Bukmacherzy

sts logo

Star-Typ Sport Sp. z o.o. (STS) jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych.

logo forbet

ForBET, jako firma bukmacherska działająca w internecie, oferuje swoim klientom atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie.

lv bet logo

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. od kilku już lat wspiera polskie kluby piłkarskie takie jak Wisła Kraków, Arka Gdynia, czy też Wisła Płock.

total bet logo

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest pierwszym podmiotem, który otrzymał zezwolenie na przyjmowanie zakładów po zmianach w ustawie hazardowej z 2017 roku.

fortuna zaklady bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. działa na rynku od 1996 roku. Aktualnie jest sponsorem między innymi 1 ligi piłkarskiej, Legii Warszawa oraz PZN.

bet fan zaklady

BETFAN jest bukmacherem z polskim kapitałem, a swoja działalność rozpoczął w internecie. W swojej ofercie ma ponad 30 dyscyplin sportowych  oraz esportowych.

milenium logo

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (Milenium) jest spółką, która od 2004 rozpoczęła działalność bukmachera stacjonarnego, 8 lat później rozszerzyła ofertę na zakłady online.

Totolotek nowe logo

Totolotek SA jest najdłużej działającym operatorem zakładów wzajemnych, który rozpoczął swoją działalność w 1992 roku. W 2019 roku posiada już ponad 260 punktów naziemnych w Polsce.

etoto logo

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. funkcjonuje od 2011 roku z siedzibą w Warszawie. Sprzedaż zakładów jest realizowana na terenie całej Polski poprzez wyznaczone punkty oraz Internet. 

traf logo

Traf Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. jest spółką grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego.  Zajmują się realizacją i sprzedażą zakładów na wyścigi konne m.in. na Torze Służewiec.

pzbuk logo

Zakład bukmacherski PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie) należy do Cherry Online Polska sp. z o.o. z Warszawy.  Rozpoczęła swoja działalność w październiku 2018 roku.

betclic logo

Betclic cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, lecz także za granicą w takich państwach jak Portugalia czy Szwecja. Od września 2018 także jako legalny polski bukmacher.

ewinnerlogo

Ewinner Sp. z o.o. posiada siedzibę w Gdyni, swojej ofercie skupia się na zakładach bukmacherskich w internecie, LIVE oraz esporcie.

super bet logo

Superbet Holding Romania jest rumuńską firmą. W planach bukmachera jest otwarcie przynajmniej 150 punktów naziemnych w naszym kraju.

logobetx

Od maja 2020 legalne zakłady można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz aplikację mobilną dostępną dla urządzeń z systememiOS oraz Android.