BetX – metody płatności

BetX – metody płatności

BetX to jeden z najmłodszych polskich bukmacherów. Powstała w 2020 marka miała bardzo ambitny plan walki o klientów na bardzo konkurencyjnym krajowym rynku zakładów sportowych. Umożliwia ona zakładanie się w wersji przedmeczowej i na żywo w piłce nożnej i wielu popularnych sportach. Ale to nie to jest rzecz, która przyciąga najwięcej ludzi do odwiedzania ich strony. Gracze, dokonujący w BetX wpłaty pierwszego depozytu, mogą liczyć na rekordowy, najwyższy w branży pakiet powitalny. Można zyskać aż do 7777 zł dodatkowych środków. Jakie są dostępne w BetX metody płatności i jak najlepiej wpłacać do tego bukmachera pieniądze? O tym dowiesz się w dalszej części tego artykułu.

Pewne 1200 PLN na start + 29 PLN Freebet!

BetX wpłaty – jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Lista metod płatności w BetX jest raczej skromna, porównując to z innymi, działającymi odrobinę dłużej bukmacherami. Nie ma się co dziwić, młoda firma potrzebuje czasu na dopracowanie swojej oferty. BetX korzysta z Dotpay jako swojego głównego dostawcy usług płatniczych. Na stronie widzimy również logo Przelewy24. Po przejściu do strony płatności okazuje się jednak, że dostępne będą one już wkrótce.

Podsumowując, w BetX wpłaty dostępne są przez:

 • Karty płatnicze Visa i Mastercard – możesz dokonać w BetX wpłaty zarówno przez kartę płatniczą i kredytową, trafi ona natychmiast do salda u bukmachera,

 • BLIK – jeszcze szybszą i bezpieczniejszą formą płatność jest BLIK, generujesz specjalny kod w aplikacji, który podajesz na stronie płatności, wpłata w ciągu sekund jest księgowana,

 • Przelewy internetowe Dotpay – jeżeli któraś z powyższych metod jest dla Ciebie nieodpowiednia, możesz także skorzystać z usługi Dotpay, by wysłać szybki przelew internetowy.

Lista banków, które oferują szybkie przelewy w Dotpay obejmuje między innymi:

 • mBank,

 • Inteligo,

 • ING Bank Śląski,

 • Pekao24,

 • Santander,

 • Credit Agricole,

 • PKO BP,

 • BNP Paribas,

 • Volkswagen Bank Polska.

Niestety, w BetX wpłata nie możliwa przez Skrill czy inne portfele internetowe jak Neteller czy Revolut. Brakuje też Paysafecard, co trochę ogranicza dostępna dla graczy tego bukmachera opcje. Wszystkie powyższe portfele internetowe umożliwiają jednak wyrobienie karty płatniczej do konta. Jedyną jest więc dokonać w BetX wpłaty przy pomocy ich karty płatniczej.

BetX wypłaty – jak można wypłacić wygraną od bukmachera?

Tak, jak we wszystkich innych polskich bukmacherach, w BetX wypłaty z konta gracza dostępne są jedynie przez przelewy bankowe. Oznacza to konieczność podania swojego rachunku przy każdej wypłacie z konta bukmacherskiego. Na szczęście, nie musisz czekać kilka lub kilkanaście godzin na zaksięgowanie swojego przelewu. W BetX wypłaty dostępne są w formie tzw. szybkich przelewów. To z pełni bezpieczna usługa, która działa przez 7 dni w tygodniu. Dzięki niej, w BetX wypłata z Twojego konta może zostać zrealizowana nawet w ciągu zaledwie 15 minut.

Zwraca uwagę bardzo obszerna lista banków, które działają w systemie tzw. szybkich przelewów. To wszystkie czołowe krajowe banki, m.in. Santander, PKO BP, ING, Pekao, Credit Agricole, GetIn Bank czy Bank Ochrony Środowiska. Wypłaty z tych banków dostępne są przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, powinny w ciągu kilkunastu minut znaleźć się na Twoim koncie.

BetX metody płatności – limity

Na koniec, gdy znasz już wszystkie dostępne w BetX metody płatności, pora sprawdzić jakie mają limity, tj., ile możesz minimalnie i maksymalnie wpłacić każdą z tych metod. Na szczęście te w BetX są ustawione na bardzo przystępnym dla graczy poziomie. Minimalna wpłata musi wynosić 5 zł, by została zaakceptowana. Maksymalna kwota, do jakiej możesz dokonać w BetX wpłaty nie została z kolei określona.

Co do wypłat z konta, tutaj minimalna możliwa w BetX wypłata to z kolei 1 zł. Nie określono także maksymalnej kwoty dla wypłaty. Warto jednak pamiętać, że w BetX maksymalna wygrana z jednego kuponu to 300 000 zł, nawet jeśli stawka i kurs dawałaby w teorii wyższe pieniądze.