowiemy się po starcie serwisu. Jeśli tworzysz własną nazwę użytkownika, upewnij się, że jej nie znienawidzisz, ponieważ najprawdopodobniej nie będziesz w stanie tego zmienić. Jeśli otrzymałeś identyfikator, zapisz go w bezpiecznym miejscu. Oczywiście będziesz też potrzebować hasła, które będzie towarzyszyć i chronić swoje konto. Zwykle musi być dłuższy niż siedem znaków i powinien zawierać zarówno cyfry, jak i litery, aby był bezpieczniejszy. Czasem wymagane jest także użycie znaku specjalnego, jak @, # itd. Przechowuj je w bezpiecznym miejscu i nikomu nie udostępniaj. Ponieważ konto bukmacherskie to miejsce, w którym trzymasz pieniądze, staraj się, aby było tak bezpieczne jak Twoje konto bankowe. W końcu zawiera także wiele tych samych informacji co Twoje konto bankowe. Pamiętaj, aby wylogować się po każdym użyciu i nie używaj żadnych funkcji typu „zapamiętaj hasło” w przeglądarce internetowej. Twoje konto nie powinno być czymś, do czego każdy współlokator lub dzieci mogłyby mieć łatwy dostęp, gdyby używały Twojego komputera osobistego. Ważne jest, aby informacje podane podczas rejestracji były dokładne. Legalnie działający bukmacherzy w Polsce przeprowadzają należytą staranność na wszystkich kontach utworzonych podczas procesu rejestracji, aby zapobiegać oszustwom. Nie inaczej będzie w przypadku serwisu BestBet24. Skończyły się czasy, gdzie bez żadnego problemu można było zarejestrować konto gracza na fikcyjny email, na babcię, czy na znajomego. Bukmacherzy w Polsce mogą przeprowadzać automatyczne kontrole, aby zweryfikować, czy podałeś prawidłowe informacje. Jeśli nie mogą potwierdzić adresu e-mail lub stwierdzą, że nie jesteś niepełnoletni prośba o konto może zostać odrzucona, lub zaraz po rejestracji konta gracza zostanie ono zamknięte. Jeśli nie masz aktywnego adresu e-mail, musisz go koniecznie utworzyć. Każdy bukmacher online poprosi go przy rejestracji. Używanie niedziałającego e-maila nie wchodzi w grę bowiem bukmacherzy wysyłają email  weryfikacyjny na ten adres, w celu jego potwierdzenia. Dodatkowo, jeśli zapomnisz loginu lub hasła, nie będziesz w stanie odzyskać tych informacji bez dostępu do swojego konta email. Dopóki podane przez Ciebie informacje są poprawne, podczas procesu rejestracji niewiele może się nie udać. Być może najczęstszym problemem jest nieotrzymanie wiadomości email z potwierdzeniem założenia konta gracza, jednak wówczas problem leży w tym, że email powędrował automatycznie do folderu spam. Pamiętaj, że u każdego bukmachera, także w BestBet24 będziesz mógł zarejestrować tylko jedno konto gracza.

Z jakich metod płatności będę mógł skorzystać w serwisie BestBet24?

Pierwszym monitem, który otrzymasz po założeniu konta, tuż po potwierdzeniu rejestracji, jest zachęcenie do wpłaty środków. Jest to kolejny powód, dla którego podanie dokładnych informacji podczas procesu rejestracji w BestBet24 będzie tak konieczne, ponieważ nazwa użyta do utworzenia konta musi odpowiadać informacjom o płatności. Ponadto niektóre witryny wysyłają promocje i bonusy na Twój adres email. W związku z tym podanie fałszywego lub nieaktywnego emaila tylko pozbawia Cię tych możliwości. Każdy bukmacher ma maksymalną i minimalną kwotę, którą można jednorazowo wpłacić. Różnią się one w każdej witrynie w zależności od metody używanej do wpłacania środków. Dostępnych jest bardzo wiele opcji wpłat. Wśród polskich bukmacherów dostępnych jest bardzo wiele możliwości dokonywania wpłaty, poniżej je przedstawimy:

 • Przelew bankowy – klasyczna forma wpłaty, polegająca na wypełnieniu formularza i wysłaniu pieniędzy na swoje konto gracza. Czas oczekiwania na wpłatę 1-3 dni.
 • Karta kredytowa / debetowa – pozwalają na natychmiastową wpłatę, jeśli w procesie depozytu podamy dane własnej karty.
 • NETeller – portmonetka internetowa, która pozwala na natychmiastową wpłatę na konto bukmachera, jeśli posiada się środki na koncie NETeller.
 • Skrill – najpopularniejsza portmonetka internetowa pozwalająca na natychmiastową wpłatę na konto gracza u legalnego bukmachera, jeśli posiada się środki na koncie Skrill. Niekiedy można dokonywać wpłaty poprzez Skrill, pobierając środki z konta bankowego.
 • Szybki transfer (Przelewy24, dotpay, Tpay.com, PayU itd.) – pozwala na dokonanie natychmiastowej wpłaty na konto gracza, przy pomocy pośredniczącej w transakcjach firmy.
 • Blik – możliwość natychmiastowego transferu środków używając wygenerowanego przez nasz bank specjalnego kodu do transakcji.

W przypadku wypłaty z konta gracza, w większości przypadków mamy możliwość jej realizacji wyłącznie na konto bankowe, które podaliśmy w procesie pełnej rejestracji konta gracza u legalnego bukmachera. Z wielkim prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że także w BestBet24 będzie to jedyna z opcji wypłat. Przynajmniej na samym starcie serwisu. Być może w procesie rozwoju serwis zdecyduje się na przeprowadzanie wypłat na karty, lub portmonetki internetowe. Dla tych, którzy obawiają się podawania tak wielu osobistych informacji, spieszymy z informacją, że dane te, jak i wpłacone środki w serwisie bukmacherskim są bezpieczne. Każdy legalny bukmacher w Polsce ma licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Informacje te będą znajdować się na dole strony internetowej BestBet24 lub w warunkach korzystania ze strony.

Dołącz do gry i odbierz cashback do 200 PLN!

Czy w BestBet24 będę mógł skorzystać z opcji Cashout?

Trzeba przyznać, że opcja Cashout nie zawsze jest oferowana u bukmacherów, którzy rozpoczynają swoją działalność na polskim rynku. Wielu aktualnie funkcjonujących legalnie firm, wprowadzało tą opcję dopiero po jakimś czasie. Przypuszczamy, że analogicznie będzie w przypadku serwisu BestBet24. To wynik specyfiki funkcjonowania samych zakładów bukmacherskich. W pierwszej kolejności firma musi odpowiednio ustawić ofertę zakładów, a dopiero następnie implementować nowy produkt. Opcja Cashout jest świetna dla graczy, którzy nie są pewni swojego zakładu lub chcą ograniczyć ryzyko straty. Opcja ta umożliwia obstawiającym zakłady sportowe możliwość uzyskania wypłaty za zakład jeszcze przed zakończeniem wydarzenia. Gracze zazwyczaj wybierają wcześniejszą wypłatę z zakładu z dwóch powodów:

 • Gracz decyduje się na dokonanie częściowej wypłaty jeśli jego zakład ma tendencję do wygrania, ale przeczuwa, że może zakończyć się przegraną
 • Gracz decyduje się na dokonanie jakiejkolwiek wypłaty z zakładu, który wygląda na to, że będzie przegrany. Czyli minimalizuje straty.

Jakiej oferty możemy spodziewać się w serwisie BestBet24?

Podczas gdy piłka nożna nieuchronnie rządzi w zakładach bukmacherskich, oferowanie szerokiej gamy innych sportów jest ważne, aby przyciągnąć kolejnych graczy. Poza piłką nożną w BestBet24 będziemy mogli obstawić futbol amerykański, lekkoatletykę, futbol australijski, badminton, baseball koszykówka, piłka plażowa, siatkówka plażowa, biathlon, kręgle, boks, szachy, krykiet, kolarstwo, rzutki, eSport, rozrywka, zakłady finansowe, unihokej, futsal, golf, hokej na lodzie, MMA, KSW, wyścigi motorowe, netball, polityka, pływanie, wioślarstwo, rugby, skoki narciarskie, narciarstwo, snooker, tenis stołowy, tenis ziemny, siatkówka, wodne polo, podnoszenie ciężarów, sporty. Być może serwis zdecyduje się także na ofertę zakładów na życzenie, czyli serwis będzie wystawiał do oferty wycenione propozycje użytkowników. Oczywiście możemy także spodziewać się po serwisie BestBet24 oferty zakładów na żywo, która będzie bardzo szeroka, gdyż z nieoficjalnych informacji wiemy, że pochodzić będzie od operatora Betradar. Jednak, aby zaistnieć na rynku serwis powinien posiadać swoją tożsamość. Na pewno jednak nie będą mieli w ofercie tak wielu zakładów na niskie lig piłki nożnej, czy zakładów a rozrywkę. W związku z tym muszą znaleźć swoją własną drogę. Pozostała nam jeszcze kwestia kursów. Oczywiście BestBet24 nie może zaproponować wysokiej marży, bowiem nie zwabi użytkowników tylko bonusem. Jak już wspomnieliśmy, kursy muszą być lepsze i konkurencyjne z aktualnymi serwisami. Być może spróbują zaoferować jakiś mecz nawet z zerową marżą.

Czy w BestBet24 będzie możliwość śledzenia transmisji ze spotkań?

Transmisje na żywo to prawdopodobnie jedna z najlepszych funkcji, jakie kiedykolwiek wdrożyli bukmacherzy online. Pozwala na oglądanie akcji na żywo z niezliczonych wydarzeń sportowych odbywających się każdego dnia. Niektóre serwisy posiadają transmisję w jakości HD. Nie sądzimy jednak, że BestBet24 wejdzie na rynek od razu oferując tą funkcję. Musimy być świadomi, że każdy dodatek, funkcja w serwisie wymaga nie lada nakładów finansowych. Tym samym, na samym starcie, zanim serwis nie zacznie zarabiać, myślę, że ta firma nie będzie miała dostępnego

Czy w BestBet24 możemy liczyć na punkty stacjonarne?

Legalny bukmacher BestBet24 posiada stosowną licencję na organizowanie zakładów w punktach stacjonarnych. Serwis także posiada licencję na organizowanie zakładów online. Zastanawiamy się zatem czy serwis ruszy jednocześnie z dwoma opcjami, czy wybierze opcję online? Swego czasu bukmacher wykorzystał na swojej stronie zdjęcie, do złudzenia przypominające stacjonarne punkty austriackiego serwisu bukmacherskiego, na którym zdaje się wzorować. Czy zatem tak ma wyglądać BestBet24 w Polsce?

Strona mobilna i aplikacja mobilna w BestBet24

Zarówno aplikacja mobilna jak i strona mobilna to w obecnych czasach obowiązek. Trudno sobie bowiem wyobrazić osobę nie posiadającą smartfona. Ze stron i aplikacji korzystamy w coraz szerszym zakresie.  Z przeprowadzanych badań także wynika, że serwisy bukmacherskie przezywają przysłowiowe boom jeśli chodzi o konwersję z urządzeń mobilnych. W związku z tym jesteśmy pewni, że BestBet24 wystartuje ze stroną mobilną, a także aplikacją obsługującą oprogramowanie iOS oraz Android. Miejmy także nadzieję, że serwis zadba także o to, ażeby dostarczyć odpowiednie promocje, dla korzystających z tych wersji serwisu. Liczymy również, że zarówno aplikacja jak i wersja mobilna strony będą bardzo przejrzyste i intuicyjne w obsłudze.

Obsługa Klienta w BestBet24

Mając na przykładzie nowe serwisy bukmacherskie w Polsce, wygląda na to, że kontakt z tym bukmacherem będzie ograniczony do formularza kontaktowego i emaila, przynajmniej na początku. Dalszy rozwój tego działu niewątpliwie będzie związany z rozwojem serwisu. Z całą pewnością Biuro Obsługi Klienta nie będzie też czynne całą dobę, jak to ma miejsce u niektórych bukmacherów w Polsce. Liczymy raczej na czas pracy wsparcia pomiędzy godziną 8-18. Musimy sobie jednak zdawać świadomość z tego jak bardzo istotny jest kontakt Klienta z bukmacherem. Jest to tak zwana pierwsza linia frontu dla użytkownika, który napotka na jakiekolwiek problemy, lub chce uzyskać informację dotyczącą serwisu. Bardzo często serwisy chcąc zaoszczędzić na tym dziale ograniczają w bardzo znacznym stopniu jego funkcjonowanie, licząc tylko na dział bukmacherski. Liczymy jednak na to, że BestBet24 rozpocznie działalność traktując swoje Biuro Obsługi Klienta bardzo serio, co może przynieść serwisowi bardzo wielu klientów.

Czy znamy już datę, kiedy wystartuje serwis Bestbet24?

Legalny bukmacher BestBet24 posiada stosowne dokumenty na prowadzenie działalności w zakresie zakładów sportowych zarówno online jak i retail. Obie licencje zostały wydane już jakiś czas temu, w związku z tym serwis w każdej chwili może wejść na rynek. Co ciekawe, ostatnia data jaka była podana z możliwą inauguracja działalności, zbiegła się z pandemią koronawirusa. W związku z tym wydawało się, że bukmacher wstrzymał swój debiut, ze względu na zawieszenie większości rozgrywek sportowych na świecie. Widzimy jednak, że wszystkie najważniejsze rozgrywki zostały odmrożone i funkcjonują w świecie, jednak bez udziału publiczności, a BestBet24 nadal nie rozpoczął działalności w Polsce. Życzymy jednak wszystkiego najlepszego i z niecierpliwością oczekujemy na ten sądny dzień.