FAME MMA 7 stream – gdzie oglądać walki na żywo

FAME MMA 7 stream – gdzie oglądać walki na żywo

Wielkimi krokami zbliża się do nas gala FAME MMA 7. W tej chwili nie wiadomo, czy zmagania zawodników będzie można śledzić na żywo, czy walki zostaną rozegrane bez udziału publiczności. Jedno jest natomiast pewne, w Fame MMA 7 stream online z walki jest 100% pewnym sposobem na obejrzenie całej gali, w bezpiecznym zaciszu Twojego domu parole con t. Jeżeli pasjonują Cię walki celebrytów i chcesz się dowiedzieć, gdzie można oglądać legalną transmisję Fame MMA 7 na żywo to zapraszamy do lektury tego tekstu.

Bez ryzyka cashback do 550 PLN!

Fame MMA 7 stream – gdzie oglądać walki celebrytów?

Jeżeli interesuje Cię, pokazujący galę Fame MMA 7 stream na żywo to Twoim pierwszym wyborem powinna być oficjalna strona federacji Fame MMA. Cały pomysł gal Fame MMA, gdzie walczą celebryci, internetowi infuencerzy, youtuberzy czy raperzy jest całkiem nowy. Federacja ta powstała zaledwie 2 lata temu i nie jest jeszcze tak świetnie rozwinięta marketingowo jak np. KSW. Z tego powodu, transmisja Fame MMA 7 na żywo nie jest na tę chwile dostępna w żadnej z tradycyjnych telewizji i póki co, nic nie zapowiada, że tak będzie.

Jak przystało na galę, która gromadzi internetowych celebrytów, jedynym miejscem, gdzie z Fame MMA 7 stream jest dostępny jest Internet. Ma to pewien sens. Wszak, do oktagonu przeważnie wchodzą znane osoby. Nie są to sportowcy, zaś bardzo często internetowi celebryci czy youtuberzy. Są oni świetnie znani w wirtualnej rzeczywistości, Internet wydaje się być więc idealnym miejscem, gdzie Fame MMA 7 live może być transmitowana.

Dzieje się tak od początku organizacji Fame MMA. Mimo, że bardzo wielu ludzi sceptycznie patrzyło na tę formułę to po dwóch latach widać, że to idealny sposób dotarcia do widzów. Z roku na rok popularność tego wydarzenia znacznie wzrasta a ilość osób oglądających Fame MMA 7 stream stale rośnie.

Podczas gali Fame MMA 7 stream na żywo będzie dostępny na stronie FameMMA.tv. To jedyna i oficjalna strona tej organizacji. Tylko tutaj będzie można oglądać legalnie galę Fame MMA 7 live. Jest to strona w formule PPV, czyli Pay-per-view. Za drobną opłatą zyskujesz dostęp do transmisji na żywo, ale też dodatkowych materiałów. Są to między innymi oficjalne konferencje, ważenie zawodników, treningi, wywiady i wszystko inne, co może zainteresować fanów MMA, a tych w naszym kraju nie brakuje.

ZACZNIJ BEZ RYZYKA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 PLN NA START NA FAME MMA!

Kiedy startuje transmisja Fame MMA 7 na żywo?

Gale Fame MMA 7 została zaplanowana na sobotę, 5 września na godzinę 20:00. Transmisja Fame MMA 7 na żywo rozpocznie się właśnie o tej godzinie. Oczywiście wcześniej, 30 sierpnia odbędzie się oficjalna konferencja, która także można oglądać, mając wykupiony dostęp do strony FameMMA.tv. Na dzień przed galą zaplanowany jest zaś oficjalny trening, konferencja prasowa i ostateczne ważenie zawodników.

Ile kosztuje w Fame MMA 7 stream na żywo?

W Fame MMA 7 stream na żywo jest wyceniony tak samo jak w poprzednich galach, Fame MMA 5 czy 6 – jego cena wynosi niecałe 20 złotych. Mowa oczywiście o pakiecie Basic. Jest także pakiet Fame MMA 7 stream Premium, wyceniony na 24,99 zł. Czym się różni od pakietu Basic. Fame MMA 7 stream Premium pozwala na oglądanie w jakości HD, ponadto daje nam dostęp do zapisu z gali na 7 dni od jej zakończenia. Jest też transmisja z Loży Szyderców, wywiady w strefie VIP i Backstage oraz szereg ekskluzywnych materiałów.

Kupując pakiet Fame MMA 7 stream premium dostajesz także dostęp do zapisu z gal FAME MMA 4, 5, oraz 6, co może być prawdziwą gratką dla fanów. Naszym zdaniem, niewielka różnica w cenie pakietu powoduje, że zdecydowanie warto dołożyć do wersji Premium.

Fame MMA stream za darmo

Na koniec warto wspomnieć, czy istnieje opcja darmowego dostępu do transmisji z gali. Popularność takich fraz jak Fame MMA stream za darmo czy Fame MMA 7 stream free sugeruje, że wiele osób poszukuje ich w Google. Niestety, mamy dla nich smutną wiadomość. Jedyna oficjalna transmisja jest przez stronę FameMMA.tv. Każdy, pokazujący galę Fame MMA stream za darmo będzie więc nielegalny i takie strony mogą zostać w każdej chwili zablokowane. Jedyny oficjalny, pokazujący gale Fame MMA 7 stream dostępny jest na stronie federacji. Wszystkie inne, które znajdziesz na różnego rodzaju stronach, będą nielegalne.