BetX – kod promocyjny

BetX – kod promocyjny

Firma BetX to kolejny na polskim rynku legalny bukmacher, który rozpoczął swoją działalność pod koniec maja 2020 roku. Jest to aktualnie najmłodsza firma działająca w Polsce. W swojej ofercie na tą chwilę posiada wyłącznie możliwość obstawiania zakładów w internecie, bowiem nie otrzymała licencji na prowadzenie działalności w punktach stacjonarnych. Co istotne i co zostało zauważone przez graczy, BetX weszło na polski rynek właściwie bez żadnych zapowiedzi. Jednak BetX gwarantuje dobrą, bezpieczną rozrywkę i wspaniałe doznania sportowe. BetX działa na rynkach Czech, Polski, Tanzanii, Ghany z marką własną. Oferuje również swój produkt partnerom działającym w Kongo, Kamerunie, Gwinei Terytorialnej, Republice Środkowoafrykańskiej, Rumunii, Czarnogórze, Chorwacji, Liberii, Nigerii,Malcie i wielu innych. Warto również zauważyć, że BetX, mimo krótkiego stażu na rynku oferuje już u wielu partnerów kod bonusowy dla swoich użytkowników. Z kolei nazwa firmy bukmacherskiej brzmi BetX Polska Sp. z o.o. Natomiast siedziba podmiotu mieści się przy ulicy Stefana Batorego 5 w Bielsko-Białej. KRS: 0000623608.

Historia firmy BetX

Historia firmy BetX w Polsce sięga roku 2003, kiedy to  EVONA ELECTRONIC Ltd. wprowadziła na rynki w Europie i Afryce nową markę BetX, znak towarowy zakładów sportowych, wyścigów na żywo, gier wirtualnych i loterii liczbowych. BetX wieloletnim producentem i dostawcą sprzętowym, terminali dla naziemnej branży rozrywkowej oraz producentem oprogramowania do zakładów bukmacherskich online i innych gier. BetX Polska to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie zbudowane przez firmę „matkę” pozwala na zagwarantowanie graczom atrakcyjnej oferty oraz najwyższej jakości obsługi.  BetX w Polsce został zainicjowany licencja wydana 22 listopada 2018 roku.

BetX obecnie

Firma BetX stara się aktualnie w Ministerstwie Finansów o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, co umożliwi obstawianie zdarzeń w lokalach naziemnych. Ponadto, BetX stawia również na bezpieczeństwo. Mam tu na myśli bezpieczeństwo zawierania zakładów, bezpieczeństwo przechowywania danych osobowych, informacji dotyczących płatności oraz udostępnionych BetX dokumentów. Firma na bieżąco monitoruje potencjalne zagrożenia i stara się przeciwdziałać wszelkim postępowaniom wzbudzającym podejrzenia. Od 28 maja 2020 roku legalne zakłady bukmacherskie można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl.

Rejestracja konta gracza

W celu założenia konta gracza w BetX należy kliknąć pole ZAREJESTRUJ SIĘ, znajdujące się w prawym górnym rogu strony ebetx.pl. Po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracji i zaznaczeniu CAPTCHA następuje rejestracja. Następnie musimy poczekać na powitalny e-mail lub wiadomość z serwisu. Sama rejestracja konta gracza nie trwa długo, jednak napotkałem pewne opóźnienia jeśli chodzi o czas po którym został do mnie wysłany email weryfikacyjny. Sądzę jednak, że zostanie to przyspieszone w procesie usprawniania funkcjonalności serwisu. Formularz rejestracyjny jest prosty i zawiera najważniejsze dane osobowe. Są one niezbędne do zidentyfikowania gracza i zweryfikowania jego pełnoletności. Przypomnę tylko, że przeprowadzenie tego procesu jest warunkiem uzyskania i utrzymania licencji na przyjmowanie zakładów na terenie Polski.

Metody depozytu

Jeśli chodzi o aktualnie dostępne metody płatności to serwisowi BetX jeszcze daleko do bardziej doświadczonej konkurencji. W chwili obecnej bowiem gracze zmuszeni są wyłącznie do płatności przy użyciu szybkiego transferu dotpay. Na stronie operatora widać już logo serwisu Przelewy24, w związku z tym spodziewać się możemy stopniowego wprowadzania nowych metod płatności przez tego operatora.

Metoda wypłaty

Tutaj niewiele jest do zrobienia, bowiem u wszystkich bukmacherów działających na terenie naszego kraju wymagane jest wypłacanie środków na konto bankowe. Tutaj nie jest inaczej, a pomagają przy tym szybkie wypłaty, często działające 24 godziny na dobę. Jednak śmiało można powiedzieć, że zarówno wpłaty i wypłaty trwają w BetX do 15 minut.

Promocje w BetX

W chwili obecnej, w serwisie BetX użytkownicy mają do dyspozycji cztery bonusy. Wszelkie informacje dotyczące aktualnie oferowanych promocji można znaleźć na stronie głównej serwisu, w zakładce BONUSY. Ponadto, firma BetX aktywnie współpracuje afiljacyjnie z wieloma partnerami, gdzie za w procesie rejestracji, podając kod bonusowy można uzyskać dodatkowy bonus. Kod BetX wpisuje się na stronie rejestracyjnej partnera, wówczas mamy pewność, że bonus zostanie naliczony poprawnie. W innym przypadku możemy skorzystać z tradycyjnej oferty:

  • Bonus powitalny aż do 5000 złotych
  • Darmowy kupon 30 złotych
  • Boomerang bonus
  • Bonus akumulowany do 100%.

Jeśli chodzi o media społecznościowe, to BetX Polska niemal nie funkcjonuje. Posiadają co prawda konto na facebooku oraz twitterze ale konto na tym drugim jest martwe, natomiast na facebooku możemy tylko przeczytać zapowiedzi spotkań sportowych. Nie ma co liczyć na konkursy z nagrodami, gdzie do wygrania może być kod BetX gwarantujący okazjonalny bonus.

Oferta zakładów w BetX

Przeglądając ofertę zakładów sportowych serwisu BetX można odnieść wrażenie, że bukmacher na razie jeszcze nie ma swojej tożsamości. BetX umożliwia zawieranie zakładów sportowych i nie tylko, wciąż wprowadza nowe dyscypliny i produkty do serwisu, aby użytkownicy mogli przeżywać i doświadczać samych pozytywnych emocji. Niemniej, oferują właściwie wszystkie te zdarzenia, które są dostępne u konkurencji, czyli z zakupionego od zewnętrznej firmy abonamentu, bez żadnych dodatków. Oferta gier wirtualnych jest pełna gier akcji, takich jak Nascar, wirtualne wyścigi konne, wyścigi psów i wyścigi motocrossowe z zaawansowaną grafiką.  Zakłady sportowe obejmują propozycje przedmeczowe na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Oferta na żywo wynosi do 20 000 wydarzeń miesięcznie. Można łączyć zakłady na żywo i przedmeczowe na kuponie. Ponadto serwis BetX oferuje gry innych producentów. Co ciekawe, na stronie dostępna jest oferta chybił trafił. Minimalna kwota zakładu to 2 złotych. Maksymalna to 5000 złotych. Maksymalna kwota wygranej to 300 000 złotych. Firma pracuje również nad nową, atrakcyjną ofertą dedykowaną na rynek krajowy, dzięki której gracze będą mogli doświadczać wielu emocji w zakładach live i sportach wirtualnych.

Odpowiedzialna gra

Bardzo istotnym aspektem u tego nowego bukmachera jest to, że firma stara się także wspierać działania związane z odpowiedzialną grą, w celu zapewnienia uczestników gry, przed negatywnymi skutkami hazardu.

Obsługa klienta

Jeśli chodzi o obsługę klienta w BetX, na tą chwilę dostępny jest tylko kontakt poprzez email. Do biura obsługi klienta możemy napisać na adres info@ebetx.pl. Brak jest obecnie formularza zgłoszeniowego, czy live czatu. BetX stopniowo jednak implementuje nowoczesne rozwiązania i technologie, dzięki czemu można powiedzieć, że wkrótce będzie konkurować na rynku polskim z największymi bukmacherami pod tym względem.

Aplikacja mobilna

Na chwilę obecna bukmacher nie posiada w swojej ofercie aplikacji mobilnej. Pomimo informacji na stronie o jej istnieniu (dla systemów iOS i Android). Aplikacji nie można znaleźć także w sklepach App Store i Google Play (co jest zrozumiałe ze względu na politykę firmy). Dziwi natomiast błędna informacja na stronie bukmachera. Serwis natomiast posiada stronę mobilną, która wystartowała niemal wraz z całym serwisem. Wiemy, że w większości przypadków nie zawsze tak jest, jednak w tym przypadku to duży plus dla bukmachera, bowiem coraz większa grupa graczy korzysta ze smartfonów do obstawiania zakładów. Wygląd strony jest prosty i nie zdarzyło mi się jeszcze, aby się choćby zawiesiła i jest intuicyjna.

Podsumowanie

Jak na początkującego bukmachera, który dodatkowo wystartował w dość trudnym momencie, uważamy, że firma prezentuje się całkiem solidnie. Bukmacher posiada silny trzon, a brakuje mu wyłącznie stopniowego rozwoju. Prawdopodobnie będzie on następował wraz z upływającym czasem, niemniej w chwili obecnej nie jest to firma wyróżniająca się. Minusem jest oczywiście brak streamingów ze spotkań, a także mizerna oferta płatności. Do tego dochodzi ograniczony kontakt z serwisem. Miejmy nadzieję, że stopniowo bukmacher będzie rozwijał serwis, bowiem w chwili obecnej ma bardzo wiele ograniczeń w funkcjonalności.