FAME MMA 8 stream – gdzie najlepiej oglądać?

FAME MMA 8 stream – gdzie najlepiej oglądać?

Już niedługo kolejna odsłona największej, freakfightowej gali w Polsce! Po dwóch miesiącach od ostatniej gali, włodarze dopięli ostatnie szczegóły i ruszają z nową, ósmą już galą pod szyldem FAME MMA. Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 8? Gdzie najlepiej oglądać galę FAME MMA 8 wordfeud? Ile kosztuje dostęp do legalnego streamu FAME MMA 8? Wszystkich, najważniejszych informacji dowiecie się z tego artykułu.

Bez ryzyka cashback do 550 PLN!

FAME MMA 8 – KIEDY I GDZIE SIĘ ODBĘDZIE?

Gale FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada w Łodzi. Niestety, po raz kolejny zabraknie publiczności na trybunach. Co prawda galę na żywo będzie oglądać około 300 osób, jednak są to wyłącznie zaproszone osoby lub te, które wygrają bilety poprzez oficjalnie organizowane konkursy. Według niektórych informacji, wszystkie osoby, które znajdą się w Łodzi na gali FAME MMA, będą musiały przejść testy na obecność koronawirusa.

Czy szalejąca pandemia pokrzyżuje plany organizatorom? Z dnia na dzień liczba zakażonych osób wzrasta, jednak na tę chwilę nic nie wskazuje, aby gala została odwołana. Wydarzenie jest zamknięte i organizatorzy dokładają wszelakich starań, aby zachować normy bezpieczeństwa sanitarnego. Jeśli pojawią się jakiekolwiek nowe decyzje, włodarze od razu będą o nich informować poprzez kanały social media FAME MMA.

W przypadku, gdy sytuacja z pandemią wirusa SARS-CoV-2 zostanie opanowana, gale FAME MMA ponownie zostanie zorganizowana z udziałem publiczności.

FAME MMA 8 STREAM – GDZIE NAJLEPIEJ OGLĄDAĆ?

Gala FAME MMA 8 odbędzie się za zamkniętymi drzwiami. Jedyną formą zobaczenia walk jest transmisja za pośrednictwem pay-per-view w oficjalnym serwisie FAME MMA. Oznacza to, że przed dostępem do oficjalnej transmisji gali należy wykupić licencję.

Nadchodząca gala FAME MMA 8 nie będzie transmitowana w żadnym kanale telewizyjnym. Wszystko wskazuje na to, że włodarze nie zdecydują się na sprzedaż praw telewizji, więc galę FAME MMA 8 będzie można zobaczyć tylko i wyłącznie na oficjalnym streamie.

Realizacja transmisji gal FAME MMA zawsze stała na bardzo wysokim poziomie. Oprawa wizualna, dźwiękowa i organizacyjna jest jedną z najlepszych na świecie. W każdej gali organizatorzy FAME MMA ulepszają swoją transmisję i dodają do niej nowości oraz nowe technologie.

ILE KOSZTUJE PPV NA FAME MMA 8?

Koszt licencji do oficjalnego PPV kosztuje 19 złotych. Dostęp do gali można kupić już teraz na oficjalnej stronie FAME MMA. Włodarze zalecają jak najwcześniej kupować licencję, aby nie robić tego na ostatnią chwilę. Tuż przed galą może dojść do przeciążenia serwerów, możliwe, że problemy mogą mieć również firmy pośredniczące w zapłatach przez wzmożony ruch i większą ilość transakcji. Zakupiona licencja zostanie przypisana do konta użytkownika na stronie FAME MMA 8 i będzie ważna przez cały czas.

Istnieje możliwość zakupu licencji poprzez zewnętrzne serwisy na zasadzie kodu aktywacyjnego. Kod można zrealizować trzy godziny przed rozpoczęciem gali – na krótko przed startem wydarzenia możliwość zostanie wyłączona.

Można zakupić również przepustkę za 25 złotych, oprócz oficjalnej transmisji kupujący otrzymuje również dostęp do streama z „Loży szyderców”, w której znane osoby na żywo komentują przebieg gali oraz zapraszają na rozmowy uczestników i gości będących na wydarzeniu. Kupujący ma również dostęp do zapisu transmisji po gali przez określony czas.

STREAM FAME MMA 8 ZA DARMO

Jak przy każdej gali FAME MMA, w internecie pojawi się bardzo dużo darmowych streamów, które są publikowane w internecie nielegalnie. Oglądanie gali za pośrednictwem takich streamów jest niezalecane. Marnej jakości serwery szybko będą przeciążone i transmisja będzie klatkować. Po drugie, właściciele federacji dokładają wszelakich starań, aby blokować transmisje i nie dopuścić do ich powstawania. Opublikowany stream w internecie jest bardzo szybko blokowany, natomiast konto nadającego natychmiast banowane przez serwisy zewnętrzne typu YouTube lub Twitch.

Właściciele gali niejednokrotnie ostrzegali, że transmitowanie gali przez osoby trzecie i niezwiązane z FAME MMA jest nielegalne i może mieć poważne konsekwencje prawne. Już kilkukrotnie pojawiały się informacje o procesach sądowych i ogromnych grzywnach, które transmitujący będą musieli uiścić na rzecz federacji FAME MMA.