FAME MMA 7 kursy bukmacherskie

FAME MMA 7 kursy bukmacherskie

Gala Fame MMA 7 zbliża się wielkimi krokami. Dla wszystkich fanów sportów walki w Polsce będzie to z pewnością olbrzymia gratka. Już w sobotę, 5 września w oktagonie staną naprzeciw siebie raper Paweł Mikołajuw, znany szerzej jako „Popek” i Damian „Stifler” Zduńczyk. Inną, promowaną walką wieczoru będzie starcie Marcina Najmana z Dariuszem “Lwem” Kazimierczukiem. W Fame MMA 7 karta walk ujawnia nam również, że zobaczymy także Piotra „Tybori” Tyburskiego, znanego m.in. z telewizyjnego show Love Island czy aktora Arkadiusza „Aroy” Tańculę. Na tę chwilę w Fame MMA 7 karta walk zawiera aż 9 potwierdzonych pojedynków parola con i. W tym tekście, przybliżymy Wam wszystkie z nich.

Bez ryzyka cashback do 550 PLN!

Gala Fame MMA 7 karta walk

Jak na razie w Fame MMA 7 karta walk obejmuje rekordową liczbę aż 9 potwierdzonych pojedynków. Póki co, nie wiemy kto wystąpi w dwóch pozostałych. Oto lista wszystkich znanych już walk na najbliższej gali:

  • Paweł „Popek” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk (walka wieczoru)
  • Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik (druga walka wieczoru)
  • Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Marcin Najman vs Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
  • Dawid Malczyński vs Wojtek Gola
  • Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewczu” Szewczyk
  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Piotr „Tybori” Tyburski
  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs Marta “Martirenti” Rentel
  • Tomasz Olejnik vs Mariusz “Hejter” Słoński

Fame MMA 7 – kiedy i gdzie się odbędzie

Poprzednia gala, czyli Fame MMA 6 odbyła się, z przyczyn niezależnych od organizatorów, w studiu telewizyjnym bez udziału publiczności. W Fame MMA 7 karta walk jest równie atrakcyjna a ku uciesze fanów, galę będzie można obejrzeć w Hali Sportowej Częstochowa, na której swoje mecze na co dzień rozgrywa zespół siatkarski AZS Częstochowa. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko z udziałem polskich celebrytów. Sprawdźmy więc, jak w Fame MMA 7 karta walk wygląda w szczegółach.

Fame MMA 7 – gdzie obstawiać?

Nowym sponsorem FAME MMA 7 na wyłączność został bukmacher Betclic. Wszystkie kursy na zdarzenia dotyczące gali znajdziecie u tego bukmachera. Jeśli zarejestrujesz konto w Betclic możesz nie tylko obstawić zakłady, ale także wygrać bilety na wydarzenie FAME MMA 7 oraz ubrania z kolekcji FAME MMA. Dodatkowo czeka na Ciebie cashback w wysokości 500 PLN na start.

ZACZNIJ BEZ RYZYKA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 PLN NA START NA FAME MMA!

Karta walk Fame MMA 7 – kto będzie walczył?

Nadchodząca gala Fame MMA zapowiada się niezwykle interesująco. Kolejny raz w historii federacji Fame MMA zapowiedziano aż 9 pojedynków. Nie zabrakło również walk kobiecych. W jedynej kobiecej parze zmierzą się kontrowersyjna influencerka Marta “Linkimaster” Linkiewicz i Marta “Martirenti” Rentel, znana głównie z Instagrama. Oto jak w Fame MMA 7 karta walk wygląda w całości.

Paweł „Popek” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Największym hitem, jaki zawiera w Fame MMA 7 karta walk jest pojedynek Damian „Stifler” Zduńczyk vs Paweł „Popek” Mikołajuw. Popek to jeden z najbardziej znanych polskich raperów. W MMA to zawodnik wagi ciężkiej. Zaliczył 7 walk, w tym na KSW i angielskim Cage Rage. 3 z nich wygrał 4 przegrał. Damian „Stifler” Zduńczyk jest znany z telewizyjnego show Warsaw Shore. Co ciekawe, to starcie będzie dla niego debiutem w walce w formule MMA.

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik

Reklamowana jako druga walka wieczoru.  Adrian Polański to znany polski youtuber, który ma kilkaset tysięcy „subów”. Polak ma 23 lata, już kilkukrotnie wchodził do klatki FAME MMA. Amadeusz „Ferrari” Roślik za to walczył już na galach nr 2 czy 3 z Dawidem Malczyńskim i Bystrzakiem. Obaj są więc doświadczonymi zawodnikami, co może zwiastować sporo emocji.

Sobota, 05 Września 2020 Gosp. Goscie
23:00 Adrian POLAK Polański
Amadeusz Roślik
1.95
betclic
1.65
betclic
Sobota, 05 Września 2020
23:00 Adrian POLAK Polański
Amadeusz Roślik

Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Kamil “Hassi” Hassan po raz drugi zmierzy się z “Wiewiórem”. Będzie to więc rewanż do pojedynku z gali numer 3. Obaj zawodnicy już w przeszłości pojawiali się na galach Fame MMA, mimo że to waga piórkowa, emocja w tym pojedynku będą nie mniejsze, niż w pozostałych.

Marcin Najman vs Dariusz “Lew” Kaźmierczak

Marcin Najman podczas gali FAME MMA 7 ma stoczyć swoją pożegnalną walkę, jego statystyki, czyli 2 wygrane i przegranych nie są aż tak imponujące. Dariusz “Lew” Kaźmierczak karierę rozpoczął bardzo późno, bo w wieku 39 lat. Jak wypadnie w starciu z doświadczonym Najmanem?

Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Piotr „Tybori” Tyburski

W Fame MMA 7 karta walk została wzbogacona także o pojedynek Aroya z Tyborim. Dla Aroya będzie to trzecia walka na zasadach MMA. Tybori znany z progamu Love Island wystąpił wcześniej w Fame MMA, jednak w formule 2 na 2, gdzie walczył ze swoim bratem. Jak sobie poradzi sam na sam z Tańculą?

Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs Marta “Martirenti” Rentel Martirenti

Bardzo kontrowersyjna infuencerka Linkimaster walczyła m.in. na poprzedniej gali Fame MMA. Tymczasem Martirenti, znana głównie z prowadzenia popularnego profilu na Instagramie to totalna debiutantka. Jak wypadnie w walce z agresywną Martą Linkiewicz? Z pewnością, mimo że to walka kobiet, będzie nie mniej ciekawa od reszty.

Tomasz Olenik vs Mariusz “Hejter” Słoński

Tomasz Olenik to popularny youtuber z wieloma subami na koncie. Wielu mówi, że jest za delikatny na MMA. Może odpowiedzieć swoim krytykom pokonując Hejtera. Ten także jest youtuberem i nie ma wielkiego doświadczenia w walkach.

Podsumowanie

Tak właśnie wygląda w Fame MMA 7 karta walk. Rozegranych zostanie aż 9 pojedynków i każdy z nich zapowiada się interesująco. Jeżeli jesteś fanem mieszanych sztuk walki, z pewnością masz już swoje typy i przewidywanych zwycięzców. Gale Fame MMA odbywają się relatywnie rzadko. Naprawdę warto więc obstawić swoje typy.