Betclic – metody płatności

Betclic – metody płatności

Betclic to marka świetnie znana na polskim rynku. To jeden z „nawróconych” operatorów, który wiele lat działał w szarej strefie, a ostatnio zalegalizował swoją działalność i posiada oficjalne zezwolenie Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów w Polsce. Ofertę Betclic docenili gracze w Polsce i całej Europie. Oprócz zakładów i zakładów na żywo, znajdziesz tam także transmisje ze zdarzeń sportowych czy wiele ciekawych promocji. Gracze, dokonujący w Betclic wpłaty nie otrzymują bonusu powitalnego w tradycyjnej formie. Zamiast tego bukmacher ten oferuje cashback, czyli zwrot za pierwszy zakład, jeśli ten okaże się przegrany. Wygląda na to, że oferta powitalna jest dobrze przyjęta przez graczy, bo Betclic pnie się bardzo szybko do góry, w rankingu popularności krajowych bukmacherów. W tym artykule, omówimy dla Ciebie dostępne w Betclic metody płatności, wpłaty i wypłaty i podpowiemy, jak najlepiej wpłacać do tego bukmachera pieniądze.

Bez ryzyka cashback do 550 PLN!

Betclic wpłaty – jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Bukmacher Betclic to prawdziwie globalna marka, która działa na naprawdę wielu rynkach. Jego działalność w Polsce w pewnym sensie ogranicza polskie prawo. Z tego powodu, metody płatności są odrobinę ograniczone dla polskich graczy. W Betclic wpłaty dokonasz przez system Przelewy24, to jedyny współpracujący z tą firmą dostawca płatności z Polski. Dostępne są tu szybkie przelewy z polskich banków czy BLIK. Oprócz tego są też karty Paysafecard czy płatności z konta Skrill.

Oto wszystkie, dostępne w Betclic metody płatności:

 • Karty płatnicze Visa i Mastercard – karty płatnicze to najpopularniejsza metoda płatności wśród Polaków, Twoje konto w Betclic zostanie zasilone od razu,

 • Szybkie płatności BLIK – w Betclic wpłaty bardzo wygodnie przebiegają przez BLIK, wystarczy jedynie wygenerować kod w aplikacji banku i wkleić go na stronę płatności,

 • Przelewy internetowe przez Przelewy24 – w Betclic głównym dostawcą płatności są Przelewy24, zrobisz tu szybki przelew online z większości polskich banków,

 • Portfel internetowy Skrill – w Betclic wpłata może pochodzić też z twojego portfela Skrill, jest on niezwykle popularny wśród graczy bukmacherskich,

 • Karty przedpłacone Paysafecard – możesz tutaj wpłacać również mniejsze kwoty przy pomocy karty przedpłaconej Paysafecard, rozwiązanie to jest również popularne wśród graczy.

Betclic współpracuje z jednym dostawcą płatności. Jest to firma Przelewy24, która zapewnia płatności kartami płatniczymi, przelewy przez BLIK czy płatności online z największych polskich banków takich jak:

 • mBank,

 • Inteligo,

 • PKO BP,

 • Pekao Bank,

 • ING,

 • Santander,

 • BNP Paribas.

Betclic wypłaty – jak można wypłacić wygraną od bukmachera?

W Betclic wypłaty realizowane są dwojako, przez Przelewy24 lub jako zwykły przelew bankowy. Ta pierwsza metoda płatności to po prostu zwrot na konto bankowe, którego użyłeś do dokonywania wpłaty. Wychodzi więc na to, że w Betclic wypłata realizowana jest dokładnie tak samo, jak w przypadku większości polskich bukmacherów, czyli przez przelew bankowy.

Wszystkie zlecenia zostają realizowane jako zwykły przelew bankowy. Jeśli Twoje konto jest już w pełni zweryfikowane, możesz dodać zlecenie wypłaty. Mają one następujący czas realizacji:

 • W Przelewy 24 wypłata trwa do 1 dnia roboczego po akceptacji,

 • Zwykły przelew bankowy, według informacji na stronie, to aż do 5 dni roboczych po akceptacji.

Wypłaty w systemie natychmiastowym w Betclic udostępnił w ograniczonej formie. Bukmacher realizuje je przez Przelewy24 do wyczerpania kapitału w wysokości 200 000 złotych w danym dniu.

Betclic metody płatności – limity

W Betclic metody płatności mają różne limity. Minimalna wpłata przy użyciu Przelewy24 lub zwykłych przelewów bankowych wynosi 1 zł. Rośnie ona w przypadku kart płatniczych i pozostałych metod płatności, gdzie wynosi 30 zł. W Betclic wpłata może wynieść maksymalnie 100 000 zł, niezależnie od jej metody.

W Betclic wypłaty również opatrzone są pewnym limitem. Minimalna kwota, od której możesz dokonać wypłaty wynosi 1 zł, maksymalna z kolei to aż 100 000 zł. Aby wypłacić sumy większe niż 100 000 zł trzeba je rozłożyć na kilka płatności.