Betclic – kod promocyjny

Betclic – kod promocyjny

Betclic to jedna z najlepiej znanych marek w świecie internetowych zakładów bukmacherskich. Działa ona na europejskim rynku już od kilkunastu lat i na trwałe zdobyła serca graczy. Betclic działał w Polsce w szarej strefie na długo przed wprowadzeniem Ustawy Hazardowej. Od 2018 roku zalegalizował swoją działalność. Betclic jest jednym z liderów wśród legalnych bukmacherów w naszym kraju. Dzieje się tak, między innymi, dzięki dobrej ofercie tego bukmachera. W tym artykule podamy Ci aktualny w Betclic kod promocyjny, który pozwoli Ci na odebranie wyższego, niż standardowy bonusu powitalnego.

Kod promocyjny – Rejestracja

W bukmacherze Betclic rejestracja jest procesem banalnie łatwym i przebiega w kilku prostych etapach:

 • Kliknij przycisk „Zarejestruj się” na stronie głównej serwisu,
 • Podaj swoje imię, nazwisko i adres e-mail,
 • Kliknij w link zawarty w mailu, uzupełnij na stronie wszystkie swoje dane,
 • W ostatnim etapie, podaj w Betclic kod bonusowy naszej strony, jeśli chcesz mieć dostęp do wyższego bonusa.

To wszystko! Jak sam widzisz, w Betclic rejestracja zajmie Ci najwyżej kilka minut.

Bonus Powitalny, w Betclic kod promocyjny da Ci bonus do 500 zł

W bukmacherze Betclic bonus powitalny nie ma formy bonusu od depozytu czy też premii bez wpłaty wlasnej. Mamy tutaj za to cashback, który działa jak ubezpieczenie naszego pierwszego zakładu. Pierwszy zakład stawiamy więc z ubezpieczeniem. Można więc w nim odrobinę bardziej zaryzykować, grając zakłady o wyższym kursie. Jeżeli uda się wygrać, kwota zakładu jak i wygrana trafiają w całości na Twoje konto. Jeżeli przegrasz, nie ma się czym martwić. Cashback powoduje, że kwota pierwszego zakładu wróci na Twoje konto w formie bonusu.

Standardowo Cashback dostępny w tym bukmacherze jest ubezpieczeniem na pierwszy zakład do 500 PLN. Podając w Betclic kod promocyjny z naszego serwisu, jego suma jest jednak jeszcze wyższa. Jeżeli przegrasz swój pierwszy zakład, zwrot gotówki musisz potem obrócić przynajmniej sześciokrotnie w zakładach sportowych. Musisz to zrobić po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 30 dni od otrzymania zwrotu.

JEŻELI PIERWSZY KUPON NIE WEJDZIE OTRZYMASZ ZWROT KASY W BETCLIC

Promocje w Betclic – powiększ wygraną nawet o 50%

W ofercie Betclic mamy też cały szereg innych promocji.

Oferta MULTI+ aktywuje się automatycznie w momencie, gdy zagrasz kupon składający się co najmniej z 5 zdarzeń. W takim przypadku, łączny kurs Twojego kuponu jest „dopalany” o 7%. Dzięki niej, możesz powiększyć swoją wygraną nawet o 50%. Im więcej meczy dodasz na swój kupon, tym bardziej wzrośnie jego kurs:

 • 6 spotkań – kurs wzrasta o 14%
 • 8 spotkań – kurs wzrasta o 25%
 • 10 spotkań – kurs wzrasta o 35%
 • 13 spotkań sprawia, że osiągamy maksymalny kurs w ramach tej promocji, wyższy o 50%.

Oferta MULTI+ dostępna jest zarówno na zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo. Brak jakiegokolwiek minimalnego kursu dla pojedynczego zdarzenia w ramach tej oferty. Bonus, przyznany w ramach MULTI+ może być w wysokości nie wyższej niż 10 000 PLN.

Piłkarski jackpot

Piłkarski jackpot to oferta, która działa zupełnie jak jackpot progresywny w kasynie internetowym. Jego wysokość jest stale podbijana, dopóki ktoś nie sięgnie po główną nagrodę. Minimalnie główna nagroda to 10 000 PLN. W praktyce, zdarzało się, że gracze w przeszłości wygrywali nawet 50 000 złotych.

Promocja Piłkarski jackpot polega na typowaniu wyniku wszystkich spotkań w danej kolejce polskiej Ekstraklasy. Gracze, którzy trafią wyniki wszystkich spotkań, zgarniają nagrodę lub jej część. Niewykorzystana nagroda przechodzi na kolejną kolejkę ligową, aż do skutku, kiedy jakiś gracz po nią sięgnie.

Metody płatności

Gracze, realizujący w Betclic kod promocyjny mają do dyspozycji szereg wygodnych metod płatności. Mamy tu zarówno zwykłe przelewy bankowe, szybkie przelewy z większości polskich banków przez Przelewy24 oraz Skrill, czyli najpopularniejszy portfel internetowy. Nie zabrakło też Paysafecard. Bukmacher Betclic jest otwarty zarówno na graczy z mniejszych portfelem jak i tych grających za duże stawki. Minimalna wpłata i wypłata to zaledwie 1 złoty. Jednorazowo możemy wpłacić do bukmachera aż 100 000 zł.

Metody depozytu

Betclic pozwala na doładowanie naszego konta gracza tak niską sumą jak 1 zł. Możemy to zrobić korzystając z następujących kanałów płatności:

 • Przelewy bankowe
 • Szybkie przelewy w Przelewy24
 • Karta płatnicza VISA lub Mastercard
 • Portfel internetowy Skrill
 • Karta Paysafecard

Metody wypłaty

Opcje wypłaty środków z bukmachera są już nieco bardziej ograniczone. W praktyce mamy do dyspozycji tradycyjne przelewy bankowe bądź zwrot środków na konto, którym płaciliśmy w ramach Przelewy24. Dobra wiadomość jest taka, że nie ma wygórowanej minimalnej sumy wypłaty, ta wynosi bowiem zaledwie 1 zł.

Oferta zakładów w Betclic

Gracze, którzy użyją w Betclic kod bonusowy zyskują dostęp do niebagatelnej oferty zakładów. Mamy tu takie dyscypliny jak piłka nożna, hokej na lodzie, tenis czy wyścigi F1. Nie zabrakło też mniej popularnych sportów jak krykiet, siatkówka plażowa, szachy czy żeglarstwo.

Obstawiający w Betclic piłkę nożną mają do wyboru bogatą selekcję lig piłkarskich, zarówno na niższym jak i wyższym szczeblu rozgrywek. W Polsce dostępne są Puchar Polski, Ekstraklasa, 1 i 2 Liga. Brak za to niższych, lokalnych rozgrywek. Podobnie sytuacja wygląda w Anglii, gdzie mamy dostępne 3 najwyższe poziomy rozgrywek.

Oprócz zakładów przedmeczowych możemy w Betclic zakładać się również na żywo. Platforma zakładów live jest świetnie rozwinięta a dzięki BetclicTV mamy dostęp do mnóstwa transmisji na żywo.

Bezpieczeństwo, odpowiedzialna gra

W bukmacherze Betclic rejestracja jest w pełni bezpieczna i nie naraża nas na żadne ryzyko. Dane graczy są w pełni zabezpieczone i nie powinieneś się niczego obawiać. Bukmacher od dwóch lat działa w pełni legalnie na podstawie licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów. Od Twoich stawek odprowadzany jest automatycznie 12% podatek.

Betlic jest marką, która promuje odpowiedzialną grę. Na stronie mamy obszerne FAQ, gdzie znajdziemy m.in. informacje o przeciwdziałaniu uzależnieniu od hazardu. Na stronie dostępna jest także opcja samo wykluczenia. Możemy na żądanie zablokować nasze konto na określoną ilość czasu, jeśli zauważymy u siebie problem z hazardem.

Obsługa klienta

W Betclic obsługa klienta została potraktowana odrobinę po macoszemu. Bardzo trudno tutaj skontaktować się z obsługą strony. Musimy najpierw odnaleźć interesującą nas kwestię w FAQ a jeśli tam nie uda się znaleźć odpowiedzi możemy napisać na czacie na żywo lub zostawić wiadomość email. Jest to dosyć mało intuicyjne rozwiązanie. Samo uzyskiwanie odpowiedzi na czacie na żywo nie pozostawia większych zastrzeżeń. Proces ten jest szybki a agenci obsługi pomocni.

Aplikacja mobilna Betclic

Gracze, którzy zastosowali w Betclic kod bonusowy i obracają swój bonus powitalny mogą korzystać z dobrej wersji mobilnej strony, która została zoptymalizowana pod kątem wyświetlania na mniejszym ekranie telefonu komórkowego. Do pobrania ze strony bukmachera jest także aplikacja mobilna, która pozwala na wygodną grę na telefonie i oferuje szereg wygodnych dodatków. Tymi są między innymi powiadomienia o wyniku rozstrzygniętych zakładów czy specjalne bonusy, dostępne tylko dla użytkowników aplikacji.

Betclic kod promocyjny – podsumowanie

Nietrudno było zgadnąć, że Betlic po wejściu na polski rynek będzie jednym z czołowych bukmacherów. Tak rzeczywiście się stało i bukmacher ten znajduje się obecnie w top5 najpopularniejszych marek na polskim rynku. Z pewnością przyczynił się do tego niezły bonus powitalny. Pamiętaj, że w Betclic kod promocyjny, podany w naszym serwisie pozwoli Ci na uzyskanie jeszcze lepszej oferty. Jeżeli jeszcze nie dokonałeś rejestracji w tym bukmacherze to z pewnością warto to zrobić.