Serie A: 158 zł za pewny triumf Fiorentiny z Riberym w składzie

Serie A: 158 zł za pewny triumf Fiorentiny z Riberym w składzie

W Serie A zarówno Fiorentina jak i Genua radzą sobie zaskakująco słabo. Zespół Francka Ribery’ego i Bartłomieja Drągowskiego miał walczyć o europejskie puchary, a tymczasem okupuje miejsce na samym dole klasyfikacji. Niżej od Fiorentiny są tylko Torino, Crotone i właśnie Genua. O ile podopieczni Cesare Prandelliego spisują się dużo poniżej oczekiwań, o tyle zespół Rolando Marana kompletnie stanął w miejscu. Pod względem piłkarskim to spotkanie może być co najwyżej przeciętne – brak w nim prawdopodobnie będzie spektakularnych akcji ofensywnych czy niezwykłych taktyk defensywnych. Być może nie zabraknie walki w środku pola, ale i ona ze względu na niskie umiejętności techniczne pomocników może nie okazać się tak efektowna jak w meczach na szczycie Serie A. Mimo warto oglądać ten mecz na żywo online na streamach wybranych bukmacherów. Dzięki temu można zorientować się w aktualnym układzie sił Serie A i zobaczyć w grze Bartłomieja Drągowskiego.

Fiorentina – Genua 1, 1.80 ETOTO

W tabeli Serie A prowadzi Milan, zgromadziwszy w 10 meczach aż 26 punktów.  Drugi w klasyfikacji jest Inter z dorobkiem 21 punktów. Następne miejsca zajmują Napoli i Juventus (po 20 oczek) oraz Sassuolo (19) i Roma (18). Na dole tabeli Serie A niespodziewanie znalazła się AC Parma – tylko 10 punktów w 10 meczach. Tuż pod nią znajduje się w klasyfikacji Fiorentina. Słowa na d. Podopieczni Prandelliego odnieśli 2 zwycięstwa, zaliczyli 2 remisy i 5-krotnie przegrali, co pozwoliło na zgromadzenie 8 punktów. Następne miejsce zajmuje Torino z  ledwie 6 oczkami na koncie. Jeden punkt mniej ma Genua. Do rozegrania ma wprawdzie 1 mecz więcej, ale 5 punktów zebranych w czasie 1 wygranej, 2 remisów i 6 przegranych to za mało, by odbić się od strefy spadkowej. Tabelę zamyka Crotone z zaledwie 2 zgromadzonymi punktami. Drużyna Giovanniego Stroppy zaliczyła tylko 2 remisy i 8 przegranych.

Poniedziałek, 07 Grudnia 2020 Gosp. Remis Goście
20:45 ACF Fiorentina
Genoa CFC
pokaż statystyki
ACF Fiorentina
Genoa CFC
Ostatnia aktualizacja: 07.12.2020 o godz. 20:44:13
1.77
totalbet
4.00
totolotek
5.50
sts
Poniedziałek, 07 Grudnia 2020
20:45 ACF Fiorentina
Genoa CFC

W bezpośrednich spotkaniach w Serie A pomiędzy Genuą a Fiorentiną najczęściej padał remis. W maju 2019 mecz we Fiorentinie skończył się wynikiem 0:0. We wrześniu 2019 zwyciężyła na własnym boisku Genua 2:1. Natomiast w rozegranych ostatnim razem, w styczniu 2020 meczu pomiędzy Fiorentiną i Genuą padł bezbramkowy remis. W spotkaniu nie brakowało strzałów ani sytuacji podbramkowych. Przewagę mieli gospodarze, ale nie udało im się udokumentować jej bramką.

Bartłomiej Drągowski przeszedł z Jagiellonii do Fiorentiny w 2016 roku? Jeżeli tak sądzicie to macie rację. Transfer kosztował 2,50 milionów euro. Potem polski bramkarz został na pół roku wypożyczony do FC Empoli. Tam zyskał sobie na tyle dobrą markę, że wracając do Fiorentiny, szybko stał się jednym z pewniejszych punktów klubu. Dziś polski piłkarz jest 15 milionów euro, a realna suma, którą miałby zapłacić pozyskujący go klub, prawdopodobnie byłaby jeszcze wyższa. Wszystko to sprawia, że Polak jest jedną ze wschodzących gwiazd zespołu z Florencji.

Fiorentina przegrała ostatnio aż trzy razy w Serie A – z Milanem 0:2, z Benevento 0:1 oraz z Romą 0:2. Zremisowała natomiast 0:0 z AC Parmą. Jedyne zwycięstwo zespół Drągowskiego i Ribery’ego odniósł w starciu w pucharze z Udinese 1:0. Średnio Fiorentina strzela ostatnio zaledwie 0,2 bramki na mecz, tracąc przeciętnie 1.

JEŻELI PIERWSZY KUPON NIE WEJDZIE OTRZYMASZ ZWROT KASY W BETCLIC

Genua wygrała ostatnio jedynie raz – w starciu z Sampdorią w pucharze 3:1. Poza tym w lidze włoskiej przegrała 1:2 z AC Parmą, 0:1 z Udinese, 1:3 z Romą i 1:2 z Torino. Ze względu na fatalną passę w Serie A zespół Rolando Marana strzela ostatnio średnio 1,2 bramki na mecz, tracąc przy tym przeciętnie 1,8.

Fiorentina gra absolutnie fatalnie w ofensywie. Franck Ribery nie okazał się wzmocnieniem na tyle dużym, by na tym etapie sezonu zespół zaskakiwał przeciwników skutecznymi akcjami ofensywnymi. Niestety. Prandelii nie jest w stanie jak na razie sprawić, by jego zespół podźwignął się z kryzysu. Chociaż na początku sezonu miał walczyć nawet o miejsce w europejskich pucharach, teraz bije się o wzniesienie się ponad strefę spadkową. Genua zdaje się radzić sobie lepiej w ofensywie i dlatego dla tych z Was, którzy wierzą w jej umiejętności, z pewnością korzystna okaże się oferta Fortuny – 4.90. Warto też zapoznać się z zakładami specjalnymi od Betclica – liczba zdobytych bramek prawdopodobne nie będzie zbyt duża, co można wykorzystać do wygrania nawet 300 zł.

Ja jednak wierzę, że dziś ze zwycięstwa będą się cieszyć gospodarze. 1.80 od ETOTO to niedużo, ale gospodarze dysponują lepszym składem, lepiej poukładaną defensywną i kilko zawodnikami, którzy mogą wpłynąć na wynik spotkania. Wśród nich znajduje się Bartłomiej Drągowski. Polski bramkarz niejednokrotnie pokazał, że kiedy ma dobry dzień, jest w stanie zatrzymać niemal każdy strzał. Poza tym cała defensywa Fiorentina wydaje się po prostu bardziej szczelna. 158 zł to niby niedużo, ale mamy do czynienia przynajmniej z wygraną pewną. Dlatego w tym meczu stawiam na Fiorentinę.